Отговори
# 690
  • Мнения: 576
Ето ме и мен 🤗

Естелка, честита ви принцеса Бела. Много здрава и късметлива да расте 🙏 И да знаеш, че сте ми взели варианта за момичешко име 😂 Страхотно е!
Рози, много се радвам за теб. Честита ти втора чертичка и успешна бременност до пухкав финал.
Пеперудке, не е толкова незабелижима чертичката. Вижда си се.
Тихичко честито и следващата да вади очи вече 😉
Гери, знаеш, че съм стиснала палците и те чакам с категоричен резултат 😘 В който не се съмнявам, имаш 4 дена да се насища.

Момичета, аз днес бях на преглед. Вече си имаме ембрионче със сърдечна дейност. Няма да скрия, че пуснах две сълзички, като чух сърчицето 😉

Хайде, повличам крак и чакам скоро всички с това да се похвалите 🙏😘

# 691
  • Мнения: 396
Butterfly прекрасна чертичка мила , дано да се насища все повече и повече 🙏🤗 кой ден ти е ?
Монтал благодаря ти много и ти ни носиш прекрасни новини , честито сърчице❤ дано всичко е наред до финал и наистина да повлечеш крак и ние скоро сме толкова щастливи 🙏🤞🤗❤👶

# 692
  • Мнения: 23
Ехо, много хубави чертички, много хубави новини, много се надявам и аз след няколко дни да се похваля

# 693
  • Мнения: 1 131
Пеперудке, вижда се! Пожелавам ти този път да се насити и изобщо да не ти идва следващите 9месеца!
Монтал, много се радвам за теб Yellow Heart Нормално да се развълнуваш!
Чудни новини, дано все така да продължава!

# 694
  • Пловдив
  • Мнения: 107
Благодаря, момичета! Rozi29, днес трябваше да ми дойде, попринцип цял ден имам болки като преди цикъл и си чаках, но не издържах одеве и направих! Сега се чудя дали да не пийна едно Но Шпа или да си изчакам все пак плътната чертичка 🤔

# 695
  • Мнения: 809
Montal честито ти сърчице да тупка на топло  ❤  и аз пуснах сълзи на сърчицето , но то е нормално когато дълго си чакал този момент .

# 696
  • Мнения: 396
Butterfly чувала съм че Но Шпа не вреди и може да се пие , но ако нямаш много силни болки недей да го пиеш , и мен от време на време ме наболява но не са някакви силни болки 😘

# 697
  • София
  • Мнения: 1 268
Няма проблем да изпиеш едно Нош па, ако те боли, не вреди на Б, отпуска мускулатура ба матката . Аз в началото ми се е случвало и по 2 на ден да пия, защотото имах болки.

# 698
  • Мнения: 576
Но шпа може да се пие 3х2 при болки. Лекарката ми ми го предписа, защото и мен ме болеше доста корем в началото

# 699
  • София
  • Мнения: 1 101
Но шпа може да се пие 3х2 при болки. Лекарката ми ми го предписа, защото и мен ме болеше доста корем в началото

Абсолютно. В ранна бременност и на мен ми го предписаха, поради болки в началните седмици. Няма проблем с Но Шпа.

# 700
  • Мнения: 170
Пеперудке , честита ти чертичка! Вижда си се и си е там! Да имаш една прекрасна бременност!
Честито Heart на Монтал !
Много хубаво ми става, като чета такива прекрасни новини Hug

# 701
  • Мнения: 2 461
Ехаа, беше страхотно да ви прочета. Бътерфлай, и аз виждам чертичката, дано се насища и всичко да е наред. Дръж ни в течение. Монтал, благодаря че сподели този мил момент, сигурна съм че е много вълнуващо. Днес слушах как децата сами избират своя момент кога да се появат, с нетърпение чакам и мен/нас да изберат. Късмет на всички ни Flowers Four Leaf Clover

# 702
  • Мнения: 299
Извинявайте, че се намесвам, без да имам личен опит. Но на моята колежка, която е с доста силна форма на тромбофилия категорично и забраниха но шпа, защото допълнително сгъстява кръвта. Не смятам, че без консултация с лекар е удачно да се пие каквото и да е. Пак казвам, това е лично мое мнение и се извинявам, ако не съм права.

# 703
  • Мнения: 1 131
Момичета, бъдете внимателни с терапията. Ако не е нещо силно нетърпимо, избягвайте да пиете лекарства. Правилно ви е посъветвала Fallingstars. Успех!

# 704
  • Мнения: 943
Съжалявам, че така се намесвам от нищото, но не мога да се въздържа.
Моят съвет е в никакъв случай да не търпите болката, колкото и слаба да е тя, а да се консултирате възможно най-скоро с аг-то си. Да, без самоназначаване на лекарства, но абсолютно и НЕ да търпиш болка без консултация с лекар преди това.
Успех на всички бременни и небременни момичета в темата! 🍀🍀

Общи условия

Активация на акаунт