Родители в заетост

  • 98 594
  • 793
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 2 485
Ясно, благодаря Ви Simple Smile

# 511
  • Мнения: 18
Извинете, пропуснала съм. Договор за назначение. След като се подпише тристранното споразумение, документите се пращат "на по-горно ниво" и следващата стъпка е назначението. Вече мина месец и ни вест от това горно ниво...

При нас цялата процедура отне 5 месеца от молбата до назначаването.Желая успех

# 512
  • В долината на голямата река
  • Мнения: 72
Дали някой би могъл да ми изпрати примерно попънен график, ще ми е за първи път и се притеснявам да не объркам нещо.

# 513
  • Пловдив
  • Мнения: 458
Дали някой би могъл да ми изпрати примерно попънен график, ще ми е за първи път и се притеснявам да не объркам нещо.
Ако може и на мен също или Ели ти в сърцето ме уцели, ако на вас някой Ви го прати, моля да ми го препратите.
Благодаря предварително!

# 514
  • В долината на голямата река
  • Мнения: 72
Дали някой би могъл да ми изпрати примерно попънен график, ще ми е за първи път и се притеснявам да не объркам нещо.
Ако може и на мен също или Ели ти в сърцето ме уцели, ако на вас някой Ви го прати, моля да ми го препратите.
Благодаря предварително!
Още никой не се е отзовал Simple Smile

# 515
  • Перник
  • Мнения: 2 265
Възползвам се от програмата от миналият месец, тази декларация ми дадоха, ако е същата като вашите я попълвам така:


Имената и датите са измислени. Аз нямам брак с партньора ми, затова попълвам само моите данни на позиция 1 и данните на детето. Дано ви е от полза. Ако имате нужда и от попълнена отчетена форма, ще ви я кача.
Пс, ето направо и таблицата, ако е полезна на някой:

Последна редакция: ср, 29 юли 2020, 23:31 от Румяна88

# 516
  • В долината на голямата река
  • Мнения: 72
Възползвам се от програмата от миналият месец, тази декларация ми дадоха, ако е същата като вашите я попълвам така:


Имената и датите са измислени. Аз нямам брак с партньора ми, затова попълвам само моите данни на позиция 1 и данните на детето. Дано ви е от полза. Ако имате нужда и от попълнена отчетена форма, ще ви я кача.
Пс, ето направо и таблицата, ако е полезна на някой:

Много благодаря! Много полезно!

# 517
  • Пловдив
  • Мнения: 458
В първия месец, в който започва отглеждането и той не е цял, за дните в които още не е назначена детегледачката като неплатен отпуск ли се маркират?

Последна редакция: чт, 30 юли 2020, 14:10 от sladurka3333

# 518
  • Перник
  • Мнения: 2 265
Оставят се празни, не се пише нищо в тях.

# 519
  • Пловдив
  • Мнения: 458
Оставят се празни, не се пише нищо в тях.
Благодаря Ви!

# 520
  • Мнения: 781
Днес подадох документи за програмата. Но се налага да се върна на работа, за да им връча предизвестие и след това да започна нова работа. Сега като чета назад дали има шанс да ме одобрят. Документите са подадени по време на майчинство, но кога ще има резултат не се знае. Ами ако пусна неплатен отпуск дали така ще мине номера. Имам нужда от това и направо съм потресена. Не стига, че се чака толкова много, макар че днес казаха 1 месец е срока.

# 521
  • Мнения: 185
Пробвай с неплатен за отглеждане на дете.

# 522
  • Мнения: 56
Здравейте!
При неодобрение обаждат ли се или?
Подадох документите в края на май и ни вест,ни кост.

# 523
  • В долината на голямата река
  • Мнения: 72
Месец и половина след подаване на документите ми звъннаха по тф, че съм одобрена
Здравейте!
При неодобрение обаждат ли се или?
Подадох документите в края на май и ни вест,ни кост.
Потърсете телефон и им се обадете.
Днес подадох документи за програмата. Но се налага да се върна на работа, за да им връча предизвестие и след това да започна нова работа. Сега като чета назад дали има шанс да ме одобрят. Документите са подадени по време на майчинство, но кога ще има резултат не се знае. Ами ако пусна неплатен отпуск дали така ще мине номера. Имам нужда от това и направо съм потресена. Не стига, че се чака толкова много, макар че днес казаха 1 месец е срока.
След като ви одобрят може да тръгнете на работа, до този момент трябва да сте по майчинство.

Последна редакция: сб, 08 авг 2020, 04:34 от AnMary

# 524
  • Мнения: 2 485
Аз бях в майчинство от една фирма, когато подадох документите за програмата. Междувременно напуснах и след одобрението по програмата започнах на друго място. Нямах прекъсване на майчинството и не съм се връщала на работа, преди да бъда одобрена.

Общи условия

Активация на акаунт