Домашно насилие

  • 20 240
  • 774
  •   1
Отговори
# 765
  • София
  • Мнения: 28 570
Повторният брак може да означава, че жената е имала силата и волята да прекрати лош предишен  брак, вместо да седи и гние в него.

# 766
  • Мнения: 302
Или по скоро не може да се оправя наистина сама и си търси следващ глупак ,който да е по удобен за командване.

# 767
  • Мнения: 669
Някой да заключи тази помия вече!!! Все по - грозно взе да става, направо ви се чудя на нервите...

# 768
  • София
  • Мнения: 28 570
Жените, които не могат да се справят сами, не могат и да командват други, Елодия. Командват тези, които могат да се справят.

# 769
  • Мнения: X
Наистина няма нужда от тази тема повече.
Ако й притрябва помощ, ще си открие нова.

# 770
  • Мнения: 302
А взехте да подскачате и да заключвате темата когато вас ви нападат

# 771
  • Мнения: X
Всъщност, къде е Сирената?
Липсва ми в тази тема...
Сирената е достатъчно интелигентна, за да не участва в джафкането.

Последна редакция: ср, 05 дек 2018, 09:59 от Анонимен

# 772
  • Мнения: 302
И съм сигурна ,че едно 50 процента от вас ,по време на разводите си вече са били във отношения с следващите си мъже.

# 773
  • Мнения: X
А взехте да подскачате и да заключвате темата когато вас ви нападат
Ние сме си добре. Ти имаш проблеми. Но няма да ги разрешиш по начина, който си представяш. Нито виждаш кои са ти проблемите, нито ги адресираш правилно.
Темата ще я заключи модератор или пък ти може да поискаш заключване.
Ти имаш нужда от тази тема, защото ти създава илюзия за истински живот вместо колосалния батак в реалността ти - също както глупавите картинки с текстчета, които качваш ката ден във фейса. Но това не е животът. Животът е твоя доста грозен мъж побойник и простак, изкарващ мизерни пари, животът е недоносеното ти дете със здравни проблеми заради същия този мъж, животът е твоята неспособност да оценяваш и вземаш решения. Аз лично не виждам какво може да се добави тук, така че темата вече няма да ти върши работа като бушон на напрежението - просто хората ще се откажат, включително и аз. Дори и да не я заключи никой.

# 774
  • Мнения: 35 964
Да, ще я заключи модератор.

Общи условия

Активация на акаунт