Преди и след „Каква е вината на Фатмагюл?” (Fatmagul'un Suçu Ne?) – Тема 187

  • 31 412
  • 723
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 34 068








ПРЕВЕДЕНИ ЕПИЗОДИ - ПЛЕЙЛИСТИ

(1 eп)  (2 еп)  (3 еп)  (4 еп)  (5 eп)  (6 еп)  (7 еп)  (8 еп)  (9 еп)  (10 еп)  (11 еп)  (12 еп)  (13 еп)(14 еп)  (15 еп)  (16 еп)  (17 еп)  (18 еп)  (19 еп)  (20 еп)  (21 еп)  (22 еп)  (23 eп)  (24 еп)  (25 еп)  (26 еп)  (27 еп)  (28 еп)  (29 eп)  (30 еп)  (31 еп)  (32 еп)  (33 еп) (34 еп)  (35 eп)  (36 еп)  (37 еп) (38 еп)  (39 еп)  (40 еп)  (41 еп)  (42 еп) (43 eп)  (44 еп)  (45 еп)  (46 еп)  (47 еп)  (48 еп)  (49 еп)  (50 еп)  (51 еп)  (52 еп)  (53 еп)  (54 еп)  (55 еп)  (56 еп)  (57 еп)  (58 )  (59 еп)  (60 еп)  (61еп)  (62 еп)  (63 еп)  (64 еп)  (65 еп)  (66 еп)  (67 еп)  (68 еп)  (69 еп)  (70 еп)  (71 еп)  (72 еп)  (73 еп)  (74 еп)  (75 еп)  (76 еп)  (77 еп)  (78 еп)  (79 еп)  (80 еп - Финал)
 



Клипове направени от фенове в темата

       






   



АКО БЯХ ОБЛАК с български субтитри


   









ВАЖНО: НА КОЙТО МУ Е ТРУДНО ДА СЕ ОРИЕНТИРА-ДА ПИШЕ НА ЛИЧНИ.







В ПОМОЩ - ДА ПРЕЖИВЕЕМ НАСИЛИЕТО!





ДОБРЕ ДОШЛИ В ТЕМАТА

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 34 068

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 34 068


Добро утро и от мен...Да имаме успешен ден...Въпреки....Да сложа темата за деня и тук...

# 3
# 4
  • Мнения: 3 634
[/b]

Добро утро!
Май съм сама в къщи?
Хубав ден на всички!

# 5
  • Мнения: 0
Здравейте момичета.Лек и успешен ден на всички.Благодаря на Марианка за уютното местенце в което ни приютява. Heart Eyes Hug

# 6
  • NICE,FRANCE
  • Мнения: 175

Добро утро момичета!
Я да се подкрепим с по една малка френска закуска и стига сме се нервили с това ''къде е Енгин'',
че много остри взеха да стават някой реплики Peace
Може ли да помоля някой,който е по в час от мене да изрови снимки и интервюта на Енгин от периода
между АБО и КВФ newsm78.Няма нали! StopОсвен това с карираната риза,а то е още по времето на АБО.
По това съдя,че това е неговото обичайно държание,да не се показва много-много.Да се отърси емоционално и физически от предходната роля от предходния образ.

П.П.Нищо лично,но ми става криво като видя по-нервни постове,а на мен като читател предимно,ми доставя огромно удоволствие да споделяте,даже и да спорите!
Обичам ви всички и се радвам,че ви има:hug: Hug Hug

# 7
  • Мнения: 3 634
galandri,
хапнах, пийнах и е по-добре!
Напълно споделям казаното за паузата. И за мен е пауза
Кой знае какво ни е намислил междувременно. Виртуалното пространство няма да ни стигне да обсъждаме!
Оптимистичен ден на всички!

P.S.
 Само за марката кафе няма да се разберем!



[/b]

# 8
  • Мнения: 3 234
Дбър ден! Марияна, добре си ни заварила в новата къщичка, благодаря!

# 9
  • Мнения: 3 234
А това е закачка към всички нас, които дръзваме да обсъждаме символите в КВФ.  Grinning Дано да сме по-близо до истината!

# 10
  • Мнения: 3 234
                               Engin Akyurek Greek FAN CLUB Aldim basimi gidiyorum .wmv




В този клип също има огледало - когато Керим пътува към летището с таксито, дават лицето му в страничното огледало, обратно на посоката в която пътува.

Ако и това е знак, колко ли още не съм видяла!

Последна редакция: чт, 21 фев 2013, 11:28 от ValentinaP

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 34 068



Може ли да помоля някой,който е по в час от мене да изрови снимки и интервюта на Енгин от периода между АБО и КВФ newsm78.Няма нали! StopОсвен това с карираната риза,а то е още по времето на АБО.
По това съдя,че това е неговото обичайно държание,да не се показва много-много.Да се отърси емоционално и физически от предходната роля от предходния образ.

П.П.Нищо лично,но ми става криво като видя по-нервни постове,а на мен като читател предимно,ми доставя огромно удоволствие да споделяте,даже и да спорите!
Обичам ви всички и се радвам,че ви има:hug: Hug Hug

Точно сме на 1 стр. - погледни, има....за байрамя, по повод смъртта на М.Окай, интервюто пред арабската телевизия, номинациите му - наградите за КВФ.... Виж "ВИДЕОИНТЕРВЮТА С ЕНГИН".
Ето линка:
https://docs.google.com/presentation/d/13VNGjciwdzvtC_lRCgHgvtra … resent#slide=id.p

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 34 068



Има едно интервю с Енгин...при снимките на промо 2011/2012 г. Тогава излезе инфо за кое списание е, но го нямам аднато....Само снимки....Така и не разбрах списанието....не излезе и превод на английски....Просто го изпуснахме във времето.

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 34 068


Едно колажче от дизифорума....

# 14
  • Разград
  • Мнения: 8 243

Общи условия

Активация на акаунт