Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим

  • 326 681
  • 5 181
  •   1
Отговори
# 4 695
  • Мнения: 206
Тя говореше и в едно друго видео защо трие клипове и каза , че просто не и харесват някои от тях , качеството им и разни други глупости.
И на мен устните ми се струват прекалено големи , не знам дали големи да ги нарека - те са супер неестествени и ми изглеждат сякаш подути знам ли 😂 (извинете ме за глупавите изказвания).
Не съм гледала снимки и не знам какви са били преди , но със сигурност е изглеждала по добре , красиво момиче е.
На мен всички уголемени устни ми изглеждат много зле без червило..

# 4 696
  • Мнения: 776
Не знам колко да е пробивна.  Напомня  ми на Галя Симеонова, само че източника на многото пари, е от мама и татко. Пак не чак като нея, защото поне се вижда една амбиция и устрем да се развива.
Много неща не ми допадат в Деси- от вкуса й за музика чалга, това, че е анорексично слаба и продължава да остлабва , до мекото говорене, на фона на всичко това филъра е не ме дразни даже

# 4 697
  • Мнения: 2 052
A, нямам идея кой откъде си финансира аутфитчетата.Laughing И съм далеч от изказването за която и да е от спряганите блогърки, че ми харесва (как точно, като гледам някакви фризирани техни версии отварят картонени кутии и ахкат не мога да ги опозная и захаресвам в истинския смисъл на думата). Но съм се научила да не приемам това дали някой ми допада или прилича на мен като фактор за неговата способност да се справя с живота. А и като гледам света наоколо, деситата имат повече шанс от тази с триминутния емоционален срив  и изпуснатите автобуси. Звездите ми го говорят, така да се каже, не че претендирам да съм източник на факти.

P.S.За да не е съвсем спам, ето една мацка, която следя  и считам, че си поднася страхотно тематиката, идеално съобразявайки се с това кой точно я гледа. По принцип винтидж облеклото и историческите костюми много лесно могат да се отплеснат в сладникавост, затова тя настиска relatability-то на макс и според мен успява да е рядко свежа на фона много лъхащи на нафталин винтидж канали. Наясно съм с какви точно техники го прави, виждам ги, и пак ме радва колко добре и се получава.

https://www.youtube.com/user/czekoladaimaslo

Последна редакция: пт, 07 дек 2018, 15:04 от Обич Синеока

# 4 698
  • Мнения: 2 990
Изгледах последния влогмас на Валери. Изобщо не съм съгласна с нея, че е единствената, която снима, обработва и качва в един ден. Милена от доста време насам всеки влог и е такъв. Отделно, че, когато отваряше календарите каза "Бързо, че е станало 17:30". Знам, че трябва да има и време за вечеря и т.н., но за човек, който не прави НИЩО не е голям проблем да обработва клипове дори и малко по-късно вечерта. Тя го описа все едно, че е страшно изморително и най-трудното нещо на света

# 4 699
  • Някъде там
  • Мнения: 16 030
Безплатно ще дам съвет на всички девойки, който следват ГерчитУ, четат тук и после ходят да и донасят - момичета, ако имате акне, спрете млякото, захарта, пакетираните десерти и тестените изделия. Помолете мама и тати да ви купят някои подходящи за възрастта ви и качествени измиващи продукти - тоест за бебета. Детските ви кожи не са за продукти за възрастни, имате цял живот пред вас да си прикривате неравностите.
Понякога и това не помага.
Борим се с кошмарното акне няколко години.Сменихне сумати специалисти,качествена медицинска козметика,никакви гримове по лицата,храна подходяща за акнетична кожа и никакви пакетирани боклуци.
Абсолютно никакво
трайно подобрение.След изчистване за месец два,отново същото.Положението ставаше все по-зле.Намерихме друг изход.
Но определено навременната грижа по подходящ начин е важна не само за акнетична кожа.
Това непрекъснато клепане трайно погубва кожата.Дано се осъзнаят на време.Вчера под снимката на Ели от Малдивите едно дете и беше писало че е напълняла.Цъкнах на профила на това дете и се шокирах.На 12 години показваше толкова  гримове и козметика, колкото аз не съм имала през целия си живот до сега.
Съжалявам, но не са виновни влогърите и децата.Няма да позволя на 12 годишната си дъщеря такова неща, пък каквото ще да става.И се чудя на родителите на тези деца,защо го позволяват.


# 4 700
  • Мнения: 3 782
Вчера под снимката на Ели от Малдивите едно дете и беше писало че е напълняла.




Видях коментарите, на мен ми харесва в тялото на тази снимка, доста добре оформено дупе Grin
Само се чудя, отдолу е написала че за нейните 43 кг не трябвало да се притеснява, само на мен ли не ми изглежда като да е 43 кг? Не че има значение, но ми е странно..

Ето и снимката, за тези без ИГ:

Скрит текст:

# 4 701
  • Мнения: X
Вчера под снимката на Ели от Малдивите едно дете и беше писало че е напълняла.




Видях коментарите, на мен ми харесва в тялото на тази снимка, доста добре оформено дупе Grin
Само се чудя, отдолу е написала че за нейните 43 кг не трябвало да се притеснява, само на мен ли не ми изглежда като да е 43 кг? Не че има значение, но ми е странно..

Ето и снимката, за тези без ИГ:

Скрит текст:

Опрделено не ми изглежда да е 43 кг. Освен ако не е 1.50 см висока. А и коментарът на Ели е доста неадекватен, щото след като си си изтипосала голия задник пред хората, значи искаш да го коментират. Но явно тя иска да получи само положителни коментарчета. Това дете, което и е написала коментара по-надолу се е оправдало, че тоя коментар пък не бил за нея, а за някаква приятелка, ама тя случайно била натиснала Send. Grinning

# 4 702
  • София
  • Мнения: 17 773
Елица винаги е била с несъразмерни задни части. С клин си личи, когато тича. Имаше и една друга снимка преди много време, но беше я махнала. Там изглеждаше по същия начин.

А Гергана се съмнявам изобщо да знае значението на "маркетингова цел".

# 4 703
  • Мнения: 1 196
Тя наистина не е много висока, доколкото знам. Принципно и аз имам приятелки, които тежат по- малко или повече, отколкото изглеждат, но пък тя тренира, а мускула обикновено се отразява в килограмите в  посока плюс. На мен килограми под 45, винаги са ми звучали нездравословни и почти невероятни, но има хора и хора, и структури и тип фигура, та сигурно е възможно.

# 4 704
  • Мнения: X
Снимката изглежда да е доста обработвана. Почти покрай цялото тяло има една розова черта - като аура. Вижда се при голямо увеличение. Не е 43 кила, разбира се.

# 4 705
  • Мнения: X
43 кила е ама друг път, по себе си съдя аз съм 44-45кг.

# 4 706
  • Мнения: 478
Може да е обработвала цветовете, но не ми се вярва точно Ели да си обработва тялото. Според мен изглежда страхотно, показвала е доста снимки от фитнеса, а и по бански. Тренира, храни се здравословно- нормално да изглежда толкова добре. Отделно, че е споделяла, че е ниска.

# 4 707
  • Мнения: 2 323
Харесвам я Ели, много се съмнявам да си обработва тялото, ама не виждам откъде да има такова разкошно дупе. Не ми е направило впечатление нищо при номерацията на панталоните и полите, които е показвала, а при този тип тяло има особеност със сигурност. Нищо де, вярвам й - уцелила е генетичния джакпот и просто не е говорила за проблемите при намиране на панталони, дънки и поли.

# 4 708
  • Мнения: 2 223
Няма ли някоя клиника да направи спонсорство за психо консултация? Има спешна нужда! И един два курса по възпитание няма да са им излишни на бг инфлуенсърките 🤣

# 4 709
  • Мнения: 661
Килограмите са, просто число. Има хора,които изглеждат зле 43 кг,има и които изглеждат добре,същите кг.Всичко опира до структура.Лично аз,смятам че Ели изглежда супер.Важното е да си здрав,и да се чувстваш добре. Wink

Общи условия

Активация на акаунт