Откога сами вкъщи?

  • 17 630
  • 182
  •   2
Отговори
# 180
  • София
  • Мнения: 38 498
Един парадокс от нас - ако аз съм вкъщи, се ръчкат, бият, пищят и т.н.
Сами са кротки.

# 181
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Един парадокс от нас - ако аз съм вкъщи, се ръчкат, бият, пищят и т.н.
Сами са кротки.
Като котките ми. tooth tooth tooth

# 182
  • Мнения: 2 760
Щерката остана сама за пръв път на 10 годишна възраст за няколко часа. С подходящия инструктаж и зареден телефон нямаше проблеми, макар баба й да живее с нас (на отделен етаж) и тя да не е много свикнала да се оправя сама. Но детето е разумно и нямаше проблеми. Това лято вече е на 11 и няколко пъти остава сама за по няколко часа, пак без проблеми.
Повече ме е страх не от това, което тя може да направи, а от независещи от нея неща - примерно не мога да я оставя сама през отоплителния сезон - ако стане авария и спре токът, след час примерно UPS-ът също сдава багажа и става опасно да не гръмне парното. Страх ме е от пожари, от земетресения, от взломаджии - живеем в предградие и е лесно някой да си помисли, че предвид големите разстояния между къщите може да се промъкне незабелязан.

Синът ми не е оставал сам, на 5 години е и доста опасен.
Миналата година социалните бяха извикани в дома на колежка по сигнал, че оставяла 10-годишната си дъщеря сама - става дума за времето след училище до 17 часа. Не знам какво развитие имаше проблемът, не ми е удобно да питам.

Общи условия

Активация на акаунт