В корема шава ЮЛСКИят бонбон, наближава и нашият сезон!

  • 14 357
  • 302
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 326
Честита ни темичка и от мен
  bouquet Поздравления за Надето както винаги е страхотна.


Равиа стискай мила ако се наложи и в Димитровград можеш да родиш, нали там ходиш на консултации.
Важното е всичко да мине добре и да се радваш на малкото човече. А относно разкритието една приятелка беше с 4см разкритие от началото на 8мия месец и накрая даже преноси бебока. Така че нищо не се знае.

Синеочка не се притеснявай всички те подкрепяме и донякъде ще се опитаме да заменим моралната подкрепа на вашия тати.

Целувки на всички и приятен ден smile3525

# 16
  • София
  • Мнения: 512
Asinka, благодаря ти за отговара, да не се притеснявам излишно за глупости Hug
А за мозъчните клетки- като не ни отърва нещо си е идеално извинение newsm78 затова че и това си има добрата страна:)
Дали ще започваме да се обебваме вече? Аз на 14.06. влизам в 9 месец а някои мами май и по-рано, та може да открием сезона:))))
Цял ден ми беше супер мързеливо и не ми се излизаше никъде, а сега когато трябва да изляза навън май се кани да вали...оххх, че не излязох по-рано.
Мами вие като седите подпират ли ви бебовците в ребрата, аз не мога да седя отт болка понякога. Ето и сега ми е доста болезнено.
Утре каква е темичката на лекцията, може ли да ми каже някой?

# 17
  • Мнения: 2 653
Здравейте и от мен в новата тема!Няма страшно , мами, още малко остана-аз само с това се успокоявам.Те бебчетата си знаят работата-кога да излизат, е някой са по- нетърпеливи, но ако почивате повечко - ще почакат.Аз сега трябва да лежа и да не ходя много много до 9 мес(до към 26.о6) и ми е едно тъпо така- само да лежа почнах да се схващам.Но пък като лежа  мога да се наслаждавам на ритниците на бебка Wink
Аз съм на 23 години(не бях написала в предната тема).Много са сладки меченцата!!!
Моя пъп също много се опънал , сякаш ще се разтвори дупка от там Laughing, но не ми я топъл.
На мен ми казаха , че бебчо е 1, 900 кг- и това било нормално за 32-33 г.с.
Мамчета да ви питам нещо- коя е 15 поликлиника в София, че аз още не съм избрала педиатър за бебчо .Изчетох всички теми по въпроса във форума, но още се колебая.Ние живеем в долен Лозенец и искам да ми е удобно.
Хайде това е от мен- отивам пак да лягам.

# 18
  • Мнения: 2 481
Здравейте и от нас с беба в новата ни тема!  bouquet

На всички  които трябва да лежат да кажа да не стават много много,че още е раноооо Naughty

Поне средата на месеца да мине ей! Praynig

Аз както я карам може и да пренося, но божа работа ще видим!От толкова пиене на магнерот,та сегаааа!!!!Вече от 2 дена не пия спрях го! newsm78

Ох ние сме в разгара на ремонта и си е бая тежичко за мен!Виках аз по-рано, ама кой да слуша мене,и сега боядисваме,мажем,къртим,редим,ужас!А кртъста ме болииии! #Crazy

Днес ходихме до една болница да си търся епикриза отпреди 4 години,обаче тоя на портала не пуска с коли,било забранено,и моя хубавец излъга, че съм щяла да раждам, и човека ни пусна, и вика спокойно няма страшно! Joy направо смях,а после го мъмрих моя че лъже за такива неща ама! Sick

Синеочка споко Stop,макар че те разбирам,сега моя иска пак да ходи до германия, но сам реши да седи ,ако ще,за него си е!Сигурно при вас не може искам- неискам, и е длъжен да ходи на работа,какво да се прави трябва сега да работи и за двама, за да има всичко най-добро бебето и мама!А пък ние можем да отложим малко ходенето нама шеф- меф!Сам решава,макар че така губи много пари,но! ooooh!

Ти бъди силна и на пук се дръж достойно и мъжки и малко по-твърдо,аз така се убедих вече, че от реване файда няма!А сега накрая трябва да сме най-силни!НАЛИ????

Ох, ooooh! аз да се оплача пък от друго,нашето куче ми взима здравето!Уж щяха да го гледат те, да се грижат,а то като погледна аз се навеждам да го мия,да го чистя,одеве ушите му чистих че бяха чак гноясали,сега усили домъква от градинките,чисти си ги само милото и после повръща и кой пак аз чистя ууууууу аман!И не дават дума да се издума да го махнем поне за малко!То и на мен ми е жал но !
Направо незнам не ми се мисли какво да правим,засега това ми е най-голямата питанка!И то си е мърляч куче като се наяде и се трие в стените,вратите,където свари!Сега като боядисахме коридора и вървя след него да му мия и устата че се бърше на новия латекс!Или пък го затварям в кухнята там да се избърше,там още не сме почнали ремонт!И така!Ядове! #2gunfire

Мале одеве един комшия вика вече да съм раждала,искал да чуе новия глас!Подарък щял да ми купува!Те нашите всичките комшии са едни или сами или децата им по чужбина и мен ме гледат като тяхно детенце!Само не щат кучето да ми вземат да гледат,уж са  hahaha кучкари!

ААА айде стига съм писала да има и за вас!

Бай бай!  bouquet

# 19
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Привет в новата ни темичка! Hug
Много са ни хубави мечетата! coolcool
Защо ли ми се струва, че вече ще завалят бебенца  ylinfant
Сега бях на консултация- бебо е пораснал с 600 гр за 2 седмици и вече сме 2600 гр, но доки каза че не е достатъчно и трябва да хапвам повече! Отново си видяхме пиш..то  stork-boy
Още една седмица ми остава и имам "зелен светофар", но аз не искам да бързаме да излизаме!
Ох, отивам оттам защото съм  newsm22
Приятна вечер на всички мами! preggo

# 20
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
  Здравейте мами!
  Поздравления на Надето за оформлението на новата ни тема!!!   bouquet  bouquet
  daniela77, не ходя в Димитровград на консултация. Тука също не е розово като положение. Обстановката е добра, в смисъл е чистичко  newsm78 сравнително де, ама поне не пада мазилка като в Хасково, но пък докторките са еднииии. Сърбала съм им попарата и не ми се ще да съм тука и бях се насочила за това към Хасково  #Crazy #Crazy
  За сега положението се е уталожило.  PraynigБебка май разбра,че  не й е време сега да излиза, а и аз почнах пак магнерота, така че се надявам да се задържим до неделя - понеделник.
  Maxin, разбира се, че ще звънна като дойда!!! Hug Hug Откога се каня за такава среща!
  Отивам да полегна, че се оказа че с лежането нещата са по.добре.
  Довечера ще ви посетя пак!
  Много усмивки от нас!!! Heart Eyes Heart Eyes

# 21
  • Мнения: 2 481
 smile3515 smile3511 smile3516 smile3511 smile3511 smile3511 smile3511 smile3511 smile3511

Боже боже и аз съм  седнала да се оплаквам от кучето!Много наглост има на тоя свят ейййй!
Одеве свекървата ми сервира, че щяла да си е в нас до септември и всичко зависело от това дали бебето щяло да иска да суче,та можело тя да го хранела изкуствено, а аз да съм тръгнела на работа за стаж да съм взимала пенсия!А тя нямало да ходи вече ако съм искала да си ходя аз на работа била съм младичка, а тя видите ли да го гледа внучето!АМА аз ли нещо съм сбъркана и не възприемам нейната майчинска загриженост да отнема бебето от майката и да го гледа като родна майка?Тя не си ли е гледала и двете деца сама, а сега изведнъж и се догледаха чужди като родни?Чудя се колко наглост се иска за да си го помислиш само това чудо!Тя да ми гледала детето!А аз кво ще правя да си развявам байряка и да ходя на работа,тя и по мъже ще ме прати да ходя само и само внуче да и оставя! smile3515

Ще има скоро ГолЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯм скандал ей! fight fight

Аз хубаво си мисля да сложа 3 катинара тоест райбера на нашата врата ама! newsm78

И вече ще взема да пусна една тема във форума с заглавие: Свекърва краде внучета,само и родете!!!!!
Така де има още един син ерген някой може да иска такава свекърва, та и аз едно добро дело да направя!

Малеее казах на сина и а той се смее и хич не ми обърна внимание и вика кво и отговори!Кво да и отговоря аз ако отворя устата и ще е за последно,сега набирам пара! #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Айде със здраве и ви желая да не ставаме таквиз свекърви един ден!

 fight smile3511 smile3511

# 22
  • Мнения: 451
ЕХеееееееееее!
Здравейте тумбаланки!
Новата темичка както винаги е СУПЕР, Наде!
Ели , не се ядосвай само , че така вредиш и на бебка!Остави свекърва си да си приказва ,
а ти ще си правиш каквото искаш все пак си е твое бебче !
RAVIA , почивай си сега , че после ще му мислим , а и има още време поне 15.06 да мине Simple Smile

А има ли мами с планово секцио за юни месец ?
При нас всичко е нормално и сме послушни днес !
Лека вечер на всички 2в1! newsm51

# 23
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Здравейте, мамчета!  Hug Извинявайте, че се намесвам в темичката ви, но Didito_  ми е сестричка, и ме помоли да й сложите синьо щъркелче Simple Smile Бебчо май ще излез седмица по-рано, към 10, но да видим. Пожелавам на всички ви леко раждане и сладки послушни бебчета!

