Климент или Борис

  • 6 390
  • 88
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 11 747
Антон най- много ми харесва. Ивайло го слагам преди Борис, защото Борис стана много масово.

# 76
  • Мнения: 4 569
Между Антон, Ивайло и Борис определено Ивайло ми е фаворит, много любимо име ми е. Антон не е по моя вкус, Борис е хубаво, но търде масово вече.
+1
Моите доводи са абсолютно същите.

# 77
  • Мнения: 1 786
На Климент с повечко фантазия може а се вика Кики на галено, или Кико , също и Ким, ама то малко по-женско май идва .
Борис ми харесва като варианта му Борислав , Борис го свързвам пък аз със стар човек, да не кажа ,че тук имаме един лаф с колегите за циганина Бат Борис ( с ударение на о), та вероятно за това не го харесвам .
Антон ми харесва сякаш .

# 78
  • Мнения: 8 894
Здравейте мами,аз също очаквам момченце и много се чудя за името.По едно време с таткото бяхме за Антон,после Ивайло ,а сега изведнъж на мен много ми харесва Борис. Не знам на 100% още нищо не сме решили,но най-вероятно ще е Борис. Grinning
Антон. Хубаво и все рядко срещано вече.

# 79
  • Мнения: 1
Да определено Антон и на мен много повече ми харесва и живот и здраве,вече е решено как ще се казва бебо Simple Smile
Благодаря за помоща  Grinning

# 80
  • Мнения: 722
 Peace Много мъжествено име е Антон. И Борис ми носи такова усещане, но наистина напоследък е доста срещано. Добър избор!

# 81
  • Мнения: 1
 Laughing
Благодаря ви момичета Simple Smile

# 82
  • Мнения: 1
Наистина мисля,че вече имаме именце за бебо Simple Smile
Само да се роди жив и здрав милия,още малко да изчака и да си дойде в Новата година живот и здраве.

# 83
# 84
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Борис.

# 85
  • El Paso/Los Angeles
  • Мнения: 2 111
Борис. Климент не ми харесва.

# 86
  • Мнения: 794
Според мен Антон е доста по- масово име от Борис, а пък Климент ми звучи много църковно.
Най- важното е какво ще избере авторката Simple Smile
Пожелавам лека бременност и леко раждане на малкия мъж  Heart Eyes

# 87
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
Според мен Антон е доста по- масово име от Борис

Около мен е обратно, дори не се сещам за нито едно малко детенце Антон, само за възрастни хора, над 30-годишни, сещам се само за един малък Антоан, докато Борис е наистина масово при малките момченца около мен.

# 88
  • Мнения: 13
Аз съм твърдо за Климент, много хубаво име!

Общи условия

Активация на акаунт