новата спирала на Орифлейм

  • 9 970
  • 188
  •   1
Отговори
  • Мнения: 249
Здравейте момичета,искам да попитам  дали някоя от вас е използвала вече новата спирала на Орифлейм  Wonder lash с триизмерна четчица и дали сте доволни от нея?

# 1
  • Мнения: 2 726
Мога да кажа само едно - невероятна е!

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 523
Страхотна е  - няма да сгрешиш, ако си я купиш!

# 3
  • Мнения: 249
не познавам представител на орифлейм от който да поръчам,има ли друг начин по който да го направя?

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 523
Ако си в Италия, не знам как ще стане  newsm78.
Може да помолиш твои близки или приятели да ти я поръчат от България и да ти я изпратят. Не съм сигурна дали Орифлейм имат представителство в Италия.

# 5
  • Мнения: 2 323
Спиралата е невероятна наистина!!!!! С 100 ръце гласувам за нея!!! От къде си? Ако си в Италия майка ми ще пътува до Рим след някой друг ден, брат ми е там също...Пиши ми на лични ако искаш Simple Smile

# 6
  • Мнения: 249
сега сме с детето в България на гости,но не знам как да си  поръчам,познавам само представители на Ейвън. А в Италия незнам дали са чували за тези фирми Grinning

# 7
  • Мнения: 1 269
Наистина ли е толкова хубава? Аз реших, че колежката ми ме баламосва нещо! Thinking На каква цена е?

# 8
  • Мнения: 2 323
Да, страхотна е Simple Smile 7,90 е

# 9
  • на едно прекрасно място
  • Мнения: 150
Наистина ли е толкова хубава? Аз реших, че колежката ми ме баламосва нещо! Thinking На каква цена е?
И аз бих искала да знам,заинтригувах се... Whistling

# 10
  • Мнения: 1 269
Благодаря, хем се оказа хубава и не е скъпа. Ще си поръчам! Hug

# 11
  • Мнения: 2 323
Да - смело поръчвайте - супер е

# 12
  • Мнения: 249
до кога ще е на промоция?

# 13
  • Мнения: 5 539
Брех, не думайте! Зарибих се и аз Laughing

# 14
  • Мнения: 104
Спиралата прави миглите невероятно дълги и по никакъв начин не искам да разубеждавам никого -но на мен не ми хареса,ЗАЩОТО моите мигли са дълги  #2gunfireи само спирали за бем ми стоят добре!  bouquet bowuu Така че за 7.90 можете поне да пробвате Blush Flutter

# 15
  • Пловдив/Бургас
  • Мнения: 156
Аз също я видях в действие  newsm03
Две мои колежки я имат и са очаровани!Аз също останах изненадана от ефекта й на техните мигли.Но при всеки стои различно!
Лично аз ще я пробвам задължително Peace

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 523
до кога ще е на промоция?

И другия месец е намалена.

# 17
  • London, baby
  • Мнения: 800
И моя позната е много доволна от тази спирала, хвалеше ми я дълго време. На цената, която се предлагала била супер, аз също ще си поръчам.  newsm03

# 18
  • Мнения: 1 885
Последните спирали на Орифлейм са добри. Вече съм си поръчала тази.
Аз имам много де и най-различни среден клас (Мейбълин, Максфактор, Буржоа) купувам на кило и после не мога да ги използам всичките  Blush

# 19
  • Мнения: 249
все хубави неща се пише за спиралката,така че ще я поръчам Laughing

# 20
  • Мнения: 2 229
Ще взема и аз да я поръчам. Simple Smile
После ако не е хубава вас държа отговорни. Laughing

# 21
  • Мнения: 3 782
Аз също гласувам с две ръце за тази спирала. А по принцип спиралите им не са хубави. Тази е удар в десятката. Peace

# 22
Искам и аз такава тогава,обаче като не познавам преставител какво да правя?Трябва да разпитам тук-там из града

# 23
  • Мнения: 3 782
Искам и аз такава тогава,обаче като не познавам преставител какво да правя?Трябва да разпитам тук-там из града
Едната възможност е тази, да разпиташ за консултант, другата е самата ти да станеш. Ще си пазаруваш качествена козметика на добри пари и с отстъпка Peace

# 24
А,консултатнт заради една спирала няма да стана,аз по принцип не си падам много по Орифлейм,използвам съвсем други марки козметика,ще търся дистрибутор

# 25
  • Мнения: 5 756
Някой може ли да снима четчицата каква е?

# 26
  • Мнения: 5 647
И аз си я взех- много е хубава. А и цената й също е добра.

# 27
  • София
  • Мнения: 5 289
Бреййй егати спиралата,егати чудото Rolling Eyes.....И аз искам да си поръчам,само дето нема на кой newsm78,ще трябва да поразпитам явно.

# 28
  • Мнения: 893
И аз съм й хвърлила не едно ами всичките си 2 очи... Laughing Мисл да си я поръчам само да попитам лесно ли се трие..В смисъл като реша да си махам грима да не го свалям 99 часа... newsm78
И следващия месец пак ли ще е 7, 90?

# 29
  • Мнения: 3 782
И аз съм й хвърлила не едно ами всичките си 2 очи... Laughing Мисл да си я поръчам само да попитам лесно ли се трие..В смисъл като реша да си махам грима да не го свалям 99 часа... newsm78
И следващия месец пак ли ще е 7, 90?

Да ти кажа трие се лесно, в смисъл не се размазва по окото или пък да остане половината по него. Все пак зависи с какво си махаш спиралата по принцип. Да в следващият каталог отново е на оферта. Peace

# 30
# 31
  • Мнения: 899
Аз искам да попитам пише че придава обем наистина ли е такаили не,защото мойте мигли са си дългички а пък нямат обем.Е естествено ако със спиралата ще са още по дълги и обемни супер.

# 32
# 33
  • Мнения: 2 323
Брех, не думайте! Зарибих се и аз Laughing

Лилитке, да си вземеш спиралата преди да отидеш да раждаш - няма да раздаш безмиглена, я Simple Smile))

# 34
  • Мнения: 2 323
Искам и аз такава тогава,обаче като не познавам преставител какво да правя?Трябва да разпитам тук-там из града

Кармен, писах ти на скайпа нещо Simple Smile

# 35
  • Мнения: 6 461
Аз не си падам много по Орифлейм...но тази спирала ми хареса Grinning.

# 36
  • Мнения: 5 539
Брех, не думайте! Зарибих се и аз Laughing

Лилитке, да си вземеш спиралата преди да отидеш да раждаш - няма да раздаш безмиглена, я Simple Smile))
Това ми е основният дерт, да ти кажа, току виж не ме приели в Родилно без спирала Mr. Green

Ама какво като съм леко бременна, и на мен ми се искат разни хубавинки Wink

# 37
  • Мнения: 1 035
и аз съм мн доволна от спиралата.
консултант съм и на ейвън и на орифлейм,но тази е най-добрата спирала досега и на двете марки.
досега съм продала 10спирали,а е още средата на месеца. пък др месец ще е още по-продавана,защото тогава ще са я ползвали пове4е хора и ще споделят впе4атления Laughing
ако някоя бургазлийка иска спирала,но няма на кой да я поръ4а-да свирка Whistling
 Hug

# 38
  • София
  • Мнения: 3 689
Знаете ли колко се чудех дали да я поръчам,ама щом я хвалите- ще я пробвам

# 39
и аз съм мн доволна от спиралата.
консултант съм и на ейвън и на орифлейм,но тази е най-добрата спирала досега и на двете марки.
досега съм продала 10спирали,а е още средата на месеца. пък др месец ще е още по-продавана,защото тогава ще са я ползвали пове4е хора и ще споделят впе4атления Laughing
ако някоя бургазлийка иска спирала,но няма на кой да я поръ4а-да свирка Whistling
 Hug
Ако не намеря дистрибутор в Айтос ще ти пиша,майка ми работи в Бургас,удобна ли ще ти е среща в ценъра само пиши,да знам дали ще стане

# 40
  • Мнения: 2 323
Това ми е основният дерт, да ти кажа, току виж не ме приели в Родилно без спирала Mr. Green



 Laughing Mr. Green Laughing

# 41
  • Мнения: 105
Бреййй егати спиралата,егати чудото Rolling Eyes.....И аз искам да си поръчам,само дето нема на кой newsm78,ще трябва да поразпитам явно.
  Naughty Thinking Някой Добрички консултант на Oriflame да се навърта на около?!

# 42
  • Мнения: 1 708
Бреййй егати спиралата,егати чудото Rolling Eyes.....И аз искам да си поръчам,само дето нема на кой newsm78,ще трябва да поразпитам явно.
  Naughty Thinking Някой Добрички консултант на Oriflame да се навърта на около?!



Писах на лични  Peace

# 43
  • Мнения: 2 323
..

Последна редакция: вт, 18 сеп 2007, 00:02 от Aгата ®

# 44
  • София
  • Мнения: 971
Момичета, аз съм консултант на Орифлейм и мога да ви поръчам спиралата. Дори да не сте в София, ще ви я изпратя по пощата. Можете да поръчате на сайта в подписа ми.

А спирала е просто невероятна. Има и един мноооого интересен цвят - сливово. Аз си взех него и вчера и днес всички на работа са възхитени, особено като разбраха цената!

Последна редакция: вт, 18 сеп 2007, 12:20 от Finty

# 45
# 46
  • Мнения: 477
Аз вече си поръчах спиралата,сега ще чакам да ми я донесът за да да я пробвам и да видя дали наистина е толкова хубава!

# 47
  • София
  • Мнения: 971
сподели какво мислиш като я пробваш  Peace

# 48
  • Мнения: 477
сподели какво мислиш като я пробваш  Peace
Разбира се Peace

# 49
  • Мнения: 2 323

Ок, ще ти го напиша на лс Simple Smile

# 50
  • София
  • Мнения: 3 689
Поръчах си я и снощи ми я доставиха.Наистина е добро попадение Peace- миглите ми са страхотно оформени и то само с един слой/аз по -принцип не слагам повече от 2 слоя/
За цената си е много сполучлива покупка Peace Peace Peace

# 51
  • София
  • Мнения: 971
Радвам се, че ти харесва.   bouquet

Аз вчера гледах професионален гримьор как борави с нея. Миглите на модела станаха като истинско ветрило - равни, добре разресани и отделени и без напластяване.

# 52
  • here, there, everywhere
  • Мнения: 919
Тя зя обем ли е или за удължаване?

# 53
  • Мнения: 1 708
Тя зя обем ли е или за удължаване?

За повдигане,обем и удължаване  Peace

# 54
  • Мнения: 3 743
И аз съм много доволна от спиралата, наистина е страхотна Peace Всичките ми приятелки си я взеха и много им харесва Peace. Аз си взех черната, но мисля да си взема и от другите два цвята.  Синьо-лилавата, може би ще стои добре особено в комбинация с новите моливи, мисля, че и от тях имаше в същия цвят.

# 55
  • София
  • Мнения: 462
Искам и аз такава спирала!
Някой консултант на Орифлейм на близо?

# 56
  • Мнения: 3 743
Искам и аз такава спирала!
Някой консултант на Орифлейм на близо?

Къде е това на близо (аз съм в Младост, Дружба-2, Гео Милев)

# 57
  • София
  • Мнения: 971
Искам и аз такава спирала!
Някой консултант на Орифлейм на близо?

Аз - център, гео милев, слатина

# 58
  • София
  • Мнения: 462
Красно село  Rolling Eyes
И широкият център ми върши работа.

# 59
  • Мнения: 229
Кармен, как да не познаваш дистрибутор на Орифлейм в Айтос? Питай чинка ти !

# 60
Кармен, как да не познаваш дистрибутор на Орифлейм в Айтос? Питай чинка ти !
А сега де,писах ти лично

# 61
  • Мнения: 721
искам да си я поръчам - някой някъде около бул. Стамболийски???

# 62
  • Мнения: 183
Мога да кажа само едно - невероятна е!

# 63
  • София
  • Мнения: 2 164
Мацки, зарибихте ме за тази спирала  Laughing
Но се чудя какъв цвят да си поръчам. Кафявото добре ли изглежда (тъмно или по-светло е). А този сливовия цвят дали ще стои хубаво на кафяви очи?

# 64
  • София
  • Мнения: 971
искам да си я поръчам - някой някъде около бул. Стамболийски???

Точно там съм - пиши ми лично каква искаш и някакви координати  Peace

# 65
  • София
  • Мнения: 971
Мацки, зарибихте ме за тази спирала  Laughing
Но се чудя какъв цвят да си поръчам. Кафявото добре ли изглежда (тъмно или по-светло е). А този сливовия цвят дали ще стои хубаво на кафяви очи?

аз съм с кафяви - стои много добре с леко опушен по-тъмен грим. аз смесвам сиви и лилави сенки, или каки и лилаво - и сливовата спирала. - нези цветове отиват на кафяви очи-коса.

за инфо, със светла кожа съм.

Последна редакция: ср, 19 сеп 2007, 16:38 от Finty

# 66
  • София
  • Мнения: 971
Момичета - ако искате може да се организираме да се видим някоя вечер и да пробвате спиралите и сами да решите - мога да взема 3те цвята например и да си устроим грим-парти. Така по-лесно ще прецените.

Може директно да се организираме и да видя дали ще мога да взема и различни сенки, червила  за проба - като е гарга да е рошава.  Hug да се намацаме.

без ангажименти за купуване, разбира се

# 67
  • Мнения: 2 323
Красно село  Rolling Eyes
И широкият център ми върши работа.

Марипоса - аз съм в Овча купел, но имам работа из целия град, пиша ти лс Simple Smile

# 68
  • София
  • Мнения: 3 689
Да прибавя още към похвалите си Laughing
* Спиралата издържа цял ден без да ми се размаже
* Свалих си грима много лесно- а аз по принцип не слагам само спирала,а сенки и доооста черен молив.Използвам само лосион за сваляне на грим.
Просто- супер и като се има предвид ,че до вчера ползвах на Буржоа за обем,тази ми допада много повече

# 69
  • София
  • Мнения: 5 828
Тази сливовата, личи ли, че е сливова или седи като черна на миглите?

# 70
  • София
  • Мнения: 971
не е като черна
черната задълбочава погледа, а тази подчертава цвета на очите, кара те да се загледаш, но не е крещящо ярка - много е интересна. ползвала съм подобен цвят на ив роше, но тази е много по-добра - и  като цвят и като качество.

# 71
  • Мнения: 2 323
Тази сливовата, личи ли, че е сливова или седи като черна на миглите?

Да, тъмна е, но както черната така силно подчертаваща. Прави доста изразителни миглите, така че на мен двата цвята - сливата и кафявото са ми екстра, че ще стана само мигли  Laughing

# 72
  • Мнения: 3 743
Тази сливовата, личи ли, че е сливова или седи като черна на миглите?

Да, тъмна е, но както черната така силно подчертаваща. Прави доста изразителни миглите, така че на мен двата цвята - сливата и кафявото са ми екстра, че ще стана само мигли  Laughing

А пробвали ли сте в комбинация с новия молив - Silver prune?

# 73
  • Мнения: 721
Тази сливовата, личи ли, че е сливова или седи като черна на миглите?

Да, тъмна е, но както черната така силно подчертаваща. Прави доста изразителни миглите, така че на мен двата цвята - сливата и кафявото са ми екстра, че ще стана само мигли  Laughing

А пробвали ли сте в комбинация с новия молив - Silver prune?
Аз също си поръчах сливовата (е не ракията, де Mr. Green). Мислите ли, че на зелени очи и тъмна коса ще седи добре?

# 74
  • Варна
  • Мнения: 672
Наистина ли има много фенове на Ейвън и Орифлейм ???  newsm78 newsm78 newsm78

# 75
  • София
  • Мнения: 3 689
Наистина ли има много фенове на Ейвън и Орифлейм ???  newsm78 newsm78 newsm78
Аз не съм фен- пробвала съм им някои от продуктите-тези които ми харесат,отново си купувам ,но не робувам на марката

# 76
  • Мнения: 2 323
Тази сливовата, личи ли, че е сливова или седи като черна на миглите?

Да, тъмна е, но както черната така силно подчертаваща. Прави доста изразителни миглите, така че на мен двата цвята - сливата и кафявото са ми екстра, че ще стана само мигли  Laughing

А пробвали ли сте в комбинация с новия молив - Silver prune?
Аз също си поръчах сливовата (е не ракията, де Mr. Green). Мислите ли, че на зелени очи и тъмна коса ще седи добре?

Супер! Но не очаквай да е мн ярък цвета - аз съм много доволна

# 77
  • Мнения: 1 157
И мен ме зарибихте вече си я поръчах и утре ще я пробвам  Mr. Green

# 78
  • Мнения: 36 014
Наистина ли има много фенове на Ейвън и Орифлейм ???  newsm78 newsm78 newsm78

http://bulgaria.secure.oriflame.com/Spirali.pdf

# 79
  • София
  • Мнения: 1 485
Красно село  Rolling Eyes
И широкият център ми върши работа.
И на мен това са ми районите, ако има някой там - казвайте!
Много се зарибих................... Rolling Eyes

# 80
  • Мнения: 639
ох и мен зарибихте пък да видим Thinking дано не се окаже пак "просто реклама"

# 81
  • Мнения: 2 323
Красно село  Rolling Eyes
И широкият център ми върши работа.
И на мен това са ми районите, ако има някой там - казвайте!
Много се зарибих................... Rolling Eyes

Аз съм там, писах ви на лс-та  Wink

# 82
  • Мнения: 1 318
Никога не съм харесвала козметиката на Орифлейм - два пъти си купувах спирала и двата пъти - пълен боклук. Ама сега се замислям дали да не пробвам... сигурно имам цяла кошница със спирали, но то не пречи да добавя още една... newsm78

# 83
  • София
  • Мнения: 971
Ако не искаш да се разочароваш - виж как стои на някого и тогава си вземи. Но досега честно казано не съм чувала лош отзив - виж и в тази тема момичетата далеч не са само консултантки.

# 84
  • Мнения: 477
Момичета,пробвах вече спирала и мога да ви кажа ,че наистина е много хубава.Първоначално не бях очарована,нанесох само веднъж,след което изчаках да и изсъхне и повторих,много ми хареса резултата,миглите ми станаха страхотни!

# 85
  • Мнения: 830
орифлейм и спирали за мигли -ха ха ха,въобще не съм доволна от техните спирали........дано не обидя някой върл дистрибутор

# 86
  • Мнения: 249
и аз не съм фен на Орифлейм,но все пак няма нищо лошо в това да се пробва нещо

# 87
  • Мнения: 477
и аз не съм фен на Орифлейм,но все пак няма нищо лошо в това да се пробва нещо
Peace

# 88
  • Мнения: 2 673
аз също имам задръжки към спиралите на Орифлейм, но веднъж пробвах тази на дъщерите..еми, оказа се по-добра от мойте - Лореал-и, Манхатън-и и пр.

щом има добри отзиви - поръчвам я!!

# 89
  • Мнения: 274
аз също си е поръчах, още не са ми я донесли, но преди да е получа, бихте ли ми казали - как по-точно се нанася? първо с късата страна на четчицата,после с дългата ли? и изчаквате ли да засъхне малко или веднага нанасяте?

# 90
  • Мнения: 7 201
И аз мисля да си я поръчам-след толкова добри форумски отзиви. Grinning Аз пък им харесвам козметиката! Peace

# 91
  • Пловдив
  • Мнения: 523
аз също си е поръчах, още не са ми я донесли, но преди да е получа, бихте ли ми казали - как по-точно се нанася? първо с късата страна на четчицата,после с дългата ли? и изчаквате ли да засъхне малко или веднага нанасяте?

Аз я нанасям като редувам очите - първо с късата страна на едното око, после с късата на другото, и накрая с дългата наслагвам, колкото преценя (зависи какъв ефект търся). По този начин, като редувам очите, пластовете си изсъхват и не се замазва.

# 92
  • Мнения: 477
аз също си е поръчах, още не са ми я донесли, но преди да е получа, бихте ли ми казали - как по-точно се нанася? първо с късата страна на четчицата,после с дългата ли? и изчаквате ли да засъхне малко или веднага нанасяте?

Аз я нанасям като редувам очите - първо с късата страна на едното око, после с късата на другото, и накрая с дългата наслагвам, колкото преценя (зависи какъв ефект търся). По този начин, като редувам очите, пластовете си изсъхват и не се замазва.
Peace

# 93
  • Мнения: 1 157
момичета наистина е много хубава Peaceнаправо нямям думи Shockedсупер еееееееееееее newsm10

# 94
  • Мнения: 274
мерси за отговорите, и аз нямам търпение да е пробвам Simple Smile иначе търся по скоро дължина, отколкото обем от една спирала Simple Smile

# 95
  • Мнения: 249
мерси за отговорите, и аз нямам търпение да е пробвам Simple Smile иначе търся по скоро дължина, отколкото обем от една спирала Simple Smile


ох,чак ти завидях Laughingаз търся и дължина и обем от спиралите,тук ли е мястото да попитам мажете ли с нещо миглите си,за растеж и против накъсване?че моите мигли са ужасни,оставам с една дупка посредата понякога,тъй като отново са се накъсали и просто няма начин да се сложи спирала. Sad Sad Sad

# 96
  • Мнения: 2 229
И аз ще си я поръчвам тази спирала, дано наистина се окаже хубава. Grinning

А един въпрос за нанасянето - докато си слагате спирала премигвате ли или не? Rolling Eyes Май не е правилно да се премигва, но аз все така си я слагам, иначе имам чувството, че спиралата нищо не прави. Confused

# 97
  • Мнения: 1 708
Аз не премигвам! Peace

# 98
  • Мнения: 88
Спиралата е страхотна.

# 99
  • Мнения: 1 269
Днес най-после си получих спиралката! Страхотна е! Взех си черна, но се замислям и за лилавата! Simple Smile

# 100
  • Мнения: 170
Не си я поръчах защото останах много разочарована от Телескопика на L`oreal, а и след като ги осъдиха беше абсурд да повярвам на Орифлейм, че са направили такава спирала. И сега ме е яд, още повече че си поръчах лилавия молив за очи - сигурно щеше да стои добре със сливовата  newsm78

# 101
  • Мнения: 721
Взех си сливовата + лилавия молив. Доволна съм, но ми трябват още 2-3 дена, за да свикна с новата четка.
Искам да попитам нещо - На вас "огъват" ли ви се краищата на миглите заради удължителя в спиралата? Ако не, споделете как го избягвате. Много е неприятно Confused

Наде,   bouquet

# 102
  • София
  • Мнения: 971
Взех си сливовата + лилавия молив. Доволна съм, но ми трябват още 2-3 дена, за да свикна с новата четка.
Искам да попитам нещо - На вас "огъват" ли ви се краищата на миглите заради удължителя в спиралата? Ако не, споделете как го избягвате. Много е неприятно Confused

Наде,   bouquet

Странно, не ми се е получавало и не съм го забелязвала досега
Може би слагай само в основата и само разнасяй нагоре, без да напластяваш
Другото което мога да посъветвам е върха на миглите да ги минеш с дългата четчица и отзад - за да ги срешиш равномерно.

# 103
  • Мнения: 2 323
Взех си сливовата + лилавия молив. Доволна съм, но ми трябват още 2-3 дена, за да свикна с новата четка.
Искам да попитам нещо - На вас "огъват" ли ви се краищата на миглите заради удължителя в спиралата? Ако не, споделете как го избягвате. Много е неприятно Confused

Наде,   bouquet

Може би напластяваш повече в краищата. С късите косъмчета слагай само в основата, после само с дългата към края. Звучи малко сложно, но не е всъщност. И аз си взех тази комбинация - много съм доволна и от молива Simple Smile

# 104
  • Мнения: 2 229
Някой може ли да пусне снимка как стои лилавата? Crazy

# 105
  • Мнения: 2 323
Едва ли ще се види на снимка....
От къде си - мога да ти дам моята за проба Simple Smile

# 106
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
Един път я пробвах и ми харесва  Peace

# 107
  • Мнения: 248
И аз си я поръчах. Очарована съм  Peace

# 108
  • Мнения: 721
Агата, Финти, абе не я напластявам. Докато си разделям върховете на миглите, тоест финалните щрихи и те се огъват. Нещо методиката ми е грешна, май newsm78

# 109
  • Мнения: 2 323
Значи са ти много дълги миглите  Heart Eyes

# 110
  • Мнения: 1 432
Няма такава спирала просто.Супер е! Heart Eyes

# 111
  • София
  • Мнения: 971
Агата, Финти, абе не я напластявам. Докато си разделям върховете на миглите, тоест финалните щрихи и те се огъват. Нещо методиката ми е грешна, май newsm78

Мила Munichka  Hug

Чудя се какво може да помогне,
аз също с една спирала на лореал се сблъсках със същото - да не би спиралата да е леко изсъхнала и да се напластява без да може да се разпредели добре?
във всеки случай пак казвам - винаги можеш да ми я върнеш, няма да ми създадеш никакъв проблем  Hug

# 112
  • Мнения: 721
Агата, Финти, абе не я напластявам. Докато си разделям върховете на миглите, тоест финалните щрихи и те се огъват. Нещо методиката ми е грешна, май newsm78

Мила Munichka  Hug

Чудя се какво може да помогне,
аз също с една спирала на лореал се сблъсках със същото - да не би спиралата да е леко изсъхнала и да се напластява без да може да се разпредели добре?
във всеки случай пак казвам - винаги можеш да ми я върнеш, няма да ми създадеш никакъв проблем  Hug

Finty, мила, не се притеснявай. Вчера доста си поиграх и взе, че стана, но трябва да се нанесе много добре в основата и най-накрая съвсем леко по върховете. Така се получава!
Много съм доволна Hug Heart Eyes
Имам само забележка към молива, който е страшно мек и едвам го слагам. Слагах го в хладилника няколко пъти, за да се втвърди, но е страаашно мек. Иначе цвета му е страхотен.
Имаше една мама, която си го беше купила, нека сподели дали и при нея е така или мен ме тресе къръщината.

Агата, какво пиеш? Laughing Heart Eyes

# 113
  • Мнения: 2 323
мммм, зависи  Heart Eyes

# 114
  • София
  • Мнения: 2 164
Поръчах си сливовата. Ще споделя като ми я доставят.

# 115
  • София
  • Мнения: 971
Този месец спиралата е също в намаление, цена 7.90 лв.

# 116
  • Мнения: 1 885
Днес ми я донесоха и не съм очарована. Може би още ми е много мокра, но ми слепва миглите и не дава никаква дължина... за повдигането... не го забелязвам.
А на мен повечето спирали ми седят добре  Thinking

# 117
  • Мнения: 2 229
Вчера ми донесоха черната, още не съм я пробвала, чакам да стане време да излизам. Grinning Дано е хубава, колкото казвате.  Crazy

Само малко ме притеснява, че ми я донесоха без никаква опаковка, даже целофанче нямаше, всички ли са така, или вероятно е отваряна.... newsm78

Последна редакция: чт, 11 окт 2007, 11:29 от Serendipity

# 118
  • Мнения: 2 323
Спиралата е без целофанче или кутийка, едва ли е отваряна  Peace

Тони - първо минаваш с късите косъмчета, след това с дългите разресваш и повдигаш нагоре.  Grinning Малко е по-различна като техника от обикновените, трябва ти малко време да свикнеш може би Grinning

# 119
  • Мнения: 2 229
Спиралата е без целофанче или кутийка, едва ли е отваряна  Peace


Добре, успокои ме, аз спирали не съм си поръчвала от Орифлейм и затова не бях сигурна, на Ейвън имат някаква опаковка, затова се усъмних! Hug

Последна редакция: чт, 11 окт 2007, 23:10 от Serendipity

# 120
  • Мнения: 2 323
Не, спокойно  Peace Само Джордани има картонена опаковка!

# 121
  • София
  • Мнения: 2 164
Вчера ми донесоха спралата. Снощи като я изпробвах, стоеше страхотно. Тази сутрин обаче не успях да се справя. Може би не съм й свикнала още  Thinking

# 122
  • Мнения: 2 323
Да, малко опит и ще свикнеш

# 123
  • София
  • Мнения: 5 828
Искам да споделя за спиралата, че като цяло ми харесва, харесва ми как ми прави миглите, малко като изкуствени стават, но ми допада.
Единственото ми оплакване е, че са много твърди бодличките и ми бодат  Confused
Даже един от първите пъти не прецених добре - кои бяха късите, кои дългите и си бръкнах в окото с дългите. Сега вече внимавам  ooooh!

# 124
  • Мнения: 2 323
Искам да споделя за спиралата, че като цяло ми харесва, харесва ми как ми прави миглите, малко като изкуствени стават, но ми допада.
Единственото ми оплакване е, че са много твърди бодличките и ми бодат  Confused
Даже един от първите пъти не прецених добре - кои бяха късите, кои дългите и си бръкнах в окото с дългите. Сега вече внимавам  ooooh!

Laughing
Ще свикнеш

# 125
  • София
  • Мнения: 9 524
На мен спиралата много ми хареса. Flutter
Преди имах Мастър пийс на Макс фактор. Няма разлика. Peace
Много е добра за цената си, наистина. Simple Smile

# 126
  • Мнения: 2 229
На първо време мога да кажа, че много добре разделя миглите. Flutter Всичките ми други спирали са ги слепвали. Мисля че и на дължина и обем ще го докарам, но още не мога да свикна съвсем с двете части на четчицата. Crazy Но ми харесва като цяло. Simple Smile)

# 127
  • Мнения: 2 673
Абе  newsm78момичета, спиралата е добра струва си...ама нещо май закъсах с техниката...Пфуу
Първо мацвам с късата старна на четката ама още тя ми слепва миглите...пък и на първо четене не ги извива newsm78 Затова вече почнах направо с дългата страна..
Моля ви кажете точно как нанасяте..Освен това на ВТОРО нанасяне ако започна да слагам НЕ изчаквам първото да изсъхне...и така ми напластява и слепва..Що така..
имам въпрос
1. ЧАКАТЕ ЛИ ДА ИЗСЪХНЕ ПЪРВИЯТ СЛОЙ преди да нанесете вторият..?
2. НАНАСЯТЕ ЛИ ТРЕТИ ПЪТ?
3. НАНАСЯНЕТО ОТ ОСНОВАТА НА МИГЛИТЕ ЛИ ГО ПОЧВАТЕ или от връхчетата им?

  bouquetБлагодаря предварително!

# 128
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Ами първо нанасям с късата част и след това с дългата.... НЕ чакам да изсъхне първия слой...Е не ми извива много миглите, но съм ползвала къде къде по лоши спирали....
Струваше си паричките Simple Smile

# 129
  • Мнения: 2 323
Първо нанасям с късите - натискам миглите докато нанасям към клепача. Слагам няколко пъти да се обхванат добре. После с дългите - ,,сресвам,, и разделям миглите. Докато сложа на едното око може би е позасъхнало на другото.....

# 130
  • Мнения: 19 325
и мен ме зарибихте с тая спирала.как се казва,че не ми се чете в темата назад,за да кажа да ми я поръчат?

# 131
  • Мнения: 5 577
АЗ вече имам лилава и черна.  Embarassed

и мен ме зарибихте с тая спирала.как се казва,че не ми се чете в темата назад,за да кажа да ми я поръчат?

консултант на орифлейм ти трябва, питах приятелки

# 132
  • Мнения: 6 461
Пробвах спиралата ....невероятна е . Peace
Поръчах си я.

# 133
  • Мнения: 305
Много искам да  поръчам,но за сега не намирам представител  newsm78 ,но ще търс,понеже всички много я хвалите  Hug

# 134
  • Мнения: 7 201
как се казва,че не ми се чете в темата назад,за да кажа да ми я поръчат?

WONDER lash mascara  
Спирала Уондърлаш
За невероятно въздействащи мигли! Революционна триизмерна четчица, която повдига, удължава и придава обем на миглите. Разделя всяка една мигла от корена до връхчето и не оставя наслоявания. Формула с наситен пигмент, която подхранва миглите.

# 135
  • Мнения: 2 323
Ванче - писах ти на лични Simple Smile

# 136
  • Мнения: 61
Ей, зарибихте ме и мен и взех та си поръчах и двете/без кафявата/  Blush Другата седмица ще мога да се запиша с отзиви.

# 137
  • Мнения: 1 269
Момичета, днес си купих и сливовата. Много съм доволна от черната и затова се надявам и сливовата да е добра. В момента съм с черен грим, но утре ще се гримирам със сливовата и9 ще пиша дали съм доволна.

# 138
  • Мнения: 1 021
искааааам и аааааааааз, дайте ми координати на консултант в Пловдив, за предпочитане около Първа поликлиника. Благодаря

Последна редакция: пт, 12 окт 2007, 18:12 от mamaLina

# 139
  • Мнения: 36 014
намали шрифтааааааааааааааааа
тук слепи нямааааааа

# 140
искааааам и аааааааааз, дайте ми координати на консултант в Пловдив, за предпочитане около Първа поликлиника. Благодаря
Пиши ми на лични, ако искаш.

Иначе за техниката може да прочетете и тук.
Спиралата е намалена все още, но каталога е активен до 21.10.07. В следващия каталог не е намалена. Предполагам, че ще я има в промоциите по Коледа пак.

# 141
  • Sofia
  • Мнения: 277
Момичета-искам и аз такава #Cussing out дайте координати на някой консултант из младостите в София! Мерсаж предварително Hug

# 142
  • Мнения: 2 323
Пиша ти на лични Simple Smile

# 143
  • СОФИЯ
  • Мнения: 856
И аз не издържах и си я взех само, че сливовата. Добре ги извива и разделя, не се слепват, но не прави обем. Зависи кой какво търси. Миглите стой естествено.Определено съм доволна. Човек ако е с тъмни мигли сливовото не си личи много.Човек трябва да се загледа. Това е от мен. С една дума спиралата е супер! Peace

# 144
  • Мнения: 10 758
И аз я гледах тая спирала, и много се чудех дали да си я взема.
Е, сега вече знам Peace

# 145
  • Мнения: 2 323
Бомба - взимай си я, не се колебай  Sunglasses
П.С. Ако си нямаш консултант -  Whistling, Самсонайта не мога да го наместя във времето, но кафето остава  Laughing

# 146
  • Мнения: 10 758
Бомба - взимай си я, не се колебай  Sunglasses
П.С. Ако си нямаш консултант -  Whistling, Самсонайта не мога да го наместя във времето, но кафето остава  Laughing
Ето ми повод, за да се видим Wink
Взимай ми я.Казвай кога ще се видим Hug
Една позната на Вики, беше в салона.Тя е консултант.И от нея поръчах.

# 147
  • Мнения: 2 323
Пиша ти на кю  Wink

# 148
  • Бургас
  • Мнения: 5 686
Момичета, зарибихте ме и мен за тази спирала  Mr. Green Само че не познавам консултант на Орифлейм, от когото да си я поръчам, така че молбата ми е ако има някоя, която се вясва в Славейков,Бургас да ми пише!  Praynig

# 149
  • Мнения: 2 323
Писах ти Wink

# 150
  • 1st floor
  • Мнения: 9 122
зарибихте ме...поръчах я ...имам я...супер е!!!

# 151
  • Мнения: 1 885
И аз не издържах и си я взех само, че сливовата. Добре ги извива и разделя, не се слепват, но не прави обем. Зависи кой какво търси. Миглите стой естествено.Определено съм доволна. Човек ако е с тъмни мигли сливовото не си личи много.Човек трябва да се загледа. Това е от мен. С една дума спиралата е супер! Peace

Моето мнение е същото!
Кажете някаква спирала за обем? Обичам тежки мигли  Grinning

# 152
  • Мнения: 19 325
някой няма ли да пусне една сним4ица да видим как стои.

# 153
  • Мнения: 1 885
Аз съм пускала ама в другата тема за гримовете...
Тук тъкмо ми я бяха донесли, сега не е толкова мокра като тогава



Това е без да съм си извивала миглите. Като ги извия изглеждат по-дълги

# 154
  • Мнения: 19 325
оо,аз съм я виждала тази снимка в темата на гримовете.много готин грим  Peace
не знаех,че е с спиралата на Орифлейм.

# 155
  • Мнения: 2 673
ТОНИ, на мойте мигленца стои съвсем различно даже ми ги залепва и става егати натрупването и после с дългата част "втъквам" четчицата между миглите ...тогава вече се получава това което търсиш...стават тежки..и леко се извиват
съжалявам че немога сега да пусна снимка, защото бебо мрънка покрай мен..

# 156
  • Мнения: 738
Подариха ми я и на мен, доволна съм, въпреки че с нито една спирала миглите ми не стават драматично дълги и тежки, тази е добра Peace

# 157
  • Мнения: 1 069
Тъкмо щях да питам дали някоя мама с контактни лещи я е пробвала и видях снимката. Поръчах си я, но се била свършила, чакам нова доставка!

# 158
Тъкмо щях да питам дали някоя мама с контактни лещи я е пробвала и видях снимката. Поръчах си я, но се била свършила, чакам нова доставка!

Е, аз не съм мама, но пък отговарям на другите 2 условия - нося контактни лещи и ползвам спиралата на Орифлейм  Wink  Grinning Нямам никакви проблеми с очите! Така че смело пробвай  Simple Smile Верно, липсва черната, но защо не си поръчаш лилавата спирала - тя е толкова тъмен цвят, че не се забелязва, че не е черна. Една клиентка си я взе, доволна е!!!   Peace

# 159
А да ви попитам на вас бързо ли ви засъхна спиралата? В началото беше много течна, а сега (след един месец близо ползване) започва да свършва  newsm78
На L`Oreal като съм ползвала спирала ме е държала 3 месеца  Thinking

# 160
  • София
  • Мнения: 5 289
АЗ нямам спирала,която да ме е държала 1 месец,10 пъти и е дотука,сгъстява се почва да се рони и за нищо не става.Та за тази Орифлеймска спирала,ми не съм доволна ама хич честно казано.Слепва ми миглите и така ми изглеждат по редки,не че са ми гъсти ама нали затва е спиралата в крайна сметка.Другото което е много ми цапа под веждите,там където ми опират миглите остават черни точки.Явно само на мен не ми харесва ама кво да се прави. Crossing Arms

Последна редакция: нд, 21 окт 2007, 22:52 от КАРЧЕВА

# 161
  • Мнения: 2 199
след всичко изчетено и аз си купих тази спирала
Хареса ми  newsm03

Единственото условие за мен беше, спирала ми да не пари на очите, защото са ми чувствителни и досега съм ползвала само на Манхатън за чувствителни очи

 Peace

# 162
АЗ нямам спирала,която да ме е държала 1 месец,10 пъти и е дотука,сгъстява се почва да се рони и за нищо не става.Та за тази Орифлеймска спирала,ми не съм доволна ама хич честно казано.Слепва ми миглите и така ми изглеждат по редки,не че са ми гъсти ама нали затва е спиралата в крайна сметка.Другото което е много ми цапа под веждите,там където ми опират миглите остават черни точки.Явно само на мен не ми харесва ама кво да се прави. Crossing Arms

КАРЧЕВА, спиралата е с по-различна четка от всички останали и затова се изисква малко по-различна техника на нанасяне. Аз също в началото не можех да си правя миглите както трябва, но после ...  Peace Слагай в основата с късите косъмчета. Да ти кажа аз почти не използвам дългите косми, защото наистина ми ги прави много рехави миглите. Пробвай да държиш четката посредата - между късите и дългите мигли. Използването и на двете "четки" заедно за мен прави най-добрият ефект  Wink Опитай  Hug

# 163
  • София
  • Мнения: 5 289
Dina_2 пробвах така като ти ми казваш,но не става,мисля че спиралата е прекалено прясна и сега просто много ми наслагва и мокри миглите.Смятам че като се сгъсти малко туша ефекта ще бъде по добър.Може да я оставя 5-6 минути отворена,за да стане по бързо тая работа. Wink

# 164
  • Мнения: 2 323
Карчева, ще ти изсъхне много ако я оставиш толкова време отворена... newsm78

# 165
  • София
  • Мнения: 971
сега се опитах да поръчам, черната поне е изчерпана за момента

# 166
Dina_2 пробвах така като ти ми казваш,но не става,мисля че спиралата е прекалено прясна и сега просто много ми наслагва и мокри миглите.Смятам че като се сгъсти малко туша ефекта ще бъде по добър.Може да я оставя 5-6 минути отворена,за да стане по бързо тая работа. Wink

Ами наистина е така. Да ти кажа, когато ми беше съвсем прясна спиралата, беше доста мокра и трудно оформях миглите. И въпреки това ми харесваше. И на моите приятелки и клиентки им харесва. Но пък това не значи, че и на теб ще пасне  Confused Може пък наистина да не е твоята спирала Thinking Защо не пробваш с В`Oreal Architect?

# 167
  • София
  • Мнения: 5 289
Не съм доволна от архитекта,пене черния де,сивия едно време беше супер,сега незнам дано не са го развалили.
Агата няма да изсъхне споко,сега е прекалено прясна.,може затва да не мога да се оправям с нея. newsm78

# 168
  • Мнения: 2 323
Карч, остави я малко, пробвай пак, защото 5-6 дни ми се вижда много  newsm78, да не почне да се рони от сухота пък....

# 169
  • Мнения: 36 014
Карч, остави я малко, пробвай пак, защото 5-6 дни ми се вижда много  newsm78, да не почне да се рони от сухота пък....

Agata, Карчева е писала минути, не дни  Flutter

# 170
Не съм доволна от архитекта,пене черния де,сивия едно време беше супер,сега незнам дано не са го развалили.


 Thinking newsm78 newsm78 Ами незнам тогава. Моите мигли с друга спирала не се "държат" добре  Simple Smile Това са двете фаворитки за мен. Споко, и ти ще си намериш Спиралата  Peace

# 171
  • Мнения: 2 323
Карч, остави я малко, пробвай пак, защото 5-6 дни ми се вижда много  newsm78, да не почне да се рони от сухота пък....

Agata, Карчева е писала минути, не дни  Flutter

Оууу, вярно наистина  Embarassed  hahaha

# 172
  • Мнения: 10
i az ne sam dovolna izob6to ne se naslagva varhu miglite mi,izpolzvam 4etkata za razresvane samo

# 173
  • Мнения: 8 468
Никак не съм доволна. Моя приятелка ме убеди да ми я вземе, обаче така се омазвам с нея и така се ядосвам рано сутрин, че не е за говорене. А не съм с две леви ръце hahaha, но тук все едно слагам спирала за пръв път.
Оставам си на Ейвънската супер фул и без това си бях много доволна,ама пусто любопиство да пробвам спиралата чудо. ooooh!
Не го разбирайте като антиреклама на Орифлейм /вземам си от време на време чудесни продукти/ и реклама на Ейвън/понеже съм представител и повечето ми неща са от там/,но тук съм категорична: Повече експерименти НЕ! Hug

# 174
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
Аз пък мнопго я харесвам...  Flutter

# 175
  • Русе
  • Мнения: 278
Ще взема и аз да си я поръчам, досега ползвах на Лореал -Телескопик и съм доволна  Naughty

# 176
  • София
  • Мнения: 5 289
Агата ти м еразби с тия 5-6 дни. hahaha hahaha Joy

# 177
  • Мнения: 1 243
И аз съм доволна от спиралката!  Flutter Става малко по-бавничко, но крайният резултат е добър. За цената си е сполучлива Wink

# 178
  • Мнения: 231
Убедихте ме да си взема и аз спиралата , руса съм и мисля да
експериментирам със  сливовия цвят или да пробвам кафявата но се
притеснявам да не стои  кичозно  ,закупилите кафяво и лилаво как са
цветовете ярки или едва забележими?

# 179
  • Мнения: 3 743
...закупилите кафяво и лилаво как са
цветовете ярки или едва забележими?

Едва забележими са Peace

# 180
  • Мнения: 231
...закупилите кафяво и лилаво как са
цветовете ярки или едва забележими?

Едва забележими са Peace
Още утре поръчвам и аз консултантката обеща да дойдат бързо ще докладвам ефекта

# 181
  • Мнения: 2 323
Агата ти м еразби с тия 5-6 дни. hahaha hahaha Joy

Да бе, аз затова бях така  Shocked

# 182
  • Мнения: 61
А бе, къде е тая спирала-изчерпала се била

# 183
  • Мнения: 2 726
А бе, къде е тая спирала-изчерпала се била

Ами те съфорумките са я изкупили Crazy.Спокойно,пак ще има,но кога точно,не знам. Simple Smile

Последна редакция: чт, 25 окт 2007, 16:32 от poli__5

# 184
  • СОФИЯ
  • Мнения: 856
А бе, къде е тая спирала-изчерпала се била

Ами те съфорумките са я изкупили Crazy.Спокойно,пак ще има,но кога точно,на знам. Simple Smile

Спкойно бе хора. Синята е с почти същия ефект, да не кажа и по - добър. Не си личи, че е синя както по-долу бях писала. Само ако са много светли миглите и на ярка светлина синее.

# 185
  • I'm passenger through the desert from myself i come<->to myselfi return
  • Мнения: 125
Хубави са спиралките на орифлейм, но не съм доволна чак толкова

# 186
  • Мнения: 2 323
Жани - не синя, а сливова. На мен и трите ми седят почти еднакво - имам сливата и кафявата - даже вече не гледам коя хващам...много са ми тъмни миглите Confused Искам да я видя сливата на някой много светломиглена мацка - има ли желаещи да са ми модел Mr. Green

Надкиш - ,,спиралките,, или тази точно спирала Rolling Eyes

# 187
  • СОФИЯ
  • Мнения: 856
Жани - не синя, а сливова. На мен и трите ми седят почти еднакво - имам сливата и кафявата - даже вече не гледам коя хващам...много са ми тъмни миглите Confused Искам да я видя сливата на някой много светломиглена мацка - има ли желаещи да са ми модел Mr. Green

Надкиш - ,,спиралките,, или тази точно спирала Rolling Eyes


Агата да знам, че се води сливов цвят, но аз бих го определила по-скоро тъмно син цвят. За това е много трудно да се види разликата между синьото и черното.

# 188
  • I'm passenger through the desert from myself i come<->to myselfi return
  • Мнения: 125
[quote "Aгата ® "]
Жани - не синя, а сливова. На мен и трите ми седят почти еднакво - имам сливата и кафявата - даже вече не гледам коя хващам...много са ми тъмни миглите Confused Искам да я видя сливата на някой много светломиглена мацка - има ли желаещи да са ми модел Mr. Green

Надкиш - ,,спиралките,, или тази точно спирала Rolling Eyes
[/quote]

По точно тази не съм доволна, иначе от предишната мн си я харесвах  Hug , правеше ми повдигане като с МФ

Общи условия

Активация на акаунт