Дневникът - тема 96 - Да отслабнем всички заедно!

  • 40 737
  • 747
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 5 060
Не, Франсоаз не пропуска да се самоизтъкне по свекървенски, за да вкара някой в обяснителен режим.
До вчера се подиграваше на спортуващите жени, сега за спорт говори.

и веге беше, а сега не може да разбере как е трудно за мн хора да орежат от раз В и да се настроят за всеспасителното ВМнвх.

# 736
  • Мнения: 4 496
Повечето, обаче, май сме фенове на ОМАХа.  Joy Joy Joy
Разсмях се и аз, но най-вече на себе си се смея. Уж се подготвих психически за повишаване на апетита за сладко, уж закуска си измислих, уж щях да съм желязна, уж, уж, уж... И накрая какво стана? Не успях да закуся, а хапнах няколко хапки от различни неща уж да ми дойде апетита - не дойде. Изпих си хапчето, после отидох на работа и си изядох орехите (добре че ме подсети Франи). И след това като ме заля сладката вълна, а около мен сладкории да искаш. Ама държа - ядох масло, после филе и луканка (нали нямаше да обядвам, та не си носих храна, няма да се повтори повече), пих чай до побъркване и накрая към 16 един бонбон Линд сам ми скочи в устата! На ламята толкова и трябваше, после омете 3 мерси, един сникърс и 2 банана. Сега едва дишам. Утре ще се постарая повече - тези бонбони не разбраха ли че съм им сърдита Rage

# 737
  • Мнения: 7 700
Ох, мамале, беки се представи и от мен по- добре Laughing
и на Франсоаз не знам какво се връзвате, аз няма да изпиша 20 реда ама как и колко за храна не мисля,  тя просто ги нарича нещата с други имена
Краси, обичам да те чета, вдъхновение си за много хора

# 738
  • Мнения: 4 496
Да, ама ти си най-малко 30 кила по-малко от мен! Думи нямам просто! И действия много не ми останаха, но няма да се откажа заради някакви си бонбони там. Ще свикна просто, трябва да свикна...

# 739
  • Мнения: 9 988
Беки, носи си храна. Peace Не допускай да изгладняваш, така няма да налиташ на сладко, от опит ти казвам.

Затова се дразня на Франсоаз, че пропагандира "не мислене за храна". Естествено, че няма да мислиш за храна, ако си в къщи/работиш от къщи. 

Тези от нас, които са навън от 7 до 19, или мислят и планират, пазаруват и приготвят по кутии, или .........попълнете празното поле сами.
Без мислене предварително не става.

Все пак не всички сме работещи от къщи, безработни, в майчинство, пенсионерки, или рентиери.
Ям в строго определени часове, в които не говоря с клиенти. Харесвам си работата, и ме устройва. Не бих я сменила заради това. Laughing

Да не мислиш за храна е за свободни хора, без работа.

# 740
  • Мадрид / София
  • Мнения: 5 912
Аз когато работя нещо не мисля за храна. Остана ли в къщи - ми правя тигели до кухнята непрекъснато. Затова гледам да се занимавам с неща, които са ми интересни.

# 741
  • Мнения: 7 700
Отразявам всички бонбони в офиса... по няколко пъти Simple Smile
Моят бермутдски триъглник е дивана-леглото-хладилника...
Дези, Краси си следи храната, просто я яде контролирано и си е избрала други думички, но нали психично равновесие гоним всички Hug

# 742
  • Мнения: 4 496
Проблемът е, че не съм гладна, но зверски ми се яде сладко. Днес се опитах да се нахраня с режимна храна, обаче не се получи - дори не разбрах как го изядох този първи бонбон. Обикновено успявам да се удържа, че след първия става страшно Confused

# 743
  • Мнения: 9 988
А аз трябва да внимавам да не би да ми липсва нещо ненапазарувано, това вече ме хвърля в оркестъра абсолютно. Яйца поне имам винаги.

Как така няма да огладнея, докато работя. Огладнявам, и още как. И те ми говорят, аз яйца визуализирам. И маслини, и пиле, и броколи.....и искам да млъкнат, а трябва да внимавам... hahaha Joy
Всеки здрав човек изпитва глад. Не е ненормално.

Беки, ще свикнеш. Дано лекарствата нормализират положението, а храненето ще ти помогне и то.

# 744
  • Мнения: 15 223
Аз когато работя нещо не мисля за храна. Остана ли в къщи - ми правя тигели до кухнята непрекъснато. Затова гледам да се занимавам с неща, които са ми интересни.

И аз съм така. Когато ходех на работа имах толкова много неща за вършене, че изобщо не се сещах да ям цял ден. Пиех си мляко с нес цял ден, понякога 1 фреш, и това е. Вечер ядях само и това беше. А сега съм си вкъщи и още от 12.00 ч започвам да гледам часовника и да чакам да стане 17.00 ч., за да започна да си правя яденето.
Миналата събота изкарах целия ден в МОЛ-а - ами изобщо не се сетих за ядене 😁

# 745
  • Мнения: 9 988
Ако беше тренирала двуразово, и тичала 70км за седмицата щеше да се сетиш, и още как.

# 746
  • Мнения: 15 223
Ако беше тренирала двуразово, и тичала 70км за седмицата щеше да се сетиш, и още как.

100% 😃

Аз да се оплача - малката цяла нощ беше с 40 градуса температура. Даже Хексалгин не помогна. Свали я на 38 чак в 7 сутринта. Не съм мигнала изобщо - постоянно стоях до нея и сменях компреси и чорапи с оцет. До тук съм на едно лате и се надявам, като се върнем от лекар да дремна поне за час.

# 747
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
Лейди, изглежда като вируса, който върлува в момента. Дано се оправи бързо детенцето!

Краси, аз имам нужда да те чета! Особено в моменти, в които започвам да залитам!

Нова тема, дами:

http://www.bg-mamma.com/?topic=1089891.new#new


Общи условия

Активация на акаунт