Как се обича самотна мама с две деца?

  • 10 087
  • 143
  •   1
Отговори
# 105
# 106
  • Мнения: 3 510
Ааа да, забравих да допълня да се разберете с Дренка, последно обсебваща майка ли ще бъда (според нея) или такава, която ще си зареже и изостави детето (според теб). Защото все пак една и съща кауза защитавате и е хубаво поне и аргументите ви да съвпадат. Simple Smile

# 107
  • Мнения: 15 619
Joy Joy Joy
Ей, т'ва жените сте луда работа...
Добре де, дами, има ли смисъл да се хапете до кръв из коментарите?
Joy Joy Joy
Joy  Запознай "самотна мама с две деца" с майка си и пак ще си говорим за смислите в живота и за хапането до сетната капчица кръв.  Joy

Тук още не са достигнати баш висините.Grinning

# 108
  • Мнения: 15 949
Ааа да, забравих да допълня да се разберете с Дренка, последно обсебваща майка ли ще бъда (според нея) или такава, която ще си зареже и изостави детето (според теб). Защото все пак една и съща кауза защитавате и е хубаво поне и аргументите ви да съвпадат. Simple Smile

Ааааа, не миличка не. Не според мен! Ти сама го написа. Аз само правя заключение на база написаното от теб

Ако един ден на моето дете не му е ок с мен, няма да го държа на сила. За мен важното е да знам, че то се чувства добре, независимо по какъв начин.

# 109
  • Марс
  • Мнения: 20
Скрит текст:
Joy Joy Joy
Ей, т'ва жените сте луда работа...
Добре де, дами, има ли смисъл да се хапете до кръв из коментарите?
Joy Joy Joy
Joy  Запознай "самотна мама с две деца" с майка си и пак ще си говорим за смислите в живота и за хапането до сетната капчица кръв.  Joy

Тук още не са достигнати баш висините.Grinning

Ох, мале. Недей, че си го представих... Joy

Добре де, кому е нужно т'ва джафкане и хапане?

# 110
  • Мнения: 17 416
Не ти трябва жена втора употреба, ти казах Grinning

# 111
  • Мнения: 3 510
И според теб „няма да го държа на сила” е равно на „ще го изоставя” и „ще се откажа от него”. Я, сега замести в изречението, което си ме цитирала словосъчетанията, които ти написа. Май придобива съвсем различен смисъл, а?
Пак ще те попитам, навик ли ти е и в реалния живот да си интрепретираш чужди думи, както на теб ти е кеф?
А и май умишлено не цитираш частта, в която казвам, че винаги ще му бъда зад гърба, когато му потрябвам.

# 112
  • Мнения: 712
Ох, мале. Недей, че си го представих... Joy
Аз не знам какво си си представил , ама ако от тъпкач на " мама с две деца " , е трябвало да се преквалифицираш на провайдър   на  " мама с две деца " , що ми се струва че ще научиш култовото - " Жална ти майка плачеше , плачеше , и нареждаше " Joy  Joy  Joy 

# 113
  • Марс
  • Мнения: 20
Ох, мале. Недей, че си го представих... Joy
Аз не знам какво си си представил , ама ако от тъпкач на " мама с две деца " , е трябвало да се преквалифицираш на провайдър   на  " мама с две деца " , що ми се струва че ще научиш култовото - " Жална ти майка плачеше , плачеше , и нареждаше " Joy  Joy  Joy 


Joy Joy Joy
E-e-e, изгрубяхте, вече Joy Joy Joy

# 114
  • Мнения: 3 732
Авторе, успех във връзката!

# 115
  • Мнения: 2 749
Само не разбрах, ако кучето не хареса новия приятел, разкарваме ли го? Приятеля де Innocent
Че то стана много сложно при мен : освен на  двете деца и кучето, трябва да се хареса и на папагала, морското свинче и котето ... Satisfied

# 116
  • Мнения: 3 510
Доста плоска ирония, а уж повечето жени тук са зрели, но уви.
И тъй като си поредната неразбрала и явно четеш , това което на теб ти е удобно, ще ти обясня.
Кучето го дадох като пример в посока на това, че е малко или много ангажимент, особено когато живееш сам и няма кой друг да се грижи за него. Хладилника няма как да си го отвори, да се разходи, за да си свърши нуждите също, да се обезпаразити само, да отиде на лекар и т.н. Всичко това по някакъв начин те ангажира, тоест съобразяваш се до някаква степен и с него.
Имах предложение от една приятелка да отскочим до морето за 3-4 дена, но в този момент точно нямаше на кой да го оставя, а не можех да го оставя само в апартамента, заключено 4 дена. Разминах се с морето. Не случайно много хора си взимат някакво животно и след това го подаряват, защото просто не могат да се грижат за него.
Детето от своя страна е двойно по-голяма отговорност, защото неговото щастие не се изразява само в това да е нахранено и разходено, ами и в много други неща.
И, ако трябва да ти вляза в плоския опит за ирония, ще кажа, че не е задължително кучето да харесва новия, но детето ДА.

# 117
  • Мнения: 17 416
Много забавно разказваш, особено за тез, които отглеждат и дете, и куче, планират почивките така, че да вземат и кучето и т.н. Я си представи, следвайки елементарната си логика - да лишиш детето си от ваканция, щото няма кой да гледа кучето. Веднага бих те заклеймила като лоша, лоша майка Grinning

# 118
  • Мнения: 2 749
Когато станеш родител, пък и самотен такъв /не че ти го пожелавам де/, тогава ще ми е интересно как ще разсъждаваш по въпроса.
А колкото до кучето - водим го с нас и не ходим на места, където не допускат животни. Водим си заедно и децата от предишни връзки и никой не е нещастен, и не се чувства ощетен от този факт.

# 119
  • Мнения: 11 505
На мен пък ми е много забавно как скача кат' попарена на всеки нов коментар, който изобщо не визира нея и кучето ѝ. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт