Ясновидки/врачки - тема 36

  • 135 596
  • 744
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 87
Момичета, поради големия интерес към жената, за която писах, че всичко познава/ тя е и медиум/  , много ми писаха на лични, да дам контактите и, аз   все пак и писах. като я питах дали може да  казвам за нея, че много хора се интересуват и имат нужда от помощ....и  тя ми каза, че няма проблем, спокойно мога да я предлагам   Hug  Така че ,  тези които ми писаха и вече са имали консултация с нея,  моля ви, споделете  отзивите си тук, за това, дали сте доволни.  Ще е полезно за всички четящи  тук Peace аз също мисля скоро да я потърся пак, относно  някои лични неща, и ще споделя в темата. Обещавам!  Mr. Green

Лека нощ!  bouquet

Аз се свързах с нея и утре след консултацията ще дам отзиви

# 721
  • Мнения: 3 674
Момичета, поради големия интерес към жената, за която писах, че всичко познава/ тя е и медиум/  , много ми писаха на лични, да дам контактите и, аз   все пак и писах. като я питах дали може да  казвам за нея, че много хора се интересуват и имат нужда от помощ....и  тя ми каза, че няма проблем, спокойно мога да я предлагам   Hug  Така че ,  тези които ми писаха и вече са имали консултация с нея,  моля ви, споделете  отзивите си тук, за това, дали сте доволни.  Ще е полезно за всички четящи  тук Peace аз също мисля скоро да я потърся пак, относно  някои лични неща, и ще споделя в темата. Обещавам!  Mr. Green

Лека нощ!  bouquet

Аз се свързах с нея и утре след консултацията ще дам отзиви

Обезателно дай!  Успех утре, дано си доволна!   Hug

# 722
  • Мