Стара Загора 6 - пеперудки пърхат със тантели, романтично са липите нацъфтели...

  • 14 969
  • 282
  •   1
Отговори
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Редактирах безвъзвратно първия постинг по невнимание и сега го НЯМА... Ще си караме без първи постинг... Ама съм и диване... Ха-ха-ха-ха-ха...
smile3532

Последна редакция: пн, 19 юни 2006, 00:47 от Ekcnpec

# 1
  • Мнения: 6 243
Както ми е крив целия свят, това заглавие ми докарва колики.
Записвам се, че да ми излиза темата.

Днес не знам дали ще сколасам на обяд, може само да дойда, за да ви разваля настроените с киселата си физиономия.

# 2
  • Мнения: 449
Експрес, сигурен ли си, че липите са нацъфтели и че въобще ще цъфнат тази година? Още двама мои близки на моя възраст са болни от рак. Не знам какво става, но то никак не е хубаво Rolling Eyes  Thinking

# 3
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
И на мен точно това ми мина през ума, като прочетох заглавието. Някои липи може и да цъфнат, ама няма да са много. Цветовете падат поголовно.

# 4
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Извинете простата бременна ама защо сте в таково сиво настроение...аз нещо не вдянах Confused Нали ми трябват повече пояснения щото сега мозъка ми го прехвърлям на бебо и в моя няма почти нищо Crazy
Джейд толкоз кила злато изкупи а за бедната душа /демек аз/ няма ли нищо Crossing Arms ей така да сложа на нежното си слонско врътле Mr. Green

# 5
  • Мнения: 619
да запитам нещо(нали сте спецове по всички въпроси Simple Smile)-кога мислите,че е добре да изведа бебка и дали да изляза с 37,5t newsm78.много ми се ще вече да се разхождаме,ама не съм сигурна....вечер вдигах до 39.5,а снощи и 40t.през деня съм си ок...

# 6
  • Мнения: 1 639
worshipper що си вдигнала 40 Т  Rolling Eyes Болна ли си?
А за излизането ако се чувстваш добре излез , ама като за първа разходка някъде по-наблизо  Grinning и не в най-голямата жега  Wink

# 7
  • Мнения: 619
ами температурата е от застояло мляко както казаха ама аз не мисля така,защото си вървеше нормално до преди неделя,а за излизането-излиза ми се с бебето вече...да се видим с вас,да се запознаем...    Joy пък свеки седи у нас да я гледа и не ме пуска да изляза,защото духало и да ми минела напълно температурата....

# 8
  • Мнения: 1 639
ами температурата е от едната гърда,както можете да се досетите,а за излизането-излиза ми се с бебето вече...да се видим с вас,да се запознаем...    Joy

Аз се сетих ,че може да е от гърдата , ама аз не съм вдигала такива температури и за туй се очудих  Grinning
Ми излез като ти се излиза дружинката ще те преме радушно, сигурна съм  Laughing
Храната ти е винаги готова , вземаш памперси и готова  Simple Smile

Аз лично с бебето излзиах много по-късно , щото имах проблеми с уринирането  Crazy

# 9
  • Мнения: 619
аз мислех утре да намина покрай Бирхалето,ама свеки иска да слезем пред блока за 10 мин-тъй казало педито и това е !та ще видим какво ще излезе накрая.... ooooh!

# 10
  • Стара Загора
  • Мнения: 671
Хапчице какво стана с твоя зъбен проблем? Sad

# 11
  • Мнения: 6 243
Хапчице какво стана с твоя зъбен проблем? Sad
ще ти разправям утре.
За някои хора хипократовата клетва е мръсна дума, само това ще ти кажа.

# 12
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Леле, само не казвай че онази зъболекарка те е окепазила нещо. Направо ще се изям от яд, че те пратих там

# 13
  • Мнения: 6 243
Леле, само не казвай че онази зъболекарка те е окепазила нещо. Направо ще се изям от яд, че те пратих там
Не, не ме окепази, споко. Просто си е чешит. Оказа се, че състоянието ми ще понесе отлагане до другата седмица, докогато ще се е върнала моята докторка. но дотогава ще ме боли значително по-малко, ако се свали короната, която притиска в момента венеца. Щото имам венечна болка, нищо повече. Е, тая докторка отказа да свали короната, освен ако не проведе тя цялото лечение. Това какво ти говори?

# 14
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Ееее, на нищо не прилича тва, викам аз. Уф, няма ли някой друг, който да я свали тая пуста корона?

# 15
  • Мнения: 6 243
Ееее, на нищо не прилича тва, викам аз. Уф, няма ли някой друг, който да я свали тая пуста корона?
Утре ще ви питам, мислете до тогава за някой доктор, дето и с малко се задоволява. (с едно рязане на корона, например) Щото засега все попадам на разни, дето искат да ме лекуват по месец - месец и половина.

# 16
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Аз за утре ич не знам дали ще дойда. Ще ходим да пазарим вар и зависи кога ще я докарат. Ако е за следобяд ще домъкна и мъжО. Ама не е ли, няма да дойда, защото неудобно някакси - той да мъкне вар, а аз да се мотая по кафета.

# 17
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
Хапке, защо не отидеш при Петров до козметичката му е кабинета, свекърите и мъж ми ходят при него и повече от два пъти за зъб не са ходили. И нямат оплаквания след това.Аз само за зъбен камък съм ходила слава богу.

# 18
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Като гледам атмосферните условия днес май сме за Сити, а?

Лалич, вестник чакам, душа Grinning

А аз вчера заведох Тони при лекарката след кафето и тя като я преслуша каза: "Аууу, положението е сериозно! Детето има тираж, не достига достатъчно кислород до органите му и трябва да му се бие Урбазон."... който щял да подейства много бързо.

Обаче аз действие не виждам от него или поне видимо няма. Дишането и го определям като същото, хъркането също. Чак ме е яд, че позволих да и го бият. Да видим и хомеоаптката какво ще каже Rolling Eyes

# 19
  • В центъра на Вселената...
  • Мнения: 382
Здравейте съгражданки и съграждани  55,
Искам стикееееееер, този с кравата.Ама кога да го взема.Вашите срещички не съвпадат с моя график  newsm78
JADE да ми запазиш един  Crazy
 Тези дни и друго ме тормози.Да водя ли бебо на море? Я давайте предложения за подходящо място...
  bouquet

# 20
  • Мнения: 6 243
Бубу, стикер можеш да си вземеш и от мене, ако ти се минава следобед край съда. Ще ми прозвъниш и ще сляза да ти го дам, но ще стане другата седмица.


За море няма да имате проблеми, трябва ти голям чадър и сянка и няма да стоите на плажа от 12 до 15 ч.

Последна редакция: ср, 07 юни 2006, 15:33 от sladka hapka

# 21
  • В центъра на Вселената...
  • Мнения: 382
Ама излагация.Казвай как.Що не писа на лични  Blush

Последна редакция: ср, 07 юни 2006, 12:34 от bgbubu

# 22
  • Wonderland
  • Мнения: 702
Някой  знае  ли координати  на др. Казийска, една  позната ще  си  води  детенцето  при  нея , та  за  това  се  интересувам.

# 23
  • Мнения: 426
На някои вас от децата ви да посещава ясла Синчец на Столетов зад Аскента

# 24
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729

Здравей, аз подадох молба за септември ама още се чудя  дали да я пускам.
 Ще ходи ли някой на протеста днес, ние ще имаме майстор вкъщи ако свърши навреме, ако въобще прави нещо ще отидем с мъжа ми.

# 25
  • Мнения: 11 315
Хапчице, намери ли си зъбар за сваляне на короната?
Ако не - да те пратя при един съученик (слагал ми е няколко корони и съм много доволна). Д-р Григоров. Кабинета му е на Хр. Ботев над аптеката срещу Аргирата

# 26
  • Мнения: 6 243
Благодаря ти за загрижеността. Благодаря на всички. Май подлудих половината форум и цялото съсловие, в което работя.

Короната беше свалена от един много мил и внимателен стоматолог днес преди обяд и ми сложиха лекарство. В петък ще ходя за нова доза от лекарството. В понеделник съм при моята докторка, за да й разкажа какво преживях, докато тя се развяваше по чужбината.

# 27
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Ади, не и знам координатите на Казийска, но аз и не я препоръчвам. Ако ще се ходи при нея заради хомеопатията е по-добре да знаят, че нейното лечение е доста далеч от самата хомеопатия. Всеки друг лекар, завършил боаронски курс може да ти предпише нведнъж 3 хомеопатични, сироп за кашлица и разбира се антибиотик. А какъв е ефекта - вроятно същия както да идеш при Джипито. Rolling Eyes

Днес на Сити ли сме?
Казвайте дали ще идва някой, че да не ни чака Лалка пак  Simple Smile
А, имаме и стикери за изрязване. Всички кандидати за труд и творчество е желателно да присъстват.

# 28
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
аз ще дойда, за къде остава срещата. После може ли едно детенце с майка му да дойде с мен до бебето да купя елек за Ники, че без мерене не се решавам

# 29
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
В Сити е срещата!

Танче, освен ние я Тони да дойдем за манекени (не че имаме данни) Grinning

# 30
  • Wonderland
  • Мнения: 702
Jade, мерси  за  информацията , питах заради Кремена , на Христинка и откриха  алергична  кашлица и  затова  беше решила  да я води  при Казийска , но явно  тя ще  отпадне  като  вариант.

# 31
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Пак ли? Нали уж и извадиха третата сливица, мислех че това е решило проблемите им с кашлицата...
Аз я бях пратила веднъж нея при Рачева, която е класически хомеопат, но май и тя не може да я свърши никаква. На Казийска пък изобщо не залагам надежди.
Нямаме свестни хомеопати в града и това си е!

# 32
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Аз да питам нещо за ядене Blush Ония ден /ама все се заричам да не влизам в Готварския/ пак видях една рецепта на нашата Хапка..../да знайш ако се търкалям накрая ти си виновна Crossing Arms/ Crazy Оная рецепта с тортата с мюсли и тъй и не можах да разбера за бисквитките...от къде ги купуваш....нещо не вдявам от кой вид са. Казвай, че снощи вече я сънувах тая торта и да мятам една, че лигите ми текат като на куче пред кебабчийница Crazy

# 33
  • Мнения: 9 109
Херка, Хапката явно има проблем с малката, така че казвам, щото вече неколкократно правих: бисквитките ги има по всички магазини. Petit Beurre - има малка и голяма опаковка.

# 34
  • Мнения: 6 243
Херче, най-обикновени бисквити, само че има един модел, които са малко по-хрупкави от традиционните "обикновени". Водят се "Petit Beurre" (моите са от серията"Житен дар" на Нестле). Но и "Обикновени" да вземеш, пак ще стане. Въпросът е да не са "Закуска" или някой от моделите меки бисквити. А е долре и да са правоъгълни или квадратни, за дасе наредят по-лесно в тавата.

Оттам насетне е лесно. Но слагай повече кисело мляко, за да стане сочна.

# 35
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Аз шЪ вЪ...с тия торти smile3516

Какво сте ми заговорили за сладко по тези часове на денонощието, когато няма и магазини наоколо...
Херолине, или прави тази вечер тортата и ми прати Сержи да донесе едно парче smile3508 или спри разяждащата тема!

# 36
  • Мнения: 6 243
Малката вдигна Т следобяд и вечерта я свали. Странно дете. Не съм й давала лекарства, освен капките за нос. Само дето от нерви мен пак ме болят зъбите в цялата уста. Ужасна седмица, защо баш сега ми се струпа това чудо...

Абе Джейд, тая торта може и Алекс да я направи, бе жена. Вземи се стегни и я направи тая вечер. Ирли ти си търсиш поводи да привикаш Сержи, а newsm08

# 37
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Хм... дано да се разминете само с тази темепература, че Бузлуджа ви чака.

А тортата може и да може Алекс да я направи, но надали ще се справи с пазаренето на бисквити от магазин на един километър от вкъщи.
Пък Херка така и така е решила да прави, що да не прати Серженцето да хапнем с него двамата  Heart Eyes

# 38
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Абе вие за моето сержи ли точите зъбки бе.... tantrum Rage newsm29
Той сержолиньо е мой и е единствен...долу лапите /Джейд туй е за тебе/ smile3515
Благодарско за пояснението...утре вечер ще я направя Flutter

# 39
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Абе вие за моето сержи ли точите зъбки бе.... tantrum Rage newsm29
Той сержолиньо е мой и е единствен...долу лапите /Джейд туй е за тебе/ smile3515
Благодарско за пояснението...утре вечер ще я направя Flutter

love001 Обичам те, бе Херче! Heart Eyes

# 40
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Къде се затрихте всички? Едва ли всички са на конгреса, пак ни е отишла темичката назад.
Херич, направи ли тортата, да додем да ядем?  Mr. Green Обещавам, че сержи няма да го закачам  smile3534

Някой желаещ за боядисване (аз като един Том Сойер), ша черпавам.  Mr. Green

# 41
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Лалич още не съм я скиприла тортата...днес бяхме на сватба и за трите часа на сватбата сега лежа, че там ми се схвана д-то от стола.
Утре живот и здраве Flutter

# 42
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Тъййййй......хайманите са си дошли Mr. Green
Бързо 100 - 200 бр. снимки за клюкарката Crazy
Иначе тортата я скалъпих днес...даже и половината я няма вече. Ей го на произведението ми

Последна редакция: нд, 11 юни 2006, 22:37 от Хера

# 43
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Само не разбрах защо го сряза този банан...   Crossing Arms

# 44
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Само не разбрах защо го сряза този банан...   Crossing Arms
Е не може само хубави новини да има Mr. Green
Ще ходите ли днес на Бирхалето Rolling Eyes че ако сте там да намина за един-два сандвича Blush

# 45
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Изпадам в ужасТ вече Twisted Evil Къде сте бе мами и други такива.... Rolling Eyes Сама си говоря от вчера.....

# 46
  • Мнения: 11 315
Само аз съм тук и чакам като теб отчет от конгреса.
Май още ближат рани....

# 47
  • Мнения: 6 243
Отчетите от Конгреса са в темата вм "Кърменето".
Аз нещо съм се изложила, като съм качвала снимките и половината липсват - довечера ще ги дооправя, но има доста снимки на Смърфи.

Херче, не рИви, тук сме си, но аз имам доста работа, а Джейд е без компютър (и без пералня, ако това има значение).

Днес на обяд аз имах среща със сестра ми, така че затова бях пас за сандвичите. Ако е хубаво времето, утре съм твоя. Ще ти донеса и про-кърмачески брошури Wink.

Сега сериозно:Има един куп брошури за кърменето в мен, осигурени от "Заедно за децата", които да доста добри. Бременните мами, които проявяват интерес, да ми се обадят. Каквото остане, ще го занеса в някоя женска консултация, така че се обаждайте по-навреме.

# 48
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Да и пратя на Джейд сержи с малко тортичка Mr. Green Аз се зачудих, че днес я няма из форума въобще.
Иначе за утре съм съгласна ако е хубаво времето на Бирхалето.

# 49
  • Мнения: 6 243
Да и пратя на Джейд сержи с малко тортичка Mr. Green Аз се зачудих, че днес я няма из форума въобще.
Иначе за утре съм съгласна ако е хубаво времето на Бирхалето.
На Джейд не й трябва тортичка. ПРати й само Сержи. Тортата я подай към мене.

# 50
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Само сухо сержи не давам Crossing Arms тя ще го умори Twisted Evil

# 51
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Тц, тц, тц - да ви остави човек за малко и чат сте заформили  Mr. Green
Аз пак бях без нет  Twisted Evil, ще се бием вече с орбител. Цял ден обикалях за разни работи по ремонта, баси цените дето са в нашия град.
За утре да изядете сандвич и за мене, ако не сваря да дойда.

Какво и е на компа на Джейд? от гръмотевиците ли пострада?

# 52
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Какво и е на компа на Джейд? от гръмотевиците ли пострада?
Сигурно защото е стоял изключен докато я нямаше и миткаше из планините и сега стачкува машината Mr. Green
Лалич казах ти Интелнет груп Flutter

# 53
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
Здравейте,
снимки не съм сваляла, дано довечера заспи малката навреме, че снощи ни разказа играта, почти не съм спала.

Търся да си купя ей този ъглов регал от ТСМ имаше преди в този до второ основно ама сега няма, ако някой е виждал в Стара Загора да се обади.
 http://bigshop-bg.com/20040817_files/kw34_5838_a_phase.jpeg,

Последна редакция: пн, 12 юни 2006, 21:05 от tanya_p

# 54
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Тук съм вече!
Херче, пращай сержи  eat Mr. Green
Повредата с компютъра ми е от най-сложните - тези дето се оправят от самосебе си и следващия път ти скапват всичко Rolling Eyes
Аз си мислех, че е изгоряло захранването, пък то здравичко милото. Само вентилатора му не помръдва. Понеже нямам излишни пари да го нося работещ на ремонт ще чакам пак да спре и тогава Mr. Green А вие да знаете, че ако скоро пак ме няма цял ден, не съм в поделението на Сержолин. Просто ми е умряла машината  Laughing

Танче, не съм виждала такъв регал, но си замени линка с този http://bigshop-bg.com/20040817_files/kw34_5838_a_phase.jpeg, защото си дала URL към основната страница. Утре ще се видим ли да ти върна печката?

Последна редакция: пн, 12 юни 2006, 19:44 от Jade

# 55
  • Мнения: 23
здравей те от мен Stop
утре къде ще се пие кафе newsm78

# 56
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Зависи какво ще е времето  Laughing.

Джейд, туй с вентилатора не ми аресва. Ще стане по-голяма белята.

# 57
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
И на мен не ми харесва, ама...  Rolling Eyes

# 58
  • Мнения: 9 109
И на мен не ми харесва, ама...  Rolling Eyes

ако е само вентилатор - сина си го смени сам, като си закупи някакъв нов за 6.80 ли беше или 8 - нещо такова. Преди това стария го лекуваше с редовно сваляне и почистване.

# 59
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Лошото е, че кутията ни е запечатана с лепенки и ако ги махнем заминава гаранцията на голяма част от частите.
Гаранцията на самата кутия изтече (беше 1 година), но на другите компоненти е повече.
Между другото той върти днес, може би си е бил дал почивка вчера Mr. Green

Днес да идем на Сити, а?

# 60
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Като прочета Сити и косата ми щръква значи....
Ша си помисля още малко, че ми е доста далече пусто и търговски център...

# 61
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Да мина край вас? Хем малко торта да ми свалиш  Flutter

# 62
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Да мина край вас? Хем малко торта да ми свалиш  Flutter
Торта нъцки вече...сержи чака, чака да го извикаш и ти като не благоволи и той я омаха  Crazy Ама виж мен може да ме вземеш Flutter

# 63
  • Мнения: 6 243
И аз ще дойда в Ситито.

# 64
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Херке, в 12 съм пред вас.
Нали тЪ обчам, щЪ взема и без тортата Mr. Green

# 65
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Херке, в 12 съм пред вас.
Нали тЪ обчам, щЪ взема и без тортата Mr. Green
Ша са търкуля по стълбите и в 12 часа съм долу. Тъкмо се бях засилила към магазина да купувам работи да ти сделам една ама като ша мЪ вземеш и без нея да не се блъскам тогаз Mr. Green

# 66
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Лошото е, че кутията ни е запечатана с лепенки и ако ги махнем заминава гаранцията на голяма част от частите.
Гаранцията на самата кутия изтече (беше 1 година), но на другите компоненти е повече.
Между другото той върти днес, може би си е бил дал почивка вчера Mr. Green

Единствената част, чиято гаранция е по-дълга от една година е хард-диска... За който я ти признаят гаранция, я не... На някои HDD-та гаранцията им е 5 години... Като на моя например... Ама дано не ми се налага да я ползвам... Така че, отваряй си смело кутията и си почисти вентилатора на захранването... Приготви си прахосмукачката, че вътре сигурно има един тон стар прах... И да не забравиш да го смажеш вентилаторчето... Че да се върти както трябва и да охлажда "тока"... Не е добре да си играеш със захранването и да го оставиш без охлаждане... Че идат жеги и ще вземе да изпука... Ще ти замине и процесор, и дъно, и прочие... Дано не става...
Ама все пак, вземи мерки... Остави лепенките...

# 67
  • Мнения: 449
Аз пък още нямам интернет, вече 9ти ден. Пусти Орбинет!

# 68
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919

Единствената част, чиято гаранция е по-дълга от една година е хард-диска... За който я ти признаят гаранция, я не... На някои HDD-та гаранцията им е 5 години... Като на моя например... Ама дано не ми се налага да я ползвам... Така че, отваряй си смело кутията и си почисти вентилатора на захранването... Приготви си прахосмукачката, че вътре сигурно има един тон стар прах... И да не забравиш да го смажеш вентилаторчето... Че да се върти както трябва и да охлажда "тока"... Не е добре да си играеш със захранването и да го оставиш без охлаждане... Че идат жеги и ще вземе да изпука... Ще ти замине и процесор, и дъно, и прочие... Дано не става...
Ама все пак, вземи мерки... Остави лепенките...


При теб може и да е така, но на моята гаранционна карта пише друго Wink. Например на процесора, дъното и видеото имаме 2 години, на харда 3, а на RAM-a - 5 г., другите не ги помня, а и сега няма как да ги проверя.

Захранването като остане без охлаждане изключва - хората му сложили термична защита (вече я пробвахме). Нали не мислиш, че двама магистъра по електроника, (единия от които защитил дипломна работа на тема "импулсно захранване") биха си оставили машинката в това състояние, ако рискът беше какъвто го описваш Simple Smile
Само със смазване няма да мине вентилатора, защото явно се е появил голям луфт в лагерите (дрънчи ужасно) и ще трябва направо да се смени. Продават се и отделно вентилатори, не е нужно да се сменя цялото захранване.

Бе я стига с този компютър, кажете как върви нощния живот?

Последна редакция: ср, 14 юни 2006, 00:07 от Jade

# 69
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Тъкмо се бях засилила към магазина да купувам работи да ти сделам една ама като ша мЪ вземеш и без нея да не се блъскам тогаз Mr. Green

Я тъй и тъй си се засилила, земи се поблъскай малко и ни покани на торта (и баня)  Mr. Green

Джейд, при мен нощния живот е с метлата и маркуча. Уф, мамка му, писна ми да ходя в прахоляка, а края му не се види  Twisted Evil

Аз пък още нямам интернет, вече 9ти ден. Пусти Орбинет!

Въй, и как си ги оставила така? Аз като нямам 12 часа и директно на биг боса се обаждам. Вече и гласчето ми познава човеко. Ако нямам 9 дена - направо ще ги избия  #2gunfire.
900 401 - ей то телефона на Запрянов. Сутрин след 8,30 обикновено отговаря.

# 70
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
ДНес ще правя бисквитена тортичка....от сега се облизвам Crazy Лалич ако положението е много обсайт идвай да те черпя...и баня Mr. Green
ДНес някой ще има ли по барчетата Rolling Eyes

# 71
  • Мнения: 1 343
Avgusta, Лалка я кажете адреси да видим дали мъжо има покритие там.
Не 4е и те нямат проблеми след бурите ама поне реагират по бързо  Embarassed  Embarassed   Embarassed Аз такова малко реклама  Mr. Green

# 72
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Avgusta, Лалка я кажете адреси да видим дали мъжо има покритие там.
Не 4е и те нямат проблеми след бурите ама поне реагират по бързо  Embarassed  Embarassed   Embarassed Аз такова малко реклама  Mr. Green
Реклмама ама ша искам процент Mr. Green
Августа незнам ама Лалич живее на централния пазар /Лалич реклама Mr. Green/
Къде сте бе...спите ли....

# 73
  • Мнения: 9 109
Някои с реклама, други с оплаквания - кой както.
Аз да се изплача от Интернет груп-а. За в къщи де. От събота е скапан, започва отваряне на страница и приключва с изписване на името /това за около 10-на минути - повече не издържам да го чакам/. Уж има, а няма. Докато в понеделник изгоря и LAN картата, благодарение явно на доставчика, щото е външно окабеляване. Ама пак малкия дявол, че сме се разминали само с това. Снощи я сменихме, но пак тръгна със скоростта на костенурка в пенсия. Ей сега пак се жалвах и явно пак за тоя дето духа. Но ще звъня след час-два пак де. Да не си мислят, че сме съгласни с трафика им.

# 74
  • Мнения: 426
 Е ние се записахме с комп. в къщи и мислим за Интернет. Като гледам как се оплаквате я ми дайте акъл при кои да отидем. Живеем в севера, не знам дали това е проблем. Чакам изпатили да споделят и рекламират

# 75
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Ами аз преди бях на Верея кабел и беше пълен ужасТ...докато ми се зареди старинцата се чудех дали изобщо съм включена в нета Twisted Evil Сега от година и половина сме на Интернет груп и с едно изключение /по време на буря имаше прекъснат кабел/ съм нямала никакви оплаквания.

Ако има желащи за кафе...днес на Бирхалето. В 11,40 сме там със Злати и Джейд ако успее да се оправи Flutter
Сега и Краси взе да ми се губи по фланга...видях, че има нова коса и не се появява никъде Crossing Arms

Последна редакция: ср, 14 юни 2006, 11:06 от Хера

# 76
  • Мнения: 6 243
Аз съм на поредната си среща с личния стоматолог. Ще пропусна.

В квартала, където живея, единствен доставчик е "Орбинет". Като има буря, прекъсва. Иначе други оплаквания нямам. Любезни са, като им се обадиш за повредата, идват навреме, ама ако стане белята в петък вечер, чакаш да те "обслужат любезно" до понеделник. И ако не си платиш таксата, те спират още на същия ден.

# 77
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
Е ние се записахме с комп. в къщи и мислим за Интернет. Като гледам как се оплаквате я ми дайте акъл при кои да отидем. Живеем в севера, не знам дали това е проблем. Чакам изпатили да споделят и рекламират
Ние бяхме на Верея почти година, ама по онова време нямаше Лан в Железник.
Сега сме към СТС, много сме доволни.
Аз ще дойда на кафето, ама първо ще ида до ТСМ- на центъра.

# 78
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
И ако не си платиш таксата, те спират още на същия ден.
Туй и при нашите го има Twisted Evil Сакън да не закъснееш един ден....

# 79
  • Мнения: 426
Благодаря.

# 80
  • Мнения: 1 343
Телефони на СТС за връзка 635252 в офиса  , 625097 в апаратната 0899112904 беше май за Железник ама в 3 чучура незнам имат ли покритие Simple Smile ама предполагам имат.
Лалка мисля че иамт трасе до вас защото ве4е имат офис и в Дома на Строителя.

# 81
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
То хубаво, ама подписах договор с ония галфони от Орбител, май за 2 години беше. Иначе за повредите Хапката е права, ама може ли пък през ден да звъня. Днес сутринта им се карах пак. Ама спирали им тока. Е аз какво съм виновна? Не ща да плащам за нещо дето го няма.

# 82
  • Стара Загора
  • Мнения: 161
Уважаеми препатили от интернет-доставчици дами/и господин/ Wink,търся си детегледачка от септември! Много ви моля да ми препоръчате някоя! Почвам работа от средата на юли и преимуществено ще бъда извън града,така че гледам отсега да се подсигуря.
Благодаря ви предварително!

# 83
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
И ако не си платиш таксата, те спират още на същия ден.

Ха-ха-ха-ха-ха... Какво ти същия ден... На 31-ви срещу 1-ви... В 00 часа 00 минути и 01 секунди сървъра ме спира капитално... Прави ми моментално неактивни потребителското име и паролата... Нервя им се на това... Щото като имам проблем и звъня по 100 000 пъти... Телефона им дава само заето и свободно... Без никой да отговаря... Но вече им научих цаката... Действам ги през шефовете им... Идвали са вкъщи да оправят захранването на суич-а в 9 без 10 вечерта в събота... Гамени, а-ма-ха... Шом шЪ моЪт да мЪ режЪт моменталически... Ша моат и да ме Упраят мУменталически... Гадни капиталисти...
Само да добавя, че всичко това се отнася за Интернет груп...
А Орбител, начело със Запрянов, са една голяма банда тъпаци... Кухи като 6 градински хралупи...

# 84
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Aз не бях сигурна до каква степен съм доволна от нашия доставчик, но като ви чета явно трябва да съм презадоволена. Пари се сещам да нося на 2-3 мсеца веднъж и то за задни дати  Embarassed (плащам на комшията, защото сме в ЛАН, така че тази "екстра" може и той да ми я поема Laughing), рядко прекъсват напълно и ако се случи е за кратко. Скоростта е много прилична, и вътрешната, и външната.

Май и аз станах рекламен агент на СТС като Уото Rolling Eyes Дали някой от собствениците не е ерген да ме вземе?  Mr. Green

Августичке, мила, кога ще се видим?

# 85
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Дали някой от собствениците не е ерген да ме вземе?  Mr. Green

Единия е разведен, ама си има и приятелка... smile3532

# 86
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Дали някой от собствениците не е ерген да ме вземе?  Mr. Green

Единия е разведен, ама си има и приятелка... smile3532

Ще го чакам да се разведе и с нея. Втора цигулка не ми се свири  Flutter Mr. Green

# 87
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
А вижте каква красота имаше днес в източния край на града... Много хубави снимки направих...

# 88
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
Много е красиво
Аз тъкмо сборих малката и заспа май, искам си бебето дето заспиваше в 20 часа  много хубаво беше.

# 89
  • Мнения: 6 243
Аз я видях на живо тая дъга.

Джейд, разчисти си пощата!!! (или поне ми напиши как е дъщеря ти)

# 90
  • Мнения: 1 343
Ахахаха Simple Smile разведен точно не е ама няма да издавам фирмени тайни. Ама си имат бебе на 4 месеца с новата приятелка Wink
Спират абонати на 5-то число ... Почва се плащането от 25 -то долу горе като в Енергото са нещата ама на 5-то ве4ерта спират наред като естествено от 1-ви до 5-ти офиса работи и в по4ивните дни ...
За Интернет груп няма да говоря щото и двете видиотеки ми бяха на тях редовно на 31 с/у 1 нямах нет точно като трябваше да си пращям отчетите в Плд ... Същата работа като Експрес-а устройството им за захранване беше в единия обект ама като има повреда трябва да чакам щото не съм им била преуритетна това са думи на шефа им и аз почнах да им спирам устройството от тока на 10 мин бяха при мен да оправят нещата .. Е после го махнаха ама така ги работех ... В 9-я месец отидох в офиса и такъв скандал вдигнах че не е истина .. Добре че вече друг се занимава че само като се сетя и ми става лошо.

А сега един въпрос :
Денис ми се стряска много насън . И това е само като спи сам в кошарата като е при мен няма такива неща ама като е сам подска4а 4ак прав се изправя и почва да плаче  newsm78 има ли лек за това от какво може да е?

# 91
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Денис ми се стряска много насън . И това е само като спи сам в кошарата като е при мен няма такива неща ама като е сам подска4а 4ак прав се изправя и почва да плаче  newsm78 има ли лек за това от какво може да е?

Сънува... Най-често се случва след много впечатления през деня... Спи спокойно... Ще се успокои и насън...

# 92
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Мене бебето ми не пречи  Mr. Green

Експресе, страхотна снимка. Бравос! Но наживо наистина беше по-красива  Grinning

# 93
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Експресе, страхотна снимка. Бравос! Но наживо наистина беше по-красива  Grinning

Благодаря ти, Jade... И е вярно, на живо беше много по-хубаво... Ама с една сапунерка фотоапарат - толкова...

# 94
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Браво Експрес. Много хубава снимка.
Джейд, как е малката сладурана? Какво каза педито?

# 95
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Лалич, кажи за тия ЯЙЦ`А...

# 96
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Лале, какво да кажe... каквото очаквах - инжекцийки Гентамицин за 5 дни и отделно антибиотиче перорално - Зинат  Tired
Горкото ми дете опищя кабинета още при пробата за поносимост на Гентамицина, да не казвам какво беше при самото инжектиране Cry
Не ми се мисли, че ще го преживее още 4 пъти...
Не иска и Зината да пие, че се налагаха насислвени методи... КОШМАР!

Сега ровя из нета и се мъча да позабравя днешния ден и проблемите покрай нея. Хубава работа върши бирата. Хайде наздраве.  Drunk
Ще и мине, а и още колко ме чака... не съм се отчаяла  Grinning

# 97
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Горкичкото. И аз предполагах, че няма да се разминете с Гентамицина, добре, поне, че е само за 5 дни.

Експрес, имаше тема за тези яйца, потърси назад в клюкарника. Ще видим какво ще измътим на 1 юли  Mr. Green

# 98
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Гадно време..... Twisted Evil

# 99
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Ще пропущаме ли днес?

# 100
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Ще пропущаме ли днес?
Ами вие нали сте болни? Де ще ходиш туй болно дете....
Ако не излезна съвсем ще се сдухам...мъжкия наряд днес и аз кукам тука у анс....ей тия дъждове #Cussing out

# 101
  • Мнения: 6 243
Ще пропущаме ли днес?
Тъй като гледам - да. Лошо е времето и по-добре да не рискуваме да ни пере дъжд по улиците.

# 102
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Отказах се от излизането до центъра и смятам да посетя магазин Била и да си накупя продукти за тортата на Хапката (гадни сте всички с тия торти, точно мислех да спирам сладкото Tired).

Айде, стискайте палци да стане, че с моите възрзани ръце... може и това лесно нещо да объркам  Embarassed

# 103
  • Мнения: 6 243
Прави сметка, че на 2 п. бисквити, ще ти трябват 2 1/2 - 3 кофички кисело мляко. Ако искаш да не е толкова калорична (тя е ниско калорична по принцип), сложи подсладител на прах в киселото мляко. И нареши един банан вътре, много върви.

Аз следващият път ще взема хрупкаво мюсли, моето и без това свърши за двете торти, които направих.

# 104
  • Мнения: 9 109
....... И нареши един банан вътре, много върви.


да бе, да. Jade сигур още недоумява защо Херка сряза  банана, пък ти я караш тя да реже вътре

А ти спокойно можеш да търсиш авторски права за тая торта /тва ли беше термина ???)

# 105
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
На Джейд ненарязаните банани по и вършат работа Mr. Green
Ами това е...разгонена съм благодарение на Джейд....само мръснишки работки ми говори на кю smile3515

# 106
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Хей, да ви се похваля с моята хубавица... Фръц-фръц-фръц...







# 107
  • Мнения: 619
голям сладур,е!

# 108
  • Мнения: 9 109
Да ви е жива и здрава и много, много да ви радва малката сладурана!

"На тате си прилича", както казват бабите.


# 109
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Мерсииииииииии...

Днес, по обедно време... 12, 12 и нещо... Среща... Да врътнем едно обедно рандеву... И всички, които не са идвали скоро... Да идват... Чееееееееее... Мястото е Бирхалето... За днес съм поръчал хубаво време... И да полеем събитието...

# 110
  • Мнения: 1 343
Експрес да ти е жива и здрава и умна и късметлийка и т.н.
Аз отсега казвам че няма да мога да дойда ... Ние сме адски кисели на вън не иска да яде ... крещи и вика за всяко отказано нещо изобщо докъто не се вкараме в час за никъде не сме Simple Smile

# 111
  • Мнения: 86
  Красавица е малката принцеса!
  Да ти е жива и здрава и да те радва само
!

# 112
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Снимките са страхотни наистина, но на живо беше още по-сладка Росито  Heart Eyes
Да ви е жива и здрава!

А аз съм вече със сменено чисто ново захранване, което получих благодарение на Стефан на Злати. Мерси и тук   bouquet
Сега си имам тоци и напрежения всякакви и все ми се струва, че компютъра ми е изключен понеже вече бях свикнала с ужасното бръмчене и фучене на стария разбит вентилатор. Какво ще правя сега в тази тишина... освен да хапна един банан  Mr. Green че от торатта нищо не остана. Отне ми почти толкова време да я изям, колкото и да я направя  chef
Ето как изглеждаше приживе:

# 113
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Да чакам ли едно парченце да ми пратиш по Митака Flutter
Експресчо сладуранка е вашата Роси...особено с панделките. Heart EyesДа ви е жива и здрава Hug

# 114
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Да чакам ли едно парченце да ми пратиш по Митака Flutter


Питах го  - нИ ще! Страх го е от пушаката на Сержи.  Laughing
Що не го пратиш до Железник да ти вземе едно парченце? Mr. Green

# 115
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Да чакам ли едно парченце да ми пратиш по Митака Flutter


Питах го  - нИ ще! Страх го е от пушаката на Сержи.  Laughing
Що не го пратиш до Железник да ти вземе едно парченце? Mr. Green
Кажи му да не го е страх...скрила съм пушката...сержи гледа мач Mr. Green

# 116
  • Мнения: 449
Леле, колко съм изтървала ooooh! Кви са тия красоти-торти, Росита, дъги..чак на поезия ме изби Laughing
Ние едва днес проимахме Интернет. Дойдоха едва вчера, а се оказа, че ние е гръмнала Лан карта, сега я купихме и ЕЙ НИ НА(за тия, които ни помнят Wink). Искаме много да се видим, ама много бач, бе. А утре съм на ГПК(стискайте палци), миналата седмица не отидох и глей тая кво шъ ми се случи Praynig
Експреееееееесчо, чакам нещо от теб Mr. Green

# 117
  • Мнения: 6 243
Джейд, ти си била голяма майсторка. Браво!!!

А сега се пусни в по-висока класа сладкарство. Ей на това съм хвърлила око, няма да ти откажа, ако ми я направиш Grinning


Августа, стискам и на краката!!!! Успех!
(това е най-тежкия изпит, всички да стискат. Херче, ти стискай кълките

# 118
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Имайте милост с тез торти де Mr. Green

# 119
  • Мнения: 423
Те това как ли пък стана... Че не мога и да го изтрия дори... Хм-м-м... Херка, бръсни го с метлата, плийз...

# 120
  • Мнения: 6 243
Излових те, маймуно!
Главата ти прилича на търкаляна в пясъка, а тортата е висш пилотаж в кулинарията, от мен да знаеш. И спри да ползваш чужд профил, че ще те обадя на жена ти.

# 121
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Имайте милост с тез торти де Mr. Green

Херка, остави ги тез торти... Въобще не са хубави... Предната е само с нарязани банани... Последната пък прилича на търкаляна в пясъка... Те такива работи...

Благодаря от сърце на всички, за хубавките думи за Росито... Всяко едно от нашите деца ги заслужава на n-та степен... Ама понеже аз съм най-скромен... Затова и постнах снимките от рождения й ден тук...

Августа... Това, което чакаш от мен е готово отдааааааааавна... Чака само да дойдеш на една от срещите и да доприпка при теб... Ти само кажи, че идваш...!

# 122
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Тук, сега и веднага е мястото да ме обадиш на жена ми...
Че седи зад мен и се хили с глас... На моите и твоите писания, мамуно...
Па и аз не мога да спра да се хиля...
smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532

# 123
  • Мнения: 6 243
Глей за какво иде реч

само толкова показвам, за да не дразним бременната аудитория.

# 124
  • Мнения: 449
То и тва стига, да знаеш Laughing
Благодаря за подкрепата, нямам да ви посрамя, да знаете Heart Eyes
Експресе, идем, само ей тая беля да отметна, че вече уф Sad
Сватя, кви са тия торти, а аз нищо не съм опитала Twisted Evil

# 125
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Ми охранвам ви снахата, свате, да я Аресате  Flutter
Успех с ГПК-то и да почерпиш за успеха Grinning

Хапчице шарена, стига с тия торти, че ми отесняха дънките  Embarassed
Само за още една съм готова да се жертвам и то заради специфичната и форма. Още не съм забравила обещаното, да знаеш  Mr. Green

# 126
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Ако ми размятате още една торта и трия темата Twisted Evil
Аз днес имам гости...свеки дойде да ме поглези - нали съм снаха като меД Flutter
Купих си и плат и в понеделник ще ми шият гащеризона....пусто да си дебела и бремнна не е лесно Blush От сега си представям, че ще приличам на Каролсон, който живее на покрива Mr. Green
В петък щях да идвам на срещата ама ходих до докторката и нещо ми падна кръвното та ми омекнаха капачките на колената и реших да се прибера. Пък и бях със сержи, който ВЕЧЕ държа на далече от вас Crazy
Бебчо е порснал пак...на мама златото и се е разположил на най-широко място. Полът пак беше тъмна индия тъя, че и на мома може да се надяваме. Сержи вече смазва пушката да пази чедето Mr. Green

# 127
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
може да се надяваме. Сержи вече смазва пушката да пази чедето Mr. Green

Ти пак му напомни, че за Октомври няма да му трябва... пушката де Mr. Green да не живее в заблуда човечеца.

# 128
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
може да се надяваме. Сержи вече смазва пушката да пази чедето Mr. Green

Ти пак му напомни, че за Октомври няма да му трябва... пушката де Mr. Green да не живее в заблуда човечеца.
Той за тогава готви тефтера...ония страшния Mr. Green

# 129
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Той за тогава готви тефтера...ония страшния Mr. Green

Какво ще пише в този тефтер...?

Че чак пък и страшен да е...

# 130
  • Мнения: 6 243
Варнах се от ресторанта. Супер бе6е.
Стикерите са на привар6ване.
6те пи6а пове4е от моиа комп, 4е тук ниама БДС и таиа фонети4на ме умори.

# 131
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Какъв ресторант, бе моме? Аз ви опуснах тука за няколко деня, ама нема начин. В петък бяхме в Търново, влюбих се в един манастир - на Петър и Павел. Много е готино там, има си всичко за една срещичка  Laughing, барбекю, полянки, място за спане, а природата е невероятна.

# 132
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Хапката е в София, Лалич... Дишай дълбоко... Вие баня имате ли вече...?

# 133
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
... влюбих се в един манастир - на Петър и Павел.

Понеже все бързам да чета и погледа ми току прескача по някоя дума, в случая прочетох болднатите думи една след друга и сериозно се притесних за теб за момент. Laughing
Тъкмо щях да ти предлагам помощ и гледам, че съм пропуснала "манастир"  Embarassed

# 134
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Наша Jade все за най-хубавото си мисли...

# 135
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Хапката е в София, Лалич... Дишай дълбоко... Вие баня имате ли вече...?

Тц, нямаме. Имаме си измазани стени и семейна обстановка, като пред развод. Особено снощи ми идеше да го удуша.  Twisted Evil

Сетих се къде е Хапката, ама ми трябваше време.  ooooh!

Понеже все бързам да чета и погледа ми току прескача по някоя дума, в случая прочетох болднатите думи една след друга и сериозно се притесних за теб за момент. Laughing
Тъкмо щях да ти предлагам помощ и гледам, че съм пропуснала "манастир"  Embarassed

Не разбрах само за Петър или за Павел ще помагаш?  Mr. Green

# 136
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Наша Jade все за най-хубавото си мисли...

Че за какво да си мисля под романтично нацъфтелите липи?
Извътре ми иде...  Mr. Green

Лале, нямам претенции за името, по-скоро за размера Flutter

# 137
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Тц, нямаме. Имаме си измазани стени и семейна обстановка, като пред развод. Особено снощи ми идеше да го удуша.

Стискай зъби и да ви черпим по една баня ако трябва... Няма сега заради едното вмирисване семейството да разваляте... Grinning




Не разбрах само за Петър или за Павел ще помагаш?  Mr. Green

По-скоро за Павел... Че Петър много праведен ще й се види...

# 138
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Че за какво да си мисля под романтично нацъфтелите липи?
Извътре ми иде...  Mr. Green

Като каза разцъфнали липи... На 3 метра от терасата на апартамента ни... Има една огромна цъфнала липа... Мирише, та не се трае... Ама е по-хубаво така... Wink

# 139
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Че за какво да си мисля под романтично нацъфтелите липи?
Извътре ми иде...  Mr. Green

Като каза разцъфнали липи... На 3 метра от терасата на апартамента ни... Има една огромна цъфнала липа... Мирише, та не се трае... Ама е по-хубаво така... Wink

Сега разбирам защо не спиш по това време  Mr. Green

Лале, не му се ядосвай на мъжа. Употреби го няколко пъти подред и ще ти мине, пък и на него може да му дойде мерака за работа, макар че по-често заспиват  Rolling Eyes

Последна редакция: нд, 18 юни 2006, 01:22 от Jade

# 140
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Пак сте били ношни птици ми се чини Mr. Green
Аз сегеа разбрах, че Хапката е войводствала из Софето ooooh! а уж се пиша за клюкарка Crossing Arms Сега я гледах на снимки...бравос Hug Обаче забравих да кажа, че искам стикерче...забравих на Сити да си взема Tired
Днес ще е жега май...аз плъхтя тука у нас а сержи днес е отговорник дърва...купихме 15 куб. ама още се чудя дали ще ни стигнат Crazy
Експресчо тефтера на сержи е страшен и еротичен...със записки Mr. Green
Забравих...друго дето ме тресе сега...как ще кърмя бе хора ooooh! от сега се чудя и се мая Tired / ще е срам да не мога...с тези млекоцентрали дето завъдих/ Ами ако незнам кога е гладно и жадно...кога е насрано...уф каква майка ще ставам незнам Crossing Arms И Джейд ша помоля за онези статии дето ми каза, че ще ми прати да ги дава, че съм в паника от сега. Уф оревах ви...айде лек ден Mr. Green

# 141
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Ми ко да прайм. Вече от умора не мога да заспя до 3 часа. От вторник ще излизам в отпуска, ама и тогава май няма да мога, щото ще идват майстори. Взе да му се вижда края май.

Херич, аз пък знаех, ама забравих  ooooh!. Пусто ЕГН.

# 142
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Херич, аз пък знаех, ама забравих  ooooh!. Пусто ЕГН.
С тез ЕГН-та за къде сме незнам ooooh!
Забравих да ти кажа, че в петък срешнахме кореми с твоята кума...като магаретата на моста Mr. Green Ние при една дофторка сме ходили с нея.

# 143
  • Мнения: 9 109
..... Ами ако незнам кога е гладно и жадно...кога е насрано...уф каква майка ще ставам незнам Crossing Arms И Джейд ша помоля за онези статии дето ми каза, че ще ми прати да ги дава, че съм в паника от сега. Уф оревах ви...айде лек ден Mr. Green

Херка, да не си прекалила с ходенето по слънцето тия дни newsm78 newsm78 За насраното - то си мирише, споко. А за гладното - в 90%от случаите - те си реват, хленчат - подсказват си демек бебчетата. 

# 144
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Херка, да не си прекалила с ходенето по слънцето тия дни newsm78 newsm78 За насраното - то си мирише, споко. А за гладното - в 90%от случаите - те си реват, хленчат - подсказват си демек бебчетата. 
Принципно е така...ама знаеш ли ме ква съм заспала...от това най ме е страх. Развеяна съм..разсеяна...забравям..със пергаментно запушен нос Twisted Evil Уф незнам...
Вие искате ли да давате дежурства у нас на есен Mr. Green Ще ви правя списък всеки месец Mr. Green

# 145
  • Мнения: 9 109
от опит ще ти кажа, че с бебчето е по-лесно, отколкото с един недоспан, нервен, всичкознаещ, вечногладен и от всичконедоволен тийн   Twisted EvilTwisted Evil  дето все се чудиш дали с добро, или с лошо  newsm78 Аз лично мога да поема поне седмица дежурство, ама при смяна на наследниците. И сержи ще ти гледам паралелно с бебчо (имам опит - един вече изгледах до пенсионер  #2gunfire #2gunfire )

# 146
  • Мнения: 6 243
Кога и къде ще се видим, искам да се отчета с парите за стикерите.
Нека да е по време, когато е удобно на повечето, защото си е сериозен въпрос.

# 147
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Кога и къде ще се видим, искам да се отчета с парите за стикерите.
Нека да е по време, когато е удобно на повечето, защото си е сериозен въпрос.

Ще рече човек, че ще отчиташ три милиона и двеста хиляди лева приходи от продажби... Мда-а-а, така прозвуча... Спокойно... И утре е ден... Ако е хубаво времето... Утре по обяд, сиреч понеделник 12:00 часа обедно, ще се видим на Бирхалето... Както всеки ден... А ако не можеш да носиш толкова голяма сума сама... Свиркай, ще дойда да те ескортирам... А ако трябва ще пратя инкасо бронирания джип на банката... Wink

# 148
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Начи аз като най-ранобудна пиша, че ще излизам малко по-ранко....гащеризон за корема отивам да поръчвам...та ако има промяна ми звънете моля на телефона. Иначе в 12,00 часа съм на Бирхалето Flutter

# 149
  • Мнения: 619
да взема и аз ли да дойда с малката днес...ама как ще ви позная...
 newsm78   
ще видим какъв ще и е режима днес   

# 150
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
да взема и аз ли да дойда с малката днес...ама как ще ви позная...
 newsm78   
ще видим какъв ще и е режима днес   
То си личи, кои сме Mr. Green Ако искаш виж в подриса ми има снимки мои... Flutter

# 151
  • Мнения: 6 243
Ще рече човек, че ще отчиташ три милиона и двеста хиляди лева приходи от продажби... Мда-а-а, така прозвуча... Спокойно... И утре е ден... Ако е хубаво времето... Утре по обяд, сиреч понеделник 12:00 часа обедно, ще се видим на Бирхалето... Както всеки ден... А ако не можеш да носиш толкова голяма сума сама... Свиркай, ще дойда да те ескортирам... А ако трябва ще пратя инкасо бронирания джип на банката... Wink
Тоя сарказъм хич не е на място тука. Не става дума колка са парите, а че не са мои пари. А и не ми се иска едно и също нещо да го приказвам на всички поотделно. Няма какво тука да се обяснявам, щом казвам, че е добре да сме повечето, значи искам нещо да обсъдим.

Днес на обяд ще съм на Бирхалето в 12. Дано да се съберем.

# 152
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Признай, че събираш пари за почивка ти.... Mr. Green
Явно не си на кеф днес ама мен ме тресе лигата..сори Crazy Ще черпя кола на Бирхалето за добро настроение

# 153
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Ще се постарая за Бирхала в 12, но не съм много сигурна, че имам гостенка - баба ми от село и ще я водя по лекари днес.

# 154
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Ще се постарая за Бирхала в 12, но не съм много сигурна, че имам гостенка - баба ми от село и ще я водя по лекари днес.
Не се притеснявай за часа...и без това винаги идваш към 12,30  Mr. Green

Простете бедната бременна...перат я хормоните Blush

# 155
  • Мнения: 6 243
Ами надявам се да разберете защо не ми допадат лиготиите по въпроса. Все пак вече ме питаха дали не събирам пари за несъществуващ дом, така че ....

# 156
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Ами надявам се да разберете защо не ми допадат лиготиите по въпроса. Все пак вече ме питаха дали не събирам пари за несъществуващ дом, така че ....
Смирено моля за извинение  Tired

# 157
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
В Здравния една мама за доктор от Стара Загора. Ако можете да дадете съвет http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=107530.0

# 158
  • Мнения: 1 343
Хера Simple Smile ще си перфектна майка Simple Smile няма да се притесняваш. Момичета няма ли някой навит за басейн ?
Че го дават да изпуквам от жега тия дни ?

# 159
  • Мнения: 619
да взема и аз ли да дойда с малката днес...ама как ще ви позная...
 newsm78   
ще видим какъв ще и е режима днес   
То си личи, кои сме Mr. Green Ако искаш виж в подриса ми има снимки мои... Flutter
снимките неможах да видя,ама нали се видяхме на живо...

# 160
  • Стара Загора
  • Мнения: 671
worshipper съжалявам че изобщо не можах да те видя и да си поговорим ама Коко днес беше просто във вихърът си. Mr. Green

# 161
  • Мнения: 619
Краси,въобще не го мисли,имаме цяло лято на разположение да се виждаме и говорим..
не очаквах точно теб да видя,ама като се познахме-бива работата,не си се променила въобще.. Party,кога успя да родиш,че и две... Grinning
Хапке за малко се разминахме днес ама утре може и да успея навреме да дойда Rolling Eyes

Последна редакция: пн, 19 юни 2006, 23:13 от worshipper

# 162
  • Мнения: 449
Херче,не знам дали еот ЕГН-то, ама и аз доста се бях ощашкала. За всеки случай установих, че тия работи с мислене не се оправят и трябва да поемаш нещата едно по едно,т.е.сега мисли за фазатана бременността, след това за раждането и така-преодоляваш проблемите един по един. Иначе всичко ти се струва толкова объркано и плашещо. А иако има нещо-ние сме насреща. Аз съм специализирана/по неволя/ в укротяване на опърничавите, например bowuu

# 163
  • Мнения: 1 629
Момичета, интересува ме цената на купоните за Детска кухня във вашия град. Благодаря предварително.

# 164
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Зависи от възрастта на бебето Мюриел, купоните са разделени на 4 групи:
1-ва (4-6 месеца) - 8 лв.
2-ра (6-9 месеца) - 8 лв.
3-та (9 18 месеца) - 13 лв.
4-та (18-36 месеца) - 13 лв.

Момичета и момчета, аз сега тръгвам да карам баба ми на село и мисля, че към 12 ще успея за Бирхала. Нали няма да съм сама?

# 165
  • Стара Загора
  • Мнения: 671
Е как ще те оставим сама ? Аз поне ще дойда за друг не знам  Laughing

# 166
  • Мнения: 619
их , за малко  се  разминахме...

# 167
  • Мнения: 1 629
Мерси, Джейд, само да питам, това за седмица ли са цени?

# 168
  • Стара Загора
  • Мнения: 671
Не мюриелъ за месец са цените на детската кухня. Laughing

# 169
  • Мнения: 1 629
Краси, ти ме уби #Crazy При нас са 1.60 лв на ден!

# 170
  • Мнения: 6 243
Ми идвай тука. ДК - без пари!!!

(обаче всичко друго си е по-скъпо, да предупредя)

# 171
  • Мнения: 1 629
Сложих си Стара Загора в списъка за Най-желан за живеене град. Grinning Лошото е, че роднините ми ще са много наблизо - в Казанлък Rolling Eyes

# 172
  • Мнения: 6 243
Сложих си Стара Загора в списъка за Най-желан за живеене град. Grinning Лошото е, че роднините ми ще са много наблизо - в Казанлък Rolling Eyes
Свиква се. Моите са направо под носа ми - на две преки.

# 173
  • Мнения: 619
и моите са доста близо-на 20 мин от къщи ама какво да се прави...
абе мами ,вие само на бирхала ли се виждате?следобед не излизате ли?

# 174
  • Мнения: 6 243
и моите са доста близо-на 20 мин от къщи ама какво да се прави...
абе мами ,вие само на бирхала ли се виждате?следобед не излизате ли?
Нье Naughty
Аз лично имам ангажименти. Следобедни разходки - само през уикендите.

# 175
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Сложих си Стара Загора в списъка за Най-желан за живеене град. Grinning Лошото е, че роднините ми ще са много наблизо - в Казанлък Rolling Eyes

Мюриель, чакаме те в Стара Загора... Само че, при първо идване, имаш едно дърпане на уше... Wink Заради неидването на конгреса, Мда-а-а... Що се отнася до роднините, не се оплаквйте... Аз живея с една част от тях... А друга част са на 50 метра... Почвайте да ме съжалявате...




абе мами И ТАТКО (бележка - цитиращия Wink ),вие само на бирхала ли се виждате?следобед не излизате ли?

Само на Бирхалето и на Сити... Зависи от метеорологичната обстановка... И само по обедно време през седмицата... За да е удобно и на работещите... Срещите са в обедната почивка... Пък и следобед дЯцата на неработещите спят... Та затова...

# 176
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Пък и следобед дЯцата на неработещите спят... Та затова...[/color]
Пък бременната пръхти у тях, че тая жега много мор беееее Crazy
Jade как е малката? Какво казаха? Rolling Eyes

# 177
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Казаха да спираме антибиотика и изписаха още един сироп за отхрачване, който аз изобщо не купих и възнамерявам да започвам с бабешки методи. Днес четох една тема в Здравния и си набелязах няколко рецепти. Сега чакам Експрес да ми донесе мед (сетих се за вица с мечката Joy) и ги почвам.

# 178
  • Мнения: 449
Джейд, и аз имам мед домашен, ама не ми се обади на мен, нали(а има ли за какво Експрес да ти нос мед) Laughing

# 179
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Питате се от къде е меда у нас...? Обяснявам...
Лани любих една мечка и трета година поред ми носи мед...
smile3532

Последна редакция: вт, 20 юни 2006, 23:56 от Ekcnpec

# 180
  • Мнения: 619
абе мами И ТАТКО (бележка - цитиращия Wink ),вие само на бирхала ли се виждате?следобед не излизате ли?
Наистина съжалявам искрено за пропуснатия ТАТКО!

# 181
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Worshipper, не го вземай на сериозно... Шегувам се... Hug
Все се обръщат събирателно към нас с момичета... Та вече съм свикнал...
newsm10

# 182
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
а има ли за какво Експрес да ти нос мед Laughing

Сигурно има, пък ако няма веднага ще уредим една причина  Laughing Аз по принцип рядко оставам без мед, но напоследък какво стана... сигурно остарявам  Rolling Eyes Mr. Green

А ти какво ще искаш за един буркан? Flutter

# 183
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Само не разбрах, към мен ли е насочен въпроса... Или към Августа... Wink Хи-хи-хи-хи-хи...

# 184
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Не разбра ли?  Party Whistling

Augusta, по едно време предлагаше розова вода. Важи ли още офертата?

# 185
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Само не разбрах, към мен ли е насочен въпроса... Или към Августа... Wink Хи-хи-хи-хи-хи...

Ти си ми ясен, Августа питах  Mr. Green

# 186
  • Мнения: 426
Добре че отвереме навреме пишете,че да ми повдигате настроението. Отскоро съм във форума,но бих искала да се видим. Но пуста му работа.
 Twisted EvilВесело изкарване днес на деня

# 187
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Добре че отвереме навреме пишете,че да ми повдигате настроението. Отскоро съм във форума,но бих искала да се видим. Но пуста му работа.
 Twisted EvilВесело изкарване днес на деня
А обедна почивка нямаш ли? Ние все по това време се срещаме.

# 188
  • Мнения: 426
Имам, но работя в индустриалната зона.

# 189
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Имам, но работя в индустриалната зона.


Лоша работа! Аз също съм работила там и знам какво ограничение е Sad

# 190
  • Мнения: 449
Експресчо, към мене е въпроса Mr. Green Джейд, утре ще имаш меда, както вече ти обещах(ако ми го донесе мечока навреме) Mr. Green
Лалче, офертата важи, ама мога да ти дам малко щото още нямам от новата реколта и ми е останала от лани. Искаш ли утре да я донеса с меда на Джейд?

