''Парфюмни размисли и страсти'' 38

  • 15 076
  • 484
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 202
Osmoz  
Aromat.ru
                                                                         

                                                                                          


              

                                                                                          

                                                                                                          
                                                                                 
                                                                                       
                                                                          
                                                                                         

                                                                           

                                                                 
                                                                         
                                                                       

                                                                                 
                                                           
                                                                                       
                                                                               

                                                                                 
                                                                                 

                                                                                       


37 Burberry

36 Топ 5 на "най-спешните" за притежаване аромати!

35 Офис аромати

34 Jean Paul Gaultier

33 Aнкета - Солената цена на един парфюм прави ли го по -желан, или не?

32 Парфюмни двойници

31 Анкета - Звездни аромати

30 Анкета - Размерът има значение или колко милилитра предпочитате да е вашият парфюм

29 Олфактивни ароматни групи

28 Анкета - Кои цветове на флакона /кутията/ или на самата течност на парфюмите ви карат инстинктивно да посегнете към тях?

27 Africa Exclusive

26 Guerlain

25 Lalique

24 Анкета - Кои са любимите ви парфюми

23 Kenzo 
                           
22 Lancome

21 Givenchy

20 юбилейна тема Lolita Lempicka

19 парфюми Jenifer Lopez

18 Escada

17 Dolce and Gabbana

16 Yves Sain Laurent

15 Звезда на червения килим

14 Roberto Cavalli

13 Парфюм за сватба на плажа

12 Paco Rabanne

11 Cacharel

10 Gucci

9 Calvin Klein

8 Thierry Mugler

7 Christian Dior




                                                                             

# 1
  • София
  • Мнения: 74
Еха! Притежавам само Valentino и го обожавам! Rock and Rose и Rock and Dreams за мен са незабележими аромати, а от останалите неща нещо нямам спомени.... Явно трябва да наблегна на Валентино после в мола... Mr. Green

Тес,   bouquet  Hug

# 2
  • Мнения: 2 013
Нищо не познавам на Валентино- ще следя с интерес Peace
Тес,като винаги   bouquet  bouquet  bouquet

# 3
  • виртуално
  • Мнения: 2 868
И аз не познавам нищо  Embarassed
Не мога да имам всичко, не че не се старая  Crazy

# 4
  • София
  • Мнения: 74
Момичета, помагайте! Дайте предложения за съблазнителен аромат... newsm78  Praynig

От мен: Pure Poison, Flowerbomb, Insolence Eau Glacee, Coco, Poison.....

# 5
  • Мнения: 2 013
Момичета, помагайте! Дайте предложения за съблазнителен аромат... newsm78  Praynig
Ангел и Демон  Peace

# 6
  • Мнения: 389
Не ми е слабост Валентино ... А Кейт Мос не я долюбвам.

# 7
  • Мнения: 521
Според мен за съблазняване са онези парфюми, които имат подправки в състава си...
Сещам се за почти всички неща на Агент Провокатора, както и Будоара на Вивиън Уестууд.
Наистина е индивидуално, но е много важно самата дама да се чувства секси и неповторима...тогава и по "кожа" ще бъде привлекателна Peace

При мен много добре въздействат Кашмир и Самсара. Не зная, явно химията се е получила Mr. Green

# 8
  • In The Middle Of Nowhere
  • Мнения: 2 618
Така като гледам не съм само аз да не познавам бат' Валентино  Crazy

# 9
  • Мнения: 4 202
Нищо, никога не е късно да се запознаете Simple Smile, аз общо взето харесвам само Вери Валентино, имала съм Рок енд Роуз - но го размених, харесвам още бялото Ви Blush

# 10
  • Мнения: 521
По темата- много добре ми стоеше Very Valentino. Носих го цяла една година Shocked, което при мен се равнява на последните рекорди на Юсейн Болт.

# 11
  • Мнения: 653
Не ми е известна марката, въпреки че по едно време се бях запалила да тествам Рок енд Роуз, заради наличието на "рок" в заглавието. Но после четох доста мнения за посредствен и не особено траен, розов аромат, и се разколебах.

По въпроса с прелъстителния парфюм смятам, че е крайно индивидуално, да не говорим пък за ролята и поведението на този, който го носи. А хич не малка важност има и този, който ще го подушва, демек прелъстяваният. Ако той харесва свежаци и цитруси, а ти се офъскаш с Пойзън или Ангел или Демон... ефектът няма да е търсеният. no
Аз мога да кажа за себе си кои, кога и как, но едва ли ще ти бъде от полза.

# 12
  • Мнения: 2 414
Noir bouquet

Аз сие колелая между тези 2та за първа среща


и
 

# 13
  • София
  • Мнения: 5 658
Благодаря, Тес, за хубавата тема и за това, че всеки път ни доставяш това удоволствие   bouquet
На Валентино познавам добре червеното V Absolu, подарих го на майка ми за 60-годишния й юбилей, тя се влюби в него, на мен също много ми харесва  Heart Eyes Душила съм също Rock'n'Rose, също привлечена от rock-а в името, но нищо рокаджийско не открих в него, нежен, розов, пудрен и не особено траен на мен, не е лош, но на този етап не бих си го купила (виж, ако ми го подарят, ще си го пръскам  Mr. Green )

# 14
  • София
  • Мнения: 74
Noir bouquet

Аз сие колелая между тези 2та за първа среща


и
 


 newsm78 Хм, този Иносънт, който си показала не го познавам... Обаче като им гледам пирамидите на двата и очаквам да си приличат...избери този, който е по-топъл като аромат - Нина, предполагам..... Peace

Общи условия

Активация на акаунт