Смърдящи съседи с домашни любимци

  • 15 167
  • 167
  •   1
Отговори
  • Мнения: 516
Здравейте!
ЩЕ ПОМОЛЯ ГРАМОТНИ ХОРА ДА НЕ СЕ ЗАЯЖДАТ С ПРАВОПИС ИЛИ ДР.
Да не се отклоняваме от темата.
Интересува ме дали някой е успял да се справи с подобен проблем на нашият.
Проблемът е следния над 40 котки и не знам колко кучета,всички са затворени,прозорци са обковани с мрежи за да не избягат,винаги когато отворят вратата излизат мухи и коридора се пълни и със смрадта с мухи и хлебарки.До някъде с хлебарки се преборихме и с мухите нещо ще измислим,но проблема с миризмата не се оправя.Това продължава над 20 г.Подавани са сигнали,идвали са 4 лапи и нищо.Тя се заключи и не излиза.Опитахме да съберем подписка за изгонване,но има съседи които не са съгласни и това не стана.Освен това жената мъкне от кофите за боклук и вари някакви смърдящи неща от които,когато се влезе не можеш да поемеш въздух.Прозорците са отворене не помагат.Ако,някой е имал подобен пробем и сте успели да се справите с него кажете как?

# 1
  • Мнения: 8 796
Викайте ХЕИ, може да избухне епидемия.

# 2
  • Мнения: 516
Викайте ХЕИ, може да избухне епидемия.
Не ни обръщат внимание.

# 3
# 4
  • Мнения: 1 107
Някоя котка да те одере, отиваш вадиш съдебно медицинско, намираш двама свидетели, свестен адвокат и завеждаш гражданско дело, може и едно от името на етажната собственост, и така.

# 5
  • Мнения: 36
На колко години е собственичката на котките!? Май ще трябва да чакате естествения край кошмара.

# 6
  • Мнения: 516
Някоя котка да те одере, отиваш вадиш съдебно медицинско, намираш двама свидетели, свестен адвокат и завеждаш гражданско дело, може и едно от името на етажната собственост, и така.
Тя ги носи и държи под ключ да не излизат от тях,нямат шанспрозорците са оковани с железни мрежи.А и те не отворят и на полиция,повече от час са седели и блъскаха по вратата.Полиция,общината дигнаха ръце не им се занимава повече.Има глоби за къде ли не не ги плаща.

joro888  Здрава като кон тича не се спира по цял ден нагоре надолу всички квартали обикаля.Има дъщеря от 1997 година тогава 17 годишна спира да излиза от тях до ден днешен.Така че когато се спомине историята ще продължи.

Последна редакция: пт, 06 апр 2018, 02:22 от Не се сърди, човече

# 7
  • Мнения: 36
Ами не можете ли да убедите етажната собственост, че ситуацията отдавна е минала всички разумни граници и трябва да се действа по-радикално? Другият вариант е да търсите връзки в полиция, ХЕИ, община, че да се задействат и да Ви помогнат в решаването на проблема? А с тази жена може ли да се разберете, да настаните животните в някакво заведение или да се организира кампания и да се дадат на нови собственици, пробвахте ли с добро да се разберете!?

# 8
  • Мнения: 1 107
Не е нужно котката, която те одере да е нейна. Свидетелите ще свършат тази работа за чия е котката, ако ме разбираш.

За етажната собственост не са нужни 100%, мисля че беше две-трети. А, ако и толкова не можете да съберете, значи може би не е толкова зле положението.

Друг вариант е влизане с взлом и после тя да си търси правата.

леле, колко радикална съм станала. Simple Smile

# 9
  • Мнения: 516
Ами не можете ли да убедите етажната собственост, че ситуацията отдавна е минала всички разумни граници и трябва да се действа по-радикално? Другият вариант е да търсите връзки в полиция, ХЕИ, община, че да се задействат и да Ви помогнат в решаването на проблема? А с тази жена може ли да се разберете, да настаните животните в някакво заведение или да се организира кампания и да се дадат на нови собственици, пробвахте ли с добро да се разберете!?
Тази жена много пъти сме говорили ,обещава и не си държи на думата крие се не отваря излиза на бегом и се прибира бързо.Полиция,община и хеи не успяха да помогнат за жалост.Тя всеки ден си мъкне нови бездомни което животно хване.Идваха от ''четери лапи'' да прибират животните уж щеше да ги дава.Накара ги да висят 2 часа и това беше.
mimimost мисля ,че 70% бяха събрани  подписите казаха ни че е малко и трябвало всички да са съгласни.

# 10
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 677
Пробвахте ли с Господари на ефира? Те могат да накарат да се размърдат институциите. Иначе, да не ви отчайвам, ама ако тя е собственик на жилището, нищо не можете да направите. Тя вероятно има и психични проблеми.

# 11
  • Мнения: 516
Пробвахте ли с Господари на ефира? Те могат да накарат да се размърдат институциите. Иначе, да не ви отчайвам, ама ако тя е собственик на жилището, нищо не можете да направите. Тя вероятно има и психични проблеми.
Писахме им нищо,беше отдавна,мина доста време.Проблемът е ,че за миризма няма предвиден закон.

# 12
  • Sofia
  • Мнения: 15 547
В една друга тема бяха 20 котките, тука – 40. Градирате. Joy

Ти лично ли ги брои?

Последна редакция: пт, 06 апр 2018, 02:20 от Не се сърди, човече

# 13
  • Мнения: 46 492
...Има дъщеря от 1997 година тогава 17 годишна спира да излиза от тях до ден днешен.Така че когато се спомине историята ще продължи.
Има дъщеря, родена 97-ма или 97-ма е била на 17 г.?
Пишете пак на Господари на ефира и не спирайте с жалбите.

# 14
  • Мнения: 7 006
Абе..я пусни партенката за самотна луда жена с множество котки,сред имотната мафия.
До 6 месеца,жилището ще е с нов собственик...

 



леле, колко радикална съм станала. Simple Smile

Аз бих постъпила още по-радикално..


Но влизането с взлом и прогонването на животинките,само ще влоши нещата и лудата ще ги навъди двойно повече..

Общи условия

Активация на акаунт