ОКТОМВРИЙСКИ МАМИ 2018

  • 52 028
  • 717
  •   1
Отговори
# 675
  • София
  • Мнения: 18 703
Не се притеснявай СУЕ при бременност е високо. При мен постоянно беше над 40. Точно преди да родя в 42 седмица -59. Спокойно.

# 676
  • Blondeville
  • Мнения: 2 843
СУЕ при бременност се повишава, нормално е. За активна инфекция маркер е CRP, и значително завишени левкоцити.

# 677
  • Мнения: 301
monamour, има много неадекватни лекари. Д-р Георгиев ще те вкара в релси, спокойна бъди. 😉
Септемврийка, моят нос се беше разтекъл преди няколко седмици и ползвах едно спрейче Fitonasal. На билкова основа е и много бързо се оправих.

# 678
  • Мнения: 54
Тъкмо ми излязоха и кръвните - завишени  WBC/Левкоцити 10.8 G/L - (референтни 3.5-10.5) и NEU/Неутрофили   8.1 G/L(референти 2,0-7.8 ). Сега чета на някакви места, че е нормално да са леко завишени при бременност, но моята пуста паника и песимизъм ми казват, че пак имам някаква инфекция.

# 679
  • Blondeville
  • Мнения: 2 843
Нормални са ти резултатите. Ако толкова се тревожиш, пусни си CRP.

# 680
  • Мнения: 54
Благодаря ви, много Simple Smile

# 681
  • Мнения: 5 112
Здравейте, момичета! Може ли тихичко и аз да се запиша при вас? Днес видяхме тупкащото сърчице, по календар съм 6 г.с. + 5 дни, терминът ми го изчисляват за края на октомври, живот и здраве! За съжаление прекрасната новина дойде с боледуване при мен и съм на антибиотик, но се надявам всичко да мине перфектно.
Това ми е втора бременност, имаме си момченце на две годинки. Първата ми бременност мина много леко, а раждането си го спомням с много хубави чувства. Пожелавам на всички ни леко бременеене и живи, здрави и щастливи мами и бебета на финал!

# 682
  • Мнения: 320
Момичета, аз излизам от темата.. Пожелавам ми безпроблемна бременност и много щастие през октомврийските и за напред в живота ви.

# 683
  • Blondeville
  • Мнения: 2 843
Хера, ужасно, ужасно съжалявам Sad Sad Sad

# 684
  • София
  • Мнения: 1 677
Е стига деее Sad((( Какво се случи, Хера Sad

# 685
  • Мнения: 317
Здравейте! И аз да се запиша. На 41 съм и съм бременна. Страх ме е като дете. Термин 22 октомври. Засега това е. Не са ми пускали още изследвания.

# 686
  • Мнения: 2 224
Нееее, Хера, много съжалявам Cry Пожелавам ти хубави новини в най—скоро време. Кураж, ще се наредят нещата. Прегръщам те.

# 687
  • Мнения: 991
HeraBg, съжалявам мила.Много е труден пътя по който минаваш, бъди силна.😢

# 688
  • Мнения: 548
Уау... Хера ме шокира. Sad Много неприятно, точно вече си мислех, че няма да имаме промени в състава, освен новодошли.

# 689
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 853
HeraBg  Hug прегръщам те ! Кураж и горе главата!

И ме шокира, очаквах хубави новини, а то..  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт