Малко трудна тема.... за болестта рак - тема 3

  • 83 554
  • 774
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 1 538
Здравейте отново ! Оказа се, че тумори на недбъбречна жлеза се оперират от коремни хирурзи, затова ще помоля още веднъж за препоръка за много добър коремен - доцент, професор, каквото и да е, и дано Господ да е с нас.

# 631
  • Мнения: 5 110
Не се лъжете по професори,доценти и други светила,само ще ви вземат парите и ще ви претупат набързо и ще си оставят ръцете,а може и студенти да пуснат да учат.Отидете до някой не толкова известен лекар,който ще си свърши по-съвестно и по-добре работата и ще обърне нужното внимание.Всички които сме оперирани от светила имаме след оперативни проблеми и после ходим до прости доктори да оправят дефектите на светилата.

# 632
  • Мнения: 10 715
Здравейте отново ! Оказа се, че тумори на недбъбречна жлеза се оперират от коремни хирурзи, затова ще помоля още веднъж за препоръка за много добър коремен - доцент, професор, каквото и да е, и дано Господ да е с нас.
Доцент Валентин Попов, втора хирургия на Александровска болница. Сградата е точно до Света Екатерина и в нея се намира и спешвн център на Александровка.

# 633
  • Мнения: 1 538
Съгласна съм, че не всеки титулован е най-компетентен, просто шанса да попаднеш на кадърен е по-голям, отколкото сред останалата част.

# 634
  • Мнения: 5 110
Не,че не са кадърни,но като са се наложили като име,вече лежат на стара слава и карат през пръсти.Небрежни са и незаинтересовани.Претупват набързо.А тези,които сега се налагат са по-заинтересовани,обръщат повече внимание и на по-дребните и съпътстващи симптоми,работят по-съвестно и по-внимателно.

# 635
  • София
  • Мнения: 5 074
А каква е гаранцията, че ще оперира професора или доцента ?
Пациента е под наркоза и не може да каже.

# 636
  • Мнения: 10 715
Хули, не всявай още смут в редиците Grinning

# 637
  • Мнения: 5 110
Професорите,ако са в университетска болница учат студентите и специализантите,не оперират.

# 638
  • Мнения: 807
Аз съм оперирана от хирурзите в 4 градска на бул. "Македония" и благодарение на тях съм жива.

# 639
  • В царството на игрите:)
  • Мнения: 4 013
Не,че не са кадърни,но като са се наложили като име,вече лежат на стара слава и карат през пръсти.Небрежни са и незаинтересовани.Претупват набързо.А тези,които сега се налагат са по-заинтересовани,обръщат повече внимание и на по-дребните и съпътстващи симптоми,работят по-съвестно и по-внимателно.
Напълно съгласна съм!

# 640
  • Мнения: 1 538
Нямам против и да не е професор, просто да е добър оператор.

# 641
  • Мнения: 1 413
Не съм съгласна, че професорите претупват! Четете, проучвайте в интернет, консултирайте се и избирайте най-добрия лекар, който можете да си позволите! Това с безплатната медицина за онко болни е мит, както всички сме се убедили!
Проф. Гаврилов например е светило от световна величина, а сам сменя превръзките на оперираните по 15/20 дни!

# 642
  • Мнения: 5 110
Безплатно е само на думи.Иначе това е най-скъпото лечение за пациентите.Имам горчив опит от светила на които простите доктори оправяха поразиите.Не е като да съм чакала безплатно по ЗК.Платила съм хиляди в частна болница-то избор на екип,то придружител,то кетъринг,който беше нищо,легло и др.глупости,отделно рушвет на доктора и накрая,,аз моята съм свършил,оправяй се",с вътреболнична инфекция,с изгорено по време на операцията и др.А в онко диспансера имаше много недоволни от светилата,които се ,,ремонтираха"при обикновените лекари.

# 643
  • Мнения: 1 413
Всеки си преценява, аз се оперирах в онкологията при проф. Гаврилов, но химио и лъче правих в Токуда. Почти е невъзможно на едно място да се намери най-добрият хирург и добри условия за химиотерапия.
В Токуда се плащат много неща, но си струва.
Лекарите са много претоварени, нямат време да обгрижват пациентите, а често нямат и желание за съжаление...
Успех и здраве на всички! Heart

# 644
  • Мнения: 121
Здравейте на всички борещи се!!!
Аз съм сравнително нова и тъй като тази тема е доста тежка, признавам си не можах да я изчета цялата, за което се извинявам ако натоваря някой от вас с въпросите си.
Бихте ли ми препоръчали болница, лекар, химиотерапевт за второ мнение за химиотерапия.
Баща ми е опериран от рак на дебелото черво в пловдис и сега сме в голяма дилема, драма и тотална неинформираност относта терапиятя,.
Минал е една комисия в Пловдив, която за 1 секунда решава химио и това е. Иска ми се да направим консултация с друг доктор преди да решим какво да правим.Вие тук всички имате много повече информация и много ще съм благодарна ако ми помогнете.
Аз живея в София и търся такъв специалист тук.
Благодаря предварително на всични.

Общи условия

Активация на акаунт