# 24
  • Мнения: 313
maxin, ти интересувала ли си се защо пъпа ти е топъл? аз не съм питала. все си мисля, че е нормано.

Мамчета да ви питам нещо- коя е 15 поликлиника в София, че аз още не съм избрала педиатър за бебчо .Изчетох всички теми по въпроса във форума, но още се колебая.Ние живеем в долен Лозенец и искам да ми е удобно.

fiona, аз често споменавам 15-та поликлиника и то винаги с добро. др. Радев, АГ и акушерката Вили ми водят ЖК. следят бременността ми от 11-тата седмица и не са ми спестили нищо от това, което ми се полага от ЗК. всеки път когато ги помоля гледаме бебето на ехограф. споменах за тях и на моя приятелка, която също е много доволна.
педиатричният кабинет е точно до АГ и винаги когато ходя на ЖК има поне по 2-3 майки, които чакат. направило ми е впечатление как сестрата се обръща към майките и децата по име. сестра ми там води племенницата ми и е много доволна от професионалните консултации - не изписва антибиотик за щяло и нещяло, не са пропускали нито една ваксина, не е отказала и телефонно позвъняване без значение по кое време на денонощието. и аз съм избрала др. Василева за педиатър и мисля другата седмица да я посетя, за да се уточним как действаме след раждането. 
предимство е, че поликлиниката има собствена модерно обурудвана лаборатория и не се налага да чакаш 2 дни за резултати от изследвания... дават ти ги още същия ден,
самата поликлиника се намира в Дианабад, до училището, малко по-нагоре от басейн Диана. от долен Лозенец ти е на 20-тина минути с кола /предвиждам и трафика/. има и много удобен транспорт от Хемус - 94 и 102 спират точно там. ние живеем в Стрелбище и със 102 ми е перфектно, особено сега, когато изобщо не ми се пали колата.

ох, много се разписах... по-добре да спирам вече.
лека вечер!
 Hug

# 25
  • ES
  • Мнения: 2 172
здравейте и от мен, моми4ета
скоро не съм писала, ама с намаляването на времето все търси6 сродна ду6а да сподели6 Laughing
Ели направо с глас съм се смяла на постинга ти и за посе6тението в болницата а за пес4ето най ве4е. В България и аз имах ку4е, кокер4е, на6ите го гледаха известно време и после гоподариха на едно семейство с две деца - мераклий4ета за животин4е. Много тежко го изживях и много плаках, само се успокоявах 4е там ку4енцето е по добре и наистина бе6е така, когато отидох да го видя. Ако бях бременна и той бе6е сред нас и пред мен 6те6е да е голяма дилема къде да го пра6таме 4е ку4е и бебе - несъвместима комбинация.
Инъ4е аз се 4увствам прекрасно през цялата си бременност не съм се 4увствала така добре, с тонус. Бебокът е добре, ритка, 1950 гр. за 31_32 седмица е добре ама едрее, така каза лекарката. Но ве4ер спя трудно заради тумбата и сънувам странни съни6та.
Поздрави на вси4ки напреднали и не дотам напреднали мами  Hug

# 26
  • ES
  • Мнения: 2 172
smile3515 smile3511 smile3516 smile3511 smile3511 smile3511 smile3511 smile3511 smile3511

Боже боже и аз съм  седнала да се оплаквам от кучето!Много наглост има на тоя свят ейййй!
Одеве свекървата ми сервира, че щяла да си е в нас до септември и всичко зависело от това дали бебето щяло да иска да суче,та можело тя да го хранела изкуствено, а аз да съм тръгнела на работа за стаж да съм взимала пенсия!А тя нямало да ходи вече ако съм искала да си ходя аз на работа била съм младичка, а тя видите ли да го гледа внучето!АМА аз ли нещо съм сбъркана и не възприемам нейната майчинска загриженост да отнема бебето от майката и да го гледа като родна майка?Тя не си ли е гледала и двете деца сама, а сега изведнъж и се догледаха чужди като родни?Чудя се колко наглост се иска за да си го помислиш само това чудо!Тя да ми гледала детето!А аз кво ще правя да си развявам байряка и да ходя на работа,тя и по мъже ще ме прати да ходя само и само внуче да и оставя! smile3515

Ще има скоро ГолЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯм скандал ей! fight fight
Малеее, Ели ти си изтарвала не6тата
моята "свекарва" и тя се опита от самото на4ало да дерижира не6тата, о6те нито бебето бе6е на път нито ни6то. Ама те са като малките деца когато отстъпи6 един два пъти в името на белите им коси си мислят 4е им е право. Кажи и на тая твоя свекърва, 4е господ дава деца на млади години а не на стари и за стажа ти да не се бои то4но за6тото си много млада има предостата4но време да се направи, а и май4енството ти се брои за стаж (за разлика от Испания Close)
Поставя6 ребром не6тата - или-или инъ4е после 6те е о6те по-трудно и 6те възникнат проблеми от друг характер. Синът и е син но тои ве4е си има друго семейство, което е на първо място.
Боже каква ли свекърва 6те излезе от мен, свекурве6тица Twisted Evil

