ВЕЛИСЛАВ ПАВЛОВ*ДИМИТЪР ЗАХАРИЕВ*ДИАНА ДИМИТРОВА* ТЕМА 13

  • 22 773
  • 741
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 331
Хъмбъл, благодаря за темата. Момичета,във фен групата се гласува за модератор. Можете да хвърлите по едно око Simple Smile

# 16
  • Мнения: X
Моски, дето се вика от вратата за краката а? Joy Шефа ще го ступа хахаха. Предполагам ще е просто лекар и Марио ще му е шефче, хм интересно. Grinning

Дона, да, за нея говоря.

Оффффф......

# 17
  • Мнения: 9 624
Възможността за сблъсък в операционната очаквам с нетърпение, тея двамата ще са супер забавни - единия ще пуфту, после другия, ще се гледат накриво, ще им потрябва уролог и с техния късмет Зорничка ще е на линия, а с Врабчев като анестезиолог забавата ще е пълна - ще ги бъзика и тримата, ще пита Огнянова как се чувства с доцента и шефа на Спешното в операционната, какво е да оперира с тях, пита Банков какво мисли за новата двойка на болницата и т.н.Joy

# 18
  • Мнения: 9 374
Моски, и аз искам да почне да пуска снимки вече, хайде стига е разхождала котарака. Grinning Изключително ми е интересно все пак щом с жена си се връща, как ще работят заедно от тук нататък. Все пак Зорница като уролог също ще я лекува, освен това ще й се наложи и да оперира с Банков, няма начин да не се сблъскват в операционната. Едва ли чувствата на доцента са изстинали съвсем.

Определено очаквам историята с Банков и жена му да е централна и да измести останалите, най-вече нашите. Кой знае колко малко ще ги гледаме, пффф. Grinning

Последна редакция: вт, 17 юли 2018, 21:14 от yanitsa.s

# 19
  • Мнения: 12 406
А сега може ли да изпълнят сценария на Зайко, Банков да пита Врабчев къде е Огнянова, Марио да влезе в този момент и Врабчев да му каже, че търсят жена му Sunglasses

Иначе аз друго се замислих. Първо се чудех, че жена му в репортажа продължава да е на легло, на командно дишане и т.н. Явно не е възстановена. Обаче щом са привикали истинска актриса, явно ще рипне в някакъв момент, иначе лежаща можеше и да е старата му жена. Тоест, ще се възстанови женицата и те ще са си женени. Тоест, продължавам да се надявам, че няма да попречат на Дракончеви да си снесат яйчице. Grinning

Яни, позволявам жена му да ревнува от Зорница, Банков да я гледа с жален поглед, а тя да нехае по въпроса, защото вниманието ѝ е ангажирано с мистър Самообладание Grinning

Иначе със сигурност ще има сблъсъци и комични ситуации.

# 20
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Хъмбъл, благодаря за темата. Момичета,във фен групата се гласува за модератор. Можете да хвърлите по едно око Simple Smile

Дано не е първата кандидатка! Не обичам фурнаджийски лопати!

# 21
  • Мнения: X
Хъмбъл, благодаря за темата. Момичета,във фен групата се гласува за модератор. Можете да хвърлите по едно око Simple Smile

Дано не е първата кандидатка! Не обичам фурнаджийски лопати!

ами гласувай Wink

# 22
  • Мнения: 12 406
Преоблякох се в чест на влюбените ни гълъбчета Blush

# 23
  • Мнения: 9 624
Ако заложат на хумора при историята с тях, грешка няма да имат, а ги бива в тях - фигурното пързаляне, кой да остане в линейката Joy

Моски, видях, тъкмо се чудех на кой е и гледам, че си ти Grinning

# 24
  • Мнения: 2 282
Казвам ти той пръв започна.Стига си ми се цупила,да не те нацелувам пред Врабчев.
Врабчев кажи и бе човек.Той започна.

# 25
  • Мнения: 12 406
Ако заложат на хумора при историята с тях, няма грешка да имат, а ги бива в тях - фигурното пързаляне, кой да остане в линейката Joy

Моски, видях, тъкмо се чудех на кой е и гледам, че си ти Grinning

На предното Зорница беше твърде кахърна, затова го смених Simple Smile
Да, ако заложат на хумора, без да се натискат по ъглите и да има ох и ах, има шанс да бъде много интересно. Освен това, след като са взели жена му на Банков, според мен има реална възможност да създадат две отделни сюжетни линии, които да са интересни и да привличат зрителите. Така и така имат да запълват дупки.


Хаха, Зайко, и продължението:
- Марио, престани! В операционната сме и знаеш, че трябва да сме стерилни.
- Казах ти още преди няколко месеца - въобще не ме интересува!

# 26
  • Мнения: 7 207
А сега може ли да изпълнят сценария на Зайко, Банков да пита Врабчев къде е Огнянова, Марио да влезе в този момент и Врабчев да му каже, че търсят жена му Sunglasses

Да ти кажа честно, след репортажа днес, не мисля, че на Банков нещо ще му трепне под лъжичката, че Зорница е нечия друга жена. Те го дадоха как стои кахърен до леглото на жена си, целува й ръцете...
Мисля, че няма да го завъртят отново около Зорница. Друга ще е историята му.

# 27
  • Мнения: 12 406
А сега може ли да изпълнят сценария на Зайко, Банков да пита Врабчев къде е Огнянова, Марио да влезе в този момент и Врабчев да му каже, че търсят жена му Sunglasses

Да ти кажа честно, след репортажа днес, не мисля, че на Банков нещо ще му трепне под лъжичката, че Зорница е нечия друга жена. Те го дадоха как стои кахърен до леглото на жена си, целува й ръцете...
Мисля, че няма да го завъртят отново около Зорница. Друга ще е историята му.
Стела, и на мен това ми направи впечатление. За мъничко го дадоха, но изглеждаше ужасно тъжен и ѝ целуваше ръцете с много любов. А и нали не бива да забравяме, че той е бил щастливо женен преди трагедията.

# 28
  • Мнения: 9 624
Аха, както предните три пъти, нали? А аз ти казах да не ми се обясняваш. Врабчев не се меси, държа скалпел в ръка и не се знае върху кой ще го използвам още Joy

# 29
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Хъмбъл, благодаря за темата. Момичета,във фен групата се гласува за модератор. Можете да хвърлите по едно око Simple Smile

Дано не е първата кандидатка! Не обичам фурнаджийски лопати!

ами гласувай Wink

Гласувах!

И как ще завъртят друга история, когато е имало други взаимоотношения? Все едно ще страдат я от загуба на паметта, я от шизофрения. Неубедително ми се вижда.

Общи условия

Активация на акаунт