Мурат Йълдъръм и Сускунларите преди и след "Suskunlar"-58 тема

  • 32 048
  • 741
  •   1
Отговори
  • Мнения: 10 240

   

В ролите:

         







Деца- актьори:


   

Това е историята на четири деца,
които нямат друго в живота си на което да държат, освен един на друг.
Четирима приятели. Четиримата повече от братя.
Те мислеха, че с годините ще пораснат, но някои деца порастват за един ден. Обикновени, невинни, направили една грешка...и се сбогували с детството си. От този ден нататък си дали дума. Да мълчат! И се разпръснали в четирите страни на града. Но един от тях не удържа на думата си.  
Години по-късно една несправедливост ги събира отново, за да довършат започнатото...
Сега всеки един от тях е съвсем различен човек. Единият е черноок скитник, друг успял човек на закона, друг въобще не е пораснал, едно голямо сърцато дете, и другия.. първия нарушил дадената дума.
Вихър се завихри от четирите краища на града и като четири вятъра излязоха на общ път. Зад тях е една любов, която не може да бъде споделена, пред тях е възможността да поискат сметка, и единственото оръжие, с което излизат от всяка война победители е приятелството.
Те с години мълчаха... Сега е време за говорене...

   

Екип:
Режисьори: Çağatay Tosun,  Umur Turugay, Cagri Lostuvali
Сценарий: Pınar Bulut    Музика:Aytekin Ataş   Продуцент: Timur Savcı
Продуцентска къща: TIMS Production
Първи сезон - 16 епизода /от 1 март до 21 юни 2012 година/

2 сезон:
Режисьори: Hatice Memiş, Cagri Lostuvali
Сценарий: Pınar Bulut, Anil Eke, Ertan Kurtulan
Музика:Aytekin Ataş   Продуцент: Timur Savcı
Продуцентска къща: TIMS Production
Втори сезон - /от 6 септември до 2 декември 2012 година/
   

Оригиналните епизоди може да гледаме тук:

 
 

 

Епизодите, преведени на български може да гледаме:

тук   и тук

 


 

Официалният сайт на сериала:


 

Българската страница на Мурат Йълдъръм във Facebook:


   


   


   

Темите:

  
   





Мурат във Ватикана



Suskunlar с наградата на социалните медии





Казахме сбогом на Suskunlar , но не и на Сускунларите!
Ще ги следим "изкъсо"!

В очакване на новите проекти на Мурат
 

На всички пишещи и четящи - приятни мигове в темата!


                            

# 1
# 2
  • Мнения: 8 717
Е, май аз ще съм първа в новата тема.  Grinning

Ринка, благодарности за прекрасното оформление, за труда и въображението, с което си ни осигурила ново място за срещи, размисли и новини от любимите ни актьори!!!  newsm51 smile3525 newsm51 smile3525
Изправари ме с новата снимчица на Мурат.  Grinning Само да поясня, че е правена вчера в Адана - явно пак се е върнал при мама.  Joy


# 3
  • Мнения: 8 414
Ринка Hug Hug Hug новата тема е чудесна,лятна и свежо зелена  smile3525 smile3525 smile3525И я започваме с нова и усмихната снимка на Мурат  smile3521




# 4
  • София
  • Мнения: 9 301
Ринка  Hug Heart Eyes Hug
  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 5
  • Мнения: 12 818
Ринка, за новата тема!

и новата снимка!!!!

Харесва ми Мурат , усмихнат до момичето !

# 6
  • И тук, и там, че и обратно...при нашите си ендемити:)
  • Мнения: 1 219
Да се разпиша и аз преди лягане тук, че утре трябва да си забраня да влизам докато не си свърша работата. За Ринка като най-добро другарче и домакиня една рецепта в детелинената темичка:
Скрит текст:
Една шепа изсушени детелини се поставят в 4 чаени чаши гореща вода. Вари се около 15 минути и накрая се прибавя 1 супена лъжица мед. Може и малко лимон. Казват, че отварата от червена детелина е полезна при асма, различни възпаления и бронхит. Оказвала благоприятно влияние и на сърцето. Намалявала лошия холестерол и подобрявала кръвообръщението. Че била полезна и при едни такива вълни, дето ние всите не сме станали още за тях нали  Heart Eyes Heart Eyes Laughing Laughing

Миналата година по това време долу горе патронът е имал този блясък в очите въпреки че пак е забравял да се бръсне. Ами да го видим скоро пак тъй  Peace


А за новата фотка - вече не им вярвам като пишат от кога и от къде е снимката. Като му гледам тениската се сещам с колко много фенове се е фоткал с нея. Чак и аз веднъж го удвоих с нея на майтап. Да не би да миткосва насам натам и да се връща в Адана мама да я пере.
 

Лека нощ момичета, и лек ден утре. Да ви върви по вода ама дано само в преносен смисъл на думата Hug Hug Peace

# 7
  • Мнения: 1 109
Ринка благодаря за новата темичка, знаех си че е време за нея и се погрижих за доставката на този прекрасен букет



аз къде ви оставих на 47 страница и кога стигнахте до 50, че и нова тема това е защото сте много мълчаливи, браво, браво.... smile3501 smile3525  love001

Ванинка, за същия филм става въпрос много леко и приятно съвременно филмче.

Сега ви желая лека нощ, а утре ще се върна да прегледам по задълбочено последните странички.

# 8
  • Мнения: 12 818


Хубав ден!
Да ви е зелено и лятно времето днес !
Дано не се налага при вас да важи код оранжев!

# 9
# 10
  • Мнения: 8 717
Добро утро и от мен! Hug





Ели, много хубави колажи си сътворила!  Hug

# 11
  • Мнения: 8 717
Ето го и размножен усмихнатият Мурат - за да има за всички.  Grinning


# 12
  • Мнения: 8 717
Една нова анкета

http://gecce.com/anket/en-siki-fanlar-hangi-oyuncuda?s=1


Хубав и усмихнат ден на всички Heart Eyes Hug


# 13
  • Мнения: 10 240
Здравейте момичета!  Hug   
Ели,  Hug  сигурно няма да ни се размине "код оранжев".
Алекс,  Hug

Мурат:



http://gecce.com/magazin/haber/murat-yildirim-ile-oyunculuk-hayali

Аслъ



http://televizyongazetesi.com/asli-enveri-yeni-dizide-anne-rolun … 8671#.U833JeN_vSs


и анкета за фенове:




http://gecce.com/anket/en-siki-fanlar-hangi-oyuncuda

Приятен ден!  Hug

# 14
  • Мнения: 12 818

Алекс  Hug

РинкаHug какво пишат пак, освен че отново споменават  развода,  не мога да ползвам Гугъл   за ново участие ли го спрягат  newsm78
А дано не играе с тази Джансу bowuu

Общи условия

Активация на акаунт