Лазерна, Фото или Електроепилация – 6

  • 47 881
  • 742
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 2 849
Чудесна тема- аз отбелязах  90-99%- преди 5-6 години си купех фотоепилатор ( преди това ходих на лазерна)  и съм изумена! При положение, че моите косми са русоляви, а уж казват че маха тъмни само- ами на мен ми трябваха 6 месеца курс вкъщи- всяка седмица се фотоепилирах и след това 2-3 години НИКАКВИ косми! Направо ми промени живота хаха след това се появиха малко и сега пак правя курса, но вече почти няма и следа отново Wink
Направо ти повярвахме, ти си изключение от биологията и физиологията.
Та казваш 2-3 години никакви косми и след това изведнъж се появиха малко.
Вземи една лупа и се поогледай малко, ще се изненадаш колко мъхести косми имаш, които потенциално могат да станат видими с невъоръжено око косми.

# 226
  • Пловдив
  • Мнения: 503
Момичета, помагайте. Преди година и половина родих и, като забременях, спрях процедурите с лазера. Сега ми предстои да ги подновя, но моята козметичка вече не работи. От Пловдив съм и търся студио с добър лазер, за да продължа.
Ще съм много благодарна, ако някоя от вас се включи с насоки.

# 227
  • Мнения: 237
Чудесна тема- аз отбелязах  90-99%- преди 5-6 години си купех фотоепилатор ( преди това ходих на лазерна)  и съм изумена! При положение, че моите косми са русоляви, а уж казват че маха тъмни само- ами на мен ми трябваха 6 месеца курс вкъщи- всяка седмица се фотоепилирах и след това 2-3 години НИКАКВИ косми! Направо ми промени живота хаха след това се появиха малко и сега пак правя курса, но вече почти няма и следа отново Wink
Направо ти повярвахме, ти си изключение от биологията и физиологията.
Та казваш 2-3 години никакви косми и след това изведнъж се появиха малко.
Вземи една лупа и се поогледай малко, ще се изненадаш колко мъхести косми имаш, които потенциално могат да станат видими с невъоръжено око косми.

Ами незнам изключение или не- но нямам никакви мъхести или немъхести косми- аз не правя компромис с това, непонасям косми и съм абсолютно гладка! Simple Smile Може би не ме разбрахте или не знаете как точно действа фотоепилаторът- тези 2-3 години в които нямах НИКАКВИ косми, веднъж на 1-2 месеца се "святках с фотоепилатора" превантивно. След това просто се замотах, не съм го ползвала въобще около година и ето- сега изляоха няколко- тънки и руси- но вече и тях ги няма Simple Smile
 Също така, правя уточнението, че аз косми много и без това нямам. Моята майка например на ръцете и краката почти няма косми- по природа. Така че си е късмет до наследство.

# 228
  • Мнения: 2 849
Чудесна тема- аз отбелязах  90-99%- преди 5-6 години си купех фотоепилатор ( преди това ходих на лазерна)  и съм изумена! При положение, че моите косми са русоляви, а уж казват че маха тъмни само- ами на мен ми трябваха 6 месеца курс вкъщи- всяка седмица се фотоепилирах и след това 2-3 години НИКАКВИ косми! Направо ми промени живота хаха след това се появиха малко и сега пак правя курса, но вече почти няма и следа отново Wink
Направо ти повярвахме, ти си изключение от биологията и физиологията.
Та казваш 2-3 години никакви косми и след това изведнъж се появиха малко.
Вземи една лупа и се поогледай малко, ще се изненадаш колко мъхести косми имаш, които потенциално могат да станат видими с невъоръжено око косми.

Ами незнам изключение или не- но нямам никакви мъхести или немъхести косми- аз не правя компромис с това, непонасям косми и съм абсолютно гладка! Simple Smile Може би не ме разбрахте или не знаете как точно действа фотоепилаторът- тези 2-3 години в които нямах НИКАКВИ косми, веднъж на 1-2 месеца се "святках с фотоепилатора" превантивно. След това просто се замотах, не съм го ползвала въобще около година и ето- сега изляоха няколко- тънки и руси- но вече и тях ги няма Simple Smile
 Също така, правя уточнението, че аз косми много и без това нямам. Моята майка например на ръцете и краката почти няма косми- по природа. Така че си е късмет до наследство.
Разбира се, че не знаем кака действа фотоепилатора  Laughing

Непрекъснато сменяш версиите си. Сега нищо си нямала, ама ей така си ползвала епилатора за всеки случай в продължение на две години през месец два. После една година си нямала нищо и после изведнъж няколко косъма.
После се оказа, че по принцип косми нямаш.