# 191
  • Мнения: 449
Въх, ква съм голяма бяла птица! Моят син днес проходи стабилно и вече е навъртял няколко метра самостоятелно ходене! Другата седмица ще дърпаме кравая newsm68 newsm44

Последна редакция: ср, 21 юни 2006, 21:33 от Avgusta

# 192
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Няма проблем, няма да те оставям сега без вода.  Laughing.  Като излезе новата реколта тогава. Не знам дали ще мога утре да дойда, по скоро няма да мога.

# 193
  • Мнения: 449
Не, бе Лалчо, аз ще ти дам едно шишенце(аз с едно 500 мл. откарвам и година-вълшебна е водата). Въпросът е, че не мога повече. Кажи кога и ще ти донеса

# 194
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Другата седмица ще е по някое време. Нека да пооправим малко къщата.

# 195
  • Мнения: 426
Къде се изгубихте?
Тя бурята е в София, не в Ст.З.

# 196
  • Мнения: 6 243
Къде се изгубихте?
Тя бурята е в София, не в Ст.З.
Не ги търси, на Бирхалето са Wink

# 197
  • Мнения: 426
Браво на  тях. А ние тука да работим. smile3511

# 198
  • Мнения: 6 243
Браво на  тях. А ние тука да работим. smile3511
Ние ще излезем някоя вечер по хладина и ще гоним момченца Wink

# 199
  • Мнения: 426
Кога каза? Grinning

# 200
  • Мнения: 6 243
Лесна работа кога, ти само чакай да се върнат ония от разходката и стой та глей колко мераклийки ще има! Laughing

# 201
  • Мнения: 426
Но ние да ги вземем ли? smile3534

# 202
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Браво на  тях. А ние тука да работим. smile3511
Ние ще излезем някоя вечер по хладина и ще гоним момченца Wink
По хладина пишете и мен Mr. Green

# 203
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Ама ние и вечер можем  Flutter

И да не ни вземете - идем!

# 204
  • Мнения: 449
Сватя, да не ме забравите-и аз съм хора Flutter

# 205
  • Стара Загора
  • Мнения: 671
Списък ли правите ? Mr. Green  Пишете и мен Laughing

# 206
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Херолине.... вади тефтера на Сержи да записваш  Mr. Green

# 207
  • Мнения: 426
Хайде чао от мен. Дано мъжо ми прекара нет. newsm17

# 208
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Дано мъжо ми прекара нет. newsm17

Ако не може да ти пратя моя, много добре прекарва всичко Mr. Green

пак ме улови лигнята Embarassed

# 209
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
И мен да не забравите, ей.  Party

И без това свеки е тука и ми трови живота.  Twisted Evil

# 210
  • Стара Загора
  • Мнения: 671
И мен да не забравите, ей.  Party

И без това свеки е тука и ми трови живота.  Twisted Evil
Абе Лалич писна ми от тия свекита ама знаете ли много ме е страх че и аз ще съм свеки някои ден Mr. Green

# 211
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Що бе, аз досега не съм се оплаквала, ама днес прекали. Много мразя двуличници. Айде у лево.

# 212
  • Мнения: 619
къде щяло да се ходи ???аз току се прибрах ама не пречи пак да изляза,таман да не преча на мъжо у нас... Mr. Green

(някой да е чувал за некачествена кърма  newsm78?)

# 213
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
За хладината се видя, че има желаещи...давайте да мисилм кога и къде....тъй де и аз да отпусна душата Crossing Arms
Jade сержи се оля тези дни...пише в тоя тефтер...място не остана Twisted Evil Гъзягата да ми е яка януари Mr. Green
Краси ей такова свеки като теб да имам...ууу песен Flutter

# 214
  • Стара Загора
  • Мнения: 671
Краси ей такова свеки като теб да имам...ууу песен Flutter
Ами напъни се и за женско после. То маи със Сержи да си поговоря?  Mr. Green не че има нужда от агитация  Laughing

# 215
  • Мнения: 619
еееее,и мойто свеки не е лошо,само дето много обича да претопля бебка,ама май вече се разбрахме по въпроса...

# 216
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Темичката ни отишла чааак на трета страница. Срамота.  Grinning

# 217
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Спят бе, всички спят...
Пък мен ме нямаше до сега - бяха на концерт, който така и не се състоя, но пък изпих порядъчно количество бира и щипах под масата чужд мъж  Twisted Evil

# 218
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Направо се радвам, че не се състоя. Не за друго, ами сега не можах да ида, ама септември ще съм там.  Laughing

# 219
  • Мнения: 449
Сериозно, не се състоя? Заради дъжда ли? Е, септември и аз ще съм там Grinning

# 220
  • Мнения: 23
здравейте и чао
незнам вие как се справяте с жегата но аз заминавамна по хладно  newsm44
и ще се видим в сряда  ако не сте ме збравили до тогава newsm12

# 221
  • Мнения: 449
mimashumkov, няма начин да те забравим, особено тия вкусни сандвичи дето си поръчваш и ти ги изяждаме Laughing
Айде, бе, как не ви е срам, ако не съм язе темичката ни пак ще отгърми на 3та страница. Селянчета Laughing

# 222
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Срам ни е малко, ама ще търпим  Laughing.

Уф, у нас работа взе да намалява. Утре ще има ли някой на Бирхала, че взеха да ми липсват физиономиите ви.

# 223
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Къде се изпокрихте бре хора..... Rolling Eyes

# 224
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Първо да използвам последните минутки от деня, за да честитя РД-то на Нели на Експрес.

Много щастие, любов и едно сладко, здраво бебе!



А ние отсъствахме за малко, понеже бяхме на гости в Сливен. Изкарахме си много весело. Днес решихме със сестра ми и майка ми да качим децата на Карандила с лифта, че Алекс отдавна препира да се качва на това чудо на техниката  Laughing.
И 3-мата бяха много очаровани, но решихме да се върнем пеша. Според сестра ми пътят бил час-час и нещо. Да не ви обяснявам за какъв час става дума... 3 часа едва ни стигнаха. Хората ни срещаха по пътя (който е по-редно да се нарече стръмна козя пътека) и опулваха ей такива  Shocked очи, затова че сме се наели с децата да слизаме до долу. Който е ходил знае за каква височина става дума  Crazy
В крайна сметка слязохме благополучно... само с 6 изплезени езика и един съдран крак, за щастие моя, а не на някое дете  Grinning

Ето и малко снимки - http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=2415&AlbumId=57551


# 225
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Ааа-а-а, не... Ще падна от смях... Нянята направо кърти мивки с ей тая снимка...




И Алекс е смешен, но на него сякаш по му отива...
Обаче бебе Тони избива рибата с тая метална каска...
И направа тежестта й е набила врата до половината в раменете...
Уникално...!!!
smile3532




П.С. А пътя от горе до долу наистина е час - час и половина... Ама за възрастни... Grinning

# 226
  • Мнения: 426
Добро утро!

# 227
  • Мнения: 449
 hahaha Joy Joy Joy
Снаата много готина с тоз каска, бе! Joy Joy Joy
Заболя ме смешника! Ще си я запазя в семейните анали!

# 228
  • Мнения: 9 109
Добро утро и от мен! Каква жега е от сутринта само

Джейд, ако ще те успокои мен ме вързаха преди години с този час и половина, но в обратна посока - нагоре и в сняг. Добре, че деца поне нямаше като при вас.
Днес ще ходите ли на Бирхалето? Да мина поне за диска да взема

# 229
  • Мнения: 6 243
Ще се ходиш днес, да!!!
Очаквам и каттт да дойде, и още една мама - Мама Нора, която в момента е в Стара Загора. Така че - айде, в 12, на старото място.

# 230
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Там сме в 12 часа обедно време...

# 231
  • Мнения: 9 109
 Rolling Eyes  Close вие да, ама аз пак не можах, дремя си ей тук  Sick  #Cussing out

# 232
  • Мнения: 6 243
Rolling Eyes  Close вие да, ама аз пак не можах, дремя си ей тук  Sick  #Cussing out
Айде, стягай се за реванш в сряда, тогава. Пак там. Ще дойде и mimashumkov, защото иначе ще я забравим Wink

Днес се видяхме набързо с Мама Нора и с прекрасната й дъщеря, за съжаление не можаха да поседят, но дано другия път,като са в града, да имат повече време за срещи.

Херче, как е Сержи, душо?

# 233
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Херче, как е Сержи, душо?
Все така разгонен Mr. Green
Днес ми се идваше ама много ми е жега баш по обед...разходих аз морно тяло преди обед с Коко и Краси....ама до Бирхалето не опрях Blush

# 234
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Херолинке, имам 3 торби дрешки за скалдиране. Кога ще е у вас Сержи да мина да ги оставя? Mr. Green

# 235
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Херолинке, имам 3 торби дрешки за скалдиране. Кога ще е у вас Сержи да мина да ги оставя? Mr. Green
smile3512 долу ръцете от моето сержиииии  afwitch afwitch afwitch Mr. Green

# 236
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Едно не разбрах...
За благотворителност ли говорите или за секс...?

# 237
  • Мнения: 6 243
Едно не разбрах...
За благотворителност ли говорите или за секс...?

За секс с благотворителна цел smile3508

# 238
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Горкото ми сержи...само ако види какво се пише из форума в дън земята ще пропадне Mr. Green

# 239
  • Мнения: 423
Сефте да си огелпим профилите... Ама наистина сефте...!!!

# 240
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
За секс с благотворителна цел smile3508

Това някак ми звучи интересно...
Кой започва пръв...?

# 241
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
 hahaha hahaha hahaha

Маймуниии, пак ви е треснал хормона...
Какво стана с плановете за нощно излизане?

# 242
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Ами айде де  Party Party Party
Казувайте вие кога можете и да се мятаме на някое заведенийце. Само тази сряда немога /какчето ми има РД/

# 243
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
През седмицата ли? Няма ли да е по-добре петък или събота вечер, че да позакъсняваме?   Twisted Evil
Без мъже, нали?

# 244
  • Мнения: 449
А ся-без мъже...И без Митя ли? Flutter

# 245
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
А ся-без мъже...И без Митя ли? Flutter

Хммм... почвам да се съмнявам за меда  Rolling Eyes

# 246
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
И без мен ли...? newsm45

# 247
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919

Ти може да дойдеш при условие, че махнеш препаската  Twisted Evil

# 248
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Ти може да дойдеш при условие, че махнеш препаската  Twisted Evil

Ша разпъдА аудиторията...!

# 249
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Ти може да дойдеш при условие, че махнеш препаската  Twisted Evil

Ша разпъдА аудиторията...!
Толкова ли е отчайващо положението?  Mr. Green

# 250
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Айди стига чат... Ша му мислиш, като му дойде времето... Mr. Green

# 251
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Айди стига чат... Ша му мислиш, като му дойде времето... Mr. Green

Бе ти дай размера пък мисленето го остави настрана, то само бърка работата  Laughing

# 252
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
XXXXXXXL...

# 253
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Мъжа ми излиза сутрин в 7:00 и се прибира след 18:00.
Входната врата стои отключена... Hug

# 254
  • Мнения: 449
Ами ти за кого мислиш, че беше меда Laughing

# 255
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Снощи пак е имало размисли и страсти май Mr. Green

# 256
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Стана тя една... Омешано-сексуално-фантазирана история... Щом и меда взехте свободно да си размятате...

# 257
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Снощи пак е имало размисли и страсти май Mr. Green

Не размисли и страсти...
Вафлички и храсти...!
smile3532

# 258
  • Мнения: 449
Внимание! Внимание!
Важно съобщение!
Скъпи съселяне и съселянке!

Утре в час 12 по обед в градинката на фонтанките(срещу 2ро основно училище) ще се проведе акция по дърпане на кравая на Никола, сладкоядене и безалкохолнопиене. Да се чувстват поканени всички, които желаят да ни уважат с присъствието си. Hug

# 259
  • Мнения: 619
мерси за поканата,може и да се отбием..

# 260
  • Мнения: 280
Ма как няма на наш Никола да дръпнем кравая,бе?Че ний неговия ако не дръпнем,на кой тогава???Да разбирам ли,че меда ще го осигурят Експрес и Джейд???

# 261
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Да разбирам ли,че меда ще го осигурят Експрес и Джейд???
Мне, оказа се, че меда е от Августа за моя мъж  Mr. Green
Бе чудя се аз защо толкова го е обзела манията да сваля килограми (9 кила за 2 месеца е надолу). Мерси, Августа, ако знаеш откога се боря с теглото му hahaha

# 262
  • Мнения: 449
За нищо Flutter
Отсега нататък да видиш кво става, аз не знаех, че ще приемеш толкова добре нещата...

Последна редакция: вт, 27 юни 2006, 23:09 от Avgusta

# 263
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
За нищо Flutter
Отсега нататък да видиш кво става, аз не знаеш, че ще приемеш толкова добре нещата...

Виж ако можеш още 7-8 кила да му смъкнеш  Twisted Evil
Хайде стига си мислила за чужди мъже, ами започвай работа, че хората в Гърция си чакат вестника Laughing

# 264
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
Да потичате и заради мен на кравая,
аз отивам в Хасково на изписване на бебе.

# 265
  • Мнения: 1 343
Avgusta да ти е жив и здрав и много и безпрепятсвено да тича. Съжжалявам много но в тия жеги няма как да се домъкна до центъра.  Закотвени в къщи пред климатика и толкова. Чакам mecka да се накани и да ходим на басейн.
Между другото Денис направи 3-4 крачки към мен самичък Wink ама ще поизчакам с питата да може да си вземе сам каквото иска Simple Smile а не да го държа.

# 266
  • Мнения: 426
Какво стана бягахте ли? Как е Никола да не се уплаши ?  smile3539Да ти е жив и здрав.

# 267
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Какво стана бягахте ли? Как е Никола да не се уплаши ?  smile3539Да ти е жив и здрав.

Някои бягаха, други ядоха, трети в шадравана влязоха... Laughing

Беше много весело... А моят свиден зет ще се занимава с телекомуникации като порастне, това стана ясно слаед като хвана телефона Heart Eyes

# 268
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Зетьове, снахи и прочие дребиня, демек челяд - сичката у фонтано...
Кално оцапани, бисквитко-размазани, безалкохолно гърди пиещи...
Муцунки като дупета изцапани и мераци за къпане у водицата...
Изключение правяха - спящи, неродени и скоро родени...
Майки и татета имаше тичащи, други ядящи пита со МЕД...
Пиющи безлакохолни напитки, сладко уничтожителстващи и...
Изобще веселба секаква...
Пропуснафме само цацичката с крутофки и биричка от отсрящното заведениье...
Ама не можаф да намера сомишлениците и се воздержах...
За другиот път...
Та така проходи дребьо Никола...
Хай хаир да е на майка му...
Господ здрави крака да й дава, че да тича след него подобаващо...

# 269
  • Мнения: 619
Зетьове, снахи и прочие дребиня, демек челяд - сичката у фонтано...
Кално оцапани, бисквитко-размазани, безалкохолно гърди пиещи...
Муцунки като дупета изцапани и мераци за къпане у водицата...
Изключение правяха - спящи, неродени и скоро родени...
Майки и татета имаше тичащи, други ядящи пита со МЕД...
Пиющи безлакохолни напитки, сладко уничтожителстващи и...
Изобще веселба секаква...
Пропуснафме само цацичката с крутофки и биричка от отсрящното заведениье...
Ама не можаф да намера сомишлениците и се воздержах...
За другиот път...
Та така проходи дребьо Никола...
Хай хаир да е на майка му...
Господ здрави крака да й дава, че да тича след него подобаващо...


хе хе,подобаващо описние на днешното събитие;наистина беше забавно !
относно изключениеправещите -  нашта щерка неможем я укроти след днешния обедноследобеден сън...

# 270
  • Мнения: 449
Мдаааа, представихме се подобаващо, както цветущо тук много уважаемий Експрес го е описал. Както обикновено след него няма какво да се прибави, но аз пак да кажа:
Благодаря на всички, които дойдоха(най-паче Херче и работещите Хапка и Експрес 10х ). На всички други-те си знаят-бичкаме.
 На тези, които не дойдоха, но са били мислено с нас(Щерева, Уоманитка, Таничка)  ще кажем благодаримза хубавите пожелания и другия път да не пропускат. На всички ще пожелаем да им се връща (на Херче и на Злати догодина да дърпаме и техния кравай например).  И така, още веднъж много ви благодаря за обичта, и разбира се, за хубавите подаръци(таткото направо се прехласна по ризката и дънките, а аз с огормно удоволствие бих се намъкнала в лодката, ама сватята ми е подложила динена кора, пише до 11 кг)  Mr. Green
Аааааа, и да не забравя, днешният ден е знаменателен с прорязването на резец номер 7- след 4 месечно прекъсване 

# 271
  • Мнения: 1 149
Здравейте Старозагорски мами.Много ми е приятно да се запознаем.Я чакайте да ви прасна един въпрос още в началото.Да знаете добър хомеопат в града ?Благодаря ви предварително  bouquet

# 272
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Здравей, Victori... Добре дошла при нас...
Въпроса ти е малко "неправилно" зададен... Не е важно имаме или нямаме добър хомеопат в града... Важно е дали изобщо имаме някакъв хомеопат... Хи-хи-хи-хи-хи... Шегувам се...
Обаче това, което ти казвам с насмешка, е самата истина... Класически хомеопат има само един... Това е д-р Райчева, кабинета й се намира в Дома на строителя... Ето това е сайта й...
Има и други разни лекари, които комбинират класическа медицина с боаронска хомеопатия... Такива, които комбинират ирисодиагностика с НЯКАКВА класическа хомеопатия... И всякакви комбинации от, според тях, добър род...
За съжаление нямаш избор... Питай директно Jade или Sladka Hapka... Те могат да ти кажат повече за хомеопатията...

# 273
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Здравейте. Аз най-после се появих и то изкъпана в собствена баня. Най-после се разкараха всички майстори и снощи завършихме главния обект.
Avgusta, съжалявам, че не можах да дойда, да ти е жив и здрав малкия пешеходец. А на мама здрав кръст.  Mr. Green. И да знаеш, че вчера и аз бях мислено с вас, ама трябваше някой да наблюдава слагането на тавана.

# 274
  • Мнения: 449
Благодаря, Лалчо за хубавите пожелания (да ти се връща) Mr. Green
Ай честито баня и на тебе, а за прохождането на мъника май ще трябва да направим повторна сбирка, да дадем шанс и на недошлите. На мен лично идеята много ми харесва Laughing

# 275
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
... а за прохождането на мъника май ще трябва да направим повторна сбирка, да дадем шанс и на недошлите. На мен лично идеята много ми харесва Laughing

Може, одобрявам.  Mr. Green

Къде се затрихте всички? Тези жеги май не ни влияят добре. Няма ли някоя поетично настроена душа да измисли ново заглавие на тема, че гледам тази отива към края.?

# 276
  • Мнения: 9 109
чакай, идват след малко, сега приспиват бебоците (или татковците)  newsm78 newsm78

# 277
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Абе то хубаво, ама и аз ще заспя дотогава. Утре мъжО ще ме вдигне в 5.

# 278
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
А защо ще те вдига в 5...?

# 279
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
На линия ли сте бре, къде се затрихте...?
Жегата ли ви изтормози...?

# 280
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Аз съм тук, ама съм толкова ядосана, че за нищо не ми се пише... МЪЖЕТЕ СА СВИНЕ!!!

# 281
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Брех, Jade, кво стана бре?
Аз кат лудите се опулих още в 4 и не ми се спи. Експрес, отивам в Търново с мъжо. Да си поразходя малко трътката.

# 282
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Напред към новата ни темаааааа& … 72;аа...

Общи условия

Активация на акаунт