Какво ни казват планетите тази седмица? - 3

  • 60 476
  • 799
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 11 504
Титаня, звучи всичко толкова вълнуващо! Сутринта ще пиша желания, задължително!
Само това ме притесни, но квото - такова
"Възможно е всичко, което си поискаме от това Новолуние да се случи, но много за кратко и да има непредвиден край."

# 721
  • Мнения: 3 674
Титания, и аз благодаря сърдечно за начина по който поднасяш астрологичните събития и за времето , което отделяш  да ги споделиш тук!  Чета с огромен интерес и чакам с нетърпение следващия ти пост   Hug

......Марс също е в Лъв и с нетърпение очаква Венера Blush Grinning Heart Eyes!!! .....

Много сладко bouquet

# 722
  • София
  • Мнения: 877
Аз също благодаря за прогнозите.
В момента при мен е период на търсене на нова работа и в момента ми е пълна лудница, защото се налага да правя тестове. От тази гледна точка, мен също ме притеснява това "Възможно е всичко, което си поискаме от това Новолуние да се случи, но много за кратко и да има непредвиден край."
Може ли да си пожелая нещо, но на някой друг, който ще гарантира дългосрочни и успешни взаимоотношения. Grinning Wink Heart
При мен то се пада в 5-ти натален и 1-ви транзитен дом. Не знам дали тези транзитни домове са от значение.

# 723
  • При децата ми
  • Мнения: 6 194
Титания, обичам да те чета!:hugs:

Благодарности и от мен!

# 724
  • Мнения: 48 257
Благодаря за прогнозата, особено за Меркурия
Днес ли се пишат желания?

# 725
  • Мнения: 11 504
Да, от 6:12ч. може да се пишат!
Аз вече написах!

# 726
  • Мнения: 24 841
Днес ли се пишат желания?
Сега се пишат  Wink

# 727
  • Мнения: 1 304
Аспект квадрат с новолунието, което в случая представлява част от цикъла Слънце - Уран и може да е индикация, че уранов тип събития, хора, обстоятелства, може да станат причина за метафорично казано новолуние в Лъв. Аспектът отразява начин на връзка със средата. Квадратът изразява несъгласие, несъгласуваност, търкане т.е. ако човек иска да започне, осъществи нещо, по-скоро това ще е защото хора, среда и обстоятелства, внасят някакъв тип промяна в статуквото и обуславят нови пътеки, начини в творческото самоизразяване, същност, мотивация на човек.

За това новолуние от важно значение е комуникацията, свързването, меркуриевите тип активности, връзка със света, които целят да изровят, извадят наяве, разкрият някаква информация, която притежава емоционален заряд и касае чувството за принадлежност, комфорт. Всичко това изразено през призмата на Меркурий, който е стационарно-директен по време на новолунието. Ключовите думи като метафора за това новолуние са от типа "от главата за краката", изневиделица, "като гръм от ясно небе". Каквито и да са Ви желанията, има елемент на непредвидимост, изненада, неочакваност и е възможно да се наложи да се направят промени "в крачка" "в движение" т.е. да има и известен дискомфорт, напрежение, заради типът връзка със средата. Новолунието предполага развитието на такъв тип процеси, чиято кулминация ще е около октомври месец, когато е и кулминацията на цикъла Слънце - Уран.

Интересното на това новолуние е че в Лъв са Марс и Венера, Уран от Телец квадратира своя управител. Предстоят два нови цикъла на Марс и Венера т.е. поставяне на нова плоскост по техните теми. Промяна в това, което човек намира за ценно, стойностно по отношение на неговите афинитети, предпочитания, желания. На това, в което влага енергия. Влагане на ресурси, средства в нещо различно, необичайно, различен стил. Проявленията по темите на  Венера, може да станат видими около 19 септември, защото тогава Венера става видима. Циклите Слънце - Уран и Венера - Уран вървят успоредно, което предполага някакъв акцент с етикета "Вятърът на промяната", някакви промени произтичащи от темите да дома, на върха на който се намира Телец.

Последна редакция: чт, 01 авг 2019, 14:12 от starinthenightsky

# 728
  • Мнения: 8 785
Според вас, периода след 05.08 подходящ ли е за изясняване на отношение прекратени през юни месец или е по-добре нещата да останат така ?

# 729
  • Мнения: 1 750
Да допълня - Уран ВИНАГИ дава възможности и няколко решения.Той е ИНТЕЛЕКТУАЛНА  планета и всички негови аспекти означават ГЛАД за впечатления,за емоции,за разнообразие,за изразяване на ЛИЧНА СВОБОДНА ВОЛЯ ,ЗА ИЗЛИЗАНЕ ОТ СТАТУКВОТО И РАЗБИВАНЕ НА СИВОТАТА В ЖИВОТА. При негативните аспекти нещата се случват бързо,особено при квадратура с натални планети и резултатът е нетраен,но пък удоволствието от промяната е същото,както и при позитивните аспекти /секстил,тригон,съвпад/.

# 730
  • Мнения: 3 547
Да допълня - Уран ВИНАГИ дава възможности и няколко решения.Той е ИНТЕЛЕКТУАЛНА  планета и всички негови аспекти означават ГЛАД за впечатления,за емоции,за разнообразие,за изразяване на ЛИЧНА СВОБОДНА ВОЛЯ ,ЗА ИЗЛИЗАНЕ ОТ СТАТУКВОТО И РАЗБИВАНЕ НА СИВОТАТА В ЖИВОТА. При негативните аспекти нещата се случват бързо,особено при квадратура с натални планети и резултатът е нетраен,но пък удоволствието от промяната е същото,както и при позитивните аспекти /секстил,тригон,съвпад/.

 newsm81  Титания, толкова обичам да те чета!  bouquet

# 731
  • Мнения: X
Момичета, какво означава съвпад на Уран в Слънце? Какво мже да се очаква в този период?

# 732
  • Мнения: 1 750
Момичета, какво означава съвпад на Уран в Слънце? Какво мже да се очаква в този период?
Зависи от Слънцето в кой знак се намира,но принципно влиянието се счита за обновяващо и преди всичко промените са свързани с мирогледа,образование,може и работа.Водните /без Скорпион/ и земните слънца по-трудно възприемат Урановото влияние.Също и пътувания в чужбина или работа в Нета или други уранови специалности - инженерни и изследователски,комуникации и т.н.Също и йога,астрология Simple Smile .

# 733
  • Мнения: 4 012
Аз съм земна телец с асц скорпион астрологията ми е мн на сърце,мм е рак с асц скорпион не възприема астрологията  не вярва но пък мн обича митология..

# 734
  • Мнения: X
Момичета, какво означава съвпад на Уран в Слънце? Какво мже да се очаква в този период?
Зависи от Слънцето в кой знак се намира,но принципно влиянието се счита за обновяващо и преди всичко промените са свързани с мирогледа,образование,може и работа.Водните /без Скорпион/ и земните слънца по-трудно възприемат Урановото влияние.Също и пътувания в чужбина или работа в Нета или други уранови специалности - инженерни и изследователски,комуникации и т.н.Също и йога,астрология Simple Smile .

Благодаря! Слънцето по натална карта е в Телец.

Общи условия

Активация на акаунт