В този форум пишат много хора от личен опит като клиенти, някои от тях и са изчели доста относно методите за дълготрайно и перманентно обезкосмяване, фазите на растеж на косъма, апаратура.

Освен това в този форум четат и пишат и професионално занимаващи се с дълготрайно и перманентно обезкосмяване.

# 229
  • Мнения: 237

[/quote]
Разбира се, че не знаем кака действа фотоепилатора  Laughing

Непрекъснато сменяш версиите си. Сега нищо си нямала, ама ей така си ползвала епилатора за всеки случай в продължение на две години през месец два. После една година си нямала нищо и после изведнъж няколко косъма.
После се оказа, че по принцип косми нямаш.

В този форум пишат много хора от личен опит като клиенти, някои от тях и са изчели доста относно методите за дълготрайно и перманентно обезкосмяване, фазите на растеж на косъма, апаратура.

Освен това в този форум четат и пишат и професионално занимаващи се с дълготрайно и перманентно обезкосмяване.


[/quote]


Малееее- Facepalm..... не мога да се занимавам с това- изкарвайте си агресията на някой друг- аз споделих моето мнение по темата. хубав ден!

# 230
  • София
  • Мнения: 28
Ами аз въобще не го смятам за светъл косъма там, но така бе категоризиран. За мен си е черен, макар и не наситен.
Щом не е напълно безцветен, може да бъде третиран с лазер.

Ти къде си ходила досега? В кое студио и на какъв лазер?

От електроепилацията с пинсета полза няма особена.

Мисля че беше Версус близо до Пирогов. Там ми казаха че нямало смисъл от лазер при мен.

# 231
  • вече Пловдив
  • Мнения: 1 976
Момичета, помагайте. Преди година и половина родих и, като забременях, спрях процедурите с лазера. Сега ми предстои да ги подновя, но моята козметичка вече не работи. От Пловдив съм и търся студио с добър лазер, за да продължа.
Ще съм много благодарна, ако някоя от вас се включи с насоки.
Аз съм доволна от Армада, на ул. Отец Паисий.

# 232
  • Мнения: 5 998
Днес да се запиша с лазер на крака. Понеже е в ново студио почти нямам зачервяване, само непосредствено след процедурата, но в момента нищо няма.
Другите процедури, едно че повече ме е боляло, друго че зачервяването се задържа доста повече.
Не знам това изобщо дали е индикатор за нещо? При вас как седи въпроса със зачервяването?
Лазерът, с който ме светкаха и в двата салона е Александрит.

# 233
  • Мнения: 5 854
Много зависи от зоната.

На краката почти никога нямам зачервяване.

# 234
  • Мнения: 10 256
И на мен нищо не ми се зачервява, а пък крака абсурд. Май горна устна леко, но докато се оправя и разплатя на рецепцията и нямам нищо -5-10мин. Даже искаха да ме мажат с някакъв крем (май хидрокотизон ли да беше), но им казах че няма смисъл.

# 235
  • Мнения: 5 998
Да, съгласна съм, че зависи от зоната, но и в другото студио правих крака и сравнявам зачервяванията. Там и повече ме болеше, но предполагам е било поради това, че охлаждащата струя е по-слаба.

# 236
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 242
Зачервяване съм имала единствено на горна устна и то съвсем краткотрайно.

# 237
  • София
  • Мнения: 361
Аз винаги получавам зачервявания, като в някои зони са силно изразени веднага след процедурата. Минават ми бързо, не ме болят, сърбят или нещо такова, а стоят като точици. Операторите ми казват, че виждат отлична реакция към процедурата и наистина след време всички косми в зоната падат, което значи, че добре са се повлияли.

# 238
  • САЩ
  • Мнения: 666
Предполагам всички знаете, но кремове с алое помагат да мине зачервяването по-бързо.

# 239
  • София
  • Мнения: 68
Момичета, аз съм отчаяна, мойте косми - брадичка и мустаци са като на мъж. Направих 2 процедури в столично студио и  няма никакъв резултат, не знам дали да продължавам или да отида на друго място.
Моля, дайте съвети  за студио - бяла кожа, със смесени косми - светли и тъмни.

Общи условия

Активация на акаунт