# 27
  • София
  • Мнения: 1 230
Ели, извини ме моля те  newsm51 smile3525, зная че ти е нанагорно с такава свекърва, ама не спирам да се смея  smile3532, направо ще родя скоро . Ох!!!Така си го описала, че няма начин да не се смея. Милата тя, съчувствам ти, кажи й, че искаш сама да си го гледаш, а работа винаги има.
varvara да ти кажа въобще не съм се сещала да питам, пък и не съм обръщала особено внимание и аз си мисля, че е нормално. Може просто повече да се кръвоснабдяваме там  newsm12
Аз да се оплача, че май вена ми излиза на десния крак, винаги съм си имала разширени вътрешни вени и си мислех, че по-рано ще излезе някоя. Докато се разждах изведнъж ме заболя вената и усещането беше като за топче на това място. Намазах се, ще видим какво ще стане. Само да не е тромб някакъв.

# 28
  • Мнения: 433
Здравейте мамета!
Днес бяхме на преглед да си взема болничния(не че още не работя,а и май до болницата ще е така) #2gunfire и тежим вече 2400 #CrazyМного не разбирам,ама ми се струва доста,при услловие че съм качила само 10 кг.Поне разбрах защо така зверски ме боли гърбът.Ако има мами с бактерии в урината или други подобни,пийте само Неоренал и ще се оправите.Е,добре действа и добавка на малко биричка,за любителите;))
Ravia,говорих с моя близка лекарка в Хасково и като и разказах за теб думите й бяха;Това момиче има ли акъл да ражда в Хасково?!!!'Така,че тръгвай бързо за София и стискаййййййййй
Maxin,крий се от слънцето ,защото е доста опасно в това положение.Като цяло за бременни жени е противопоказно.Днес се изумих,като видях една чак изгоряла,а с тумбак по-голям от моя.Горкото бебе в корема й newsm78

# 29
  • Мнения: 2 653
smile3515 smile3511 smile3516 smile3511 smile3511 smile3511 smile3511 smile3511 smile3511

Боже боже и аз съм  седнала да се оплаквам от кучето!Много наглост има на тоя свят ейййй!
Одеве свекървата ми сервира, че щяла да си е в нас до септември и всичко зависело от това дали бебето щяло да иска да суче,та можело тя да го хранела изкуствено, а аз да съм тръгнела на работа за стаж да съм взимала пенсия!А тя нямало да ходи вече ако съм искала да си ходя аз на работа била съм младичка, а тя видите ли да го гледа внучето!АМА аз ли нещо съм сбъркана и не възприемам нейната майчинска загриженост да отнема бебето от майката и да го гледа като родна майка?Тя не си ли е гледала и двете деца сама, а сега изведнъж и се догледаха чужди като родни?Чудя се колко наглост се иска за да си го помислиш само това чудо!Тя да ми гледала детето!А аз кво ще правя да си развявам байряка и да ходя на работа,тя и по мъже ще ме прати да ходя само и само внуче да и оставя! smile3515

Ще има скоро ГолЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯм скандал ей! fight fight

Аз хубаво си мисля да сложа 3 катинара тоест райбера на нашата врата ама! newsm78


 fight smile3511 smile3511
Аз да похваля моята-първо вече е в САЩ и само по скайпа  може да се виждаме, но и преди когато си беше тук - никога не се е месила в нищо.Аз предварително бях предопредила и нея и майка ми- най-много всяка по 2 седмици- колкото да свикна в началото и после-да си заминават.Сигурно им се е искало повече, но не се противиха- сега като свекърва ми я няма - майка ми може да постой 3 седмици, но не повече!!!!  и да си ходи travel- не мисля , че е добре за семейството.
А нещо по-интересно се чудя-нашето бебче ще спи в спалнята (в нашата стая, но на собствено легло) при нас, и аз се чудя дали бих могла да правя секс там- дали няма да си мисля за бебчо, че е там и да не се получава? newsm78
Един приятел ми беше разказвал , как като бил малък  и спял при техните в леглото и майка му и баща му мислили , че той спи и започнали да се  ..... luvbed- това трябва да е било много гадно!!! SickЕ бебчо няма да разбира още, но не знам на мен дали няма да ми е некомфортно? newsm78 newsm78 newsm78 newsm78

Последна редакция: вт, 06 юни 2006, 23:34 от fiona

Общи условия

Активация на акаунт