Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 3 ян. 2017, 12:45 ч.

Испания

• 70 256
  • 792
  •   1
Отговори
  • Mediterraneo
Испанска кухня   

ИНФО за Иcпания от Библиотеката във Форума , Телефони и адрес на посолството , БГ училища в Испания, ОРГАНИЗАЦИИ НА БЪЛГАРСКИ ОБЩНОСТИ В ЧУЖБИНА, Необходимата информация за Европейския съюз

Работа в Испания [/center]

старите ни темички

Cada día que amanece, el número de tontos crece, Buen amigo y compañero, es el que no nos pide dinero, Испания - Barajas nuevas sobre cuentas viejas или отново "Ние и преживяванията ни", La vuelta al cole , A Dios rogando y con el mazo dando , **Испания *** España ***Spain** , A festejar el día de Todos los Santos , Aunque la mona se viste de seda, mona se queda , De broma en broma, la verdad se asoma, Allí van leyes do quieren reyes - España , España - Ya vienen los Reyes, No hay mal que por bien no venga..... España, В очакване на ... Свети Валентин или ....Трифон Зарезан - Испания, Цъфнаха вече кокичета, при испанските момичета, Първомартенска тема на испански мами и мадами , *** Дълго пуенте ни 4ака за СанХосе и Семана Санта **Испания** , ===Среща се гласи с козунаци и яйца на ИСПАНСКА земя===, Запретват ръкави испанските юнаци, яйца да боядисват и да месят козунаци, Хайде, време не остава - в испанско среща се задава, Майското слънце напече, испанските мами съблече!, Иде време за море, а пък слънце не пече Simple Smile Испания Simple Smile, Толкоз хубави жени, г'де ще видиш ти.... ☞ Испания ☜, Koй от хубаво разбира,при испанките се спира,Европейски шампионки в къси панталонки-Оле,оле Испания, Летни фиести или отпускарски сиести?-Испания, Август месец е на състезания,Формула 1 ве4е наближава-Испания, Златна есен наближава, финансовата криза отминава - късметлийска испанска тема , ^_^ *** ИСПАНИЯ ОЛЕ(ле) ! *** ^_^, Вси(чките) светии..... в Испания събрани, Дъжд вали ☂ и слънце грее ☀... в ИСПАНИЯ и времето щурее! , ♥ ♥☻☺Испания -предколедна тема ☺☻♥ ♥ , Коледна магия цари по испанските земи ,Сняг затрупа испанската група♥ Св.Валентин Зарезан ❦ - ИСПАНИЯ   *** Испанска Пролет ***    *Великден наближава ,Испанска среща се задава !*  Ще боядисаме яйцата ..., Поръчахме си слънце ,дали ще ни огрее * ИСПАНИЯ за срещи все още си мечтае, В слънчева Испания пак за пикник се стягат☀ Лагуните на Руидера, Лятото дойде, хайде на море * España *, Испански привет , Искра желаем ви много късмет !!!В разгара на лятото горещо, в Испания две бебета ще посрещнат***Испанска тема *** , ^-^ Испанска есенна тема ^-^*Пролетна испанска тема*, Златна есен е дошла на испанската земя, Отново златна есен е дошла на испанската земя, Време е за любимите занимания - дойде лятото в Испания
http://www.bg-mamma.com/index.php?topicrefid=18;topic=873676

# 1
  • Euskal Herria
Тарталета, благодаря! Включвам се в новата тема. Като се зачетох в заглавията на старите теми, си спомних колко срещи се организираха. Тогава все още пишех от България и гледах снимките. Хубави времена бяха. Изключително съм благодарна на момичетата, които списваха по онова време тук. Много топло посрещане и много ценни съвети и помощ получих от тях. Сега вече контактите ни са във фейсбук. С някои сме се виждали и на живо.

# 2
  • Murcia, Spain/Ruse
Тарталета, благодаря! Включвам се в новата тема. Като се зачетох в заглавията на старите теми, си спомних колко срещи се организираха. Тогава все още пишех от България и гледах снимките. Хубави времена бяха. Изключително съм благодарна на момичетата, които списваха по онова време тук. Много топло посрещане и много ценни съвети и помощ получих от тях. Сега вече контактите ни са във фейсбук. С някои сме се виждали и на живо.
За много години  Hug Hug Hug
Най после да имаме нова тема  bouquet bouquet bouquet
Янче,както си го казала повечето сме си приятели във фейса и рядко някой пише тук(включително и аз ) Crazy Crazy Но наистина едно време имаше много срещи,някой все нещо пишеше ,а сега този фейс поразвали май комуникацията  Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

# 3
  • La casa de Mickey Mouse
Ако знаете на моменти колко мразя фейса... Загуби се някак контакта между хората, на всякъде виждаш хора забили носове в телефоните, двойки седят на една маса и не си говорят, защото се ровят във фейса, пфууу, ужасно е...

# 4
  • Euskal Herria
И това го има. Но благодарение на фейса виждам как порастват децата ви, разбирам за щастливите или тъжните ви моменти.
Наистина, като че ли по-рано темата беше доста по-оживена. Но и досега винаги когато съм питала за нещо тук, все се намира кой да ми отговори, да даде съвет или информация.

# 5
  • Мадрид / София
Успешна Нова Година на всички!
Благодаря за новата тема.

# 6
  • España
Благодаря за новата тема.
В старите теми не пишех редовно, не че сега го правя, но чета винаги.

# 7
  • Mediterraneo
Аз като попрехвърлям нещата, разбирам, че около мен има поне 3-4 човека, които още са долу- горе редовни тук. Да вземем да замислим една срещи ли?
Мини, ти кога идваш насам?

# 8
Живот и здраве февруари ако не ми мине котка пътя. Броя дните вече. Толкова много да ми липсва Испания Sad

# 9
ЧНГ.
Аз отново се чудя къде е по-добре за мен, в България или Испания.

# 10
Аз не се чудя, знам къде е по-добре за мен и семейството ми, но това не ми пречи да ми липсва Испания страшно много. Там се чувствам у дома си. Sad

# 11
  • Mediterraneo
Живот и здраве февруари ако не ми мине котка пътя. Броя дните вече. Толкова много да ми липсва Испания Sad

Ще се обадиш, нали?

# 12
  • Euskal Herria
Вие сте лесни - по съседски. А тук изключително рядко съм засичала българи. Може и за добро да е.

# 13
хахахаха, всички ще разберете че съм си дошла. Ще се обадя, разбира се.

# 14
  • Spain
Весели празници моми4ета и мом4ета !
успехи ,здраве и щастие в новата година !  наистина предната тема я вла4ихме май доста време  Simple Smile   , но и аз напоследък предпо4има фейса ... там мога да ви видя Wink  Hug.
аз ве4е се уморих от празници ... 4акам с нетърпение да приклю4и ваканцията   Mr. Green, да ¨затегнем ¨ коланите ( диети ли  спорт ли .... )
 аз също съм навита  за някоя среща Wink ако по4нем да се организираме от сега може да успеем за Велик ден Laughing

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт