''Парфюмни размисли и страсти'' 39

  • 22 852
  • 546
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 204
                                                                                            

                                                                                            

                                                                                      

                                                                                                  

                                                                                  

                                                                            
                                                                                                        

                                                                                  

                                                                                                                         

                                                                                                    


                                                                                        
                                                                                                              
                                                                                      


                                                                                          

                                                                                    
                                                                                                                      

                                                                                                          
                                                                                                                         

                                                                                                              


                                                                                                              



38 Valentino

37 Burberry

36 Топ 5 на "най-спешните" за притежаване аромати!

35 Офис аромати

34 Jean Paul Gaultier

33 Aнкета - Солената цена на един парфюм прави ли го по -желан, или не?

32 Парфюмни двойници

31 Анкета - Звездни аромати

30 Анкета - Размерът има значение или колко милилитра предпочитате да е вашият парфюм

29 Олфактивни ароматни групи

28 Анкета - Кои цветове на флакона /кутията/ или на самата течност на парфюмите ви карат инстинктивно да посегнете към тях?

27 Africa Exclusive

26 Guerlain

25 Lalique

24 Анкета - Кои са любимите ви парфюми

23 Kenzo  
                            
22 Lancome

21 Givenchy

20 юбилейна тема Lolita Lempicka

19 парфюми Jenifer Lopez

18 Escada

17 Dolce and Gabbana

16 Yves Sain Laurent

15 Звезда на червения килим

14 Roberto Cavalli

13 Парфюм за сватба на плажа

12 Paco Rabanne

11 Cacharel

10 Gucci

9 Calvin Klein

8 Thierry Mugler

7 Christian Dior


 


                                                                                          
                                                                          

                                                                                                
                                                                                  
                                                                                      


                                                                                                          

Последна редакция: пн, 31 авг 2009, 20:56 от Tess d`Urberville

# 1
  • София
  • Мнения: 74
Хоп.... По темата: Сосо е вълшебен! Харесвам също и Кристал.

# 2
  • Варна
  • Мнения: 456
Coco Mademoiselle е моята голяма любов.Обожавам го просто  Heart Eyes

# 3
  • София
  • Мнения: 5 658
Благодаря, Тес   bouquet
Прекрасна тема, прекрасно изпълнение!
Тук да посоча моята голяма парфюмна мечта - Allure Sensuelle, следван в плътна колона от Мадмоазел и Коко  Two Hearts

# 4
  • Мнения: 4 204
Хайде и аз Simple Smile - обичам Кристал и едт. и едп., класическия Алюр и в двете версии и все пак едт. повече ми харесва, Коко Мадмоазел едп., Алюр Сенсюел - стррррахотен Heart Eyes Heart Eyes, класическия Шанс е чуден, харесва и О фреш - но не толкова сякаш, Коко е класа и елегантност, но сякаш все още не ми подхожда Crazy Simple Smile Н 19 също ми харесва, но не толкова, че силно да го пожелая



Атти и аз ти благодаря Hug

# 5
  • Мнения: 655
Не съм особено запозната с марката, но, в интерес на истината, никога и не съм напирала да се запозная. Някак имам смътното чувство, че няма да се сработим. Самото име Шанел ми дава представа за нещо луксозно, а аз не обичам да олицетворявам поговорката "На гол тумбак - чифте пищови". И поради последното, сама се дистанцирам.
Купих си мъничето Шанел 19 по-скоро от изследователска страст, но до момента не е пламнала искрата на любовта помежду ни. Май няма и да пламне.
Някога подуших някой Алюр /май бе Сеншуъл/ на приятелка и много ми допадна, но към днешна дата - незнам.

# 6
  • Мнения: 2 590
Цоп и аз в новата тема.
Обачееееее не се разбирам с нищо на марката, поне от тези с които съм се опитала да се запозная.
И спрях до тук, по нататък може би...

Тес  Hug

П.п. Край поръчах си (по скоро ми поръчаха) 100 мл. She Wood от ebay ( не издържах Mr. Green)

# 7
  • Мнения: 13 627
Имам Коко М и N°5 Eau Premiere. Все се каня да пробвам и Allure, но забравям....
Преди никога не ми е идвало на ум да пробвам парфюм на Шанел....от както започнах да влизам във форума (тогава още я нямаше тази тема) в темата за парфюмите всеки говореше за този Коко Мадмоазел...а аз даже и не го бях чувала Blush
И си казах...брех какъв е този парфюм, че тука всяка 2-ра го харесва и притежава Mr. Green
Сега и аз съм в кюпа  Grinning
...ааааа няма да забравя и една случка в БЗ на Св. Валентин. Приятеля ми тогава беше на работа и аз реших да се поразходя из центъра...и естествено попаднах и в БЗ. А там беше пълна лудница. Пълно с мъже Peace И ми направи впечатление един супер изтупан мъж, който взе една опаковка от Коко М и се запъти към касата. Чудих се дали го купи, защото е скъп и класен парфюм или знае, че жената го харесва Thinking

# 8
  • Мнения: 17 546
Хоп.... По темата: Сосо е вълшебен!
Ти си виновна и аз вече да мисля така! Laughing Heart Eyes Hug Иначе - нищо друго, освен, ако някой ми подари обуща на CHANEL. Grinning Желаещи?

Имам си Мобусан!  newsm44 Току що си го взех и вече съм забравила как ухае, че го чакам един месец и сега ми се вижда два пъти по-хубав! Crazy

# 9
  • Мнения: 4 204
Жаки преди години в парфюмерия Скандал на графа един точно такъв изтупан нареди на продавачката  -  най -новото и най -скъпото!  Laughing Много ми стана смешно, дори ме подразни,  но пък явно човекът - имаше пари, нищо не разбираше от парфюми, искаше да зарадва приятелката или жена си Peace

Шанел определено е символ на лукс, но пък не е като да имам огромен златен ролекс на китката (това май повече за мъжете Laughing), нямам нищо против няколко капки лукс зад ушите и в деколтето си Crazy - много обичам повечето им парфюми, които познавам Heart Eyes

По този повод се сещам се за едно изказване на Кари Брадшоу от ''Сексът и Градът'', бяха на някакво парти, тя се гласеше и размишляваше (нещо подобно), та изречението, което ме впечатли, беше - ''.........това е все едно да миришеш на ванилия в стая пълна с Шанел...''  малко се учудих, явно парфюмите с открояваща се ванилия не се смятат за особено изтънчени ли, що ли? Вие как мислите Simple Smile

# 10
  • Мнения: 17 546
По този повод се сещам се за едно изказване на Кари Брадшоу от ''Сексът и Градът'', бяха на някакво парти, тя се гласеше и размишляваше (нещо подобно), та изречението, което ме впечатли, беше - ''.........това е все едно да миришеш на ванилия в стая пълна с Шанел...''  малко се учудих, явно парфюмите с открояваща се ванилия не се смятат за особено изтънчени ли, що ли? Вие как мислите Simple Smile
Леле, измряха половината ни гардероби! Crazy Mr. Green

# 11
  • София
  • Мнения: 1 311
Обожавам Шанел  Heart Eyes с удоволствие си нося :
Coco Mademoiselle
Chanel N°5 Elixir
Allure Sensuelle
Cristalle Eau Verte
Chance Eau Fraiche
Chanel N°5 Eau Premiere
Обмислям и с други да се запозная по-отблизо.  Mr. Green
Тес,благодаря за прекрасната тема!   bouquet

# 12
  • Мнения: 4 204
 

Laughing Laughing Laughing

Бижу - честит ти Мобусан  newsm51

# 13
  • Варна
  • Мнения: 456
Тес,Кари дали е знаела за Код или Хипноуз?  Mr. Green

# 14
  • Мнения: 4 204
хахахахахахха, сигурно не е и чувала за тях, но съм мислила по този въпрос и ми е интересно - ако ванилените аромати се считат за най -прелъстителни и секси (най -общо казано), вероятно пък губят от ''класата и изтънчеността'', може би изискан аромат е нещо по - не предизвикателно, знам ли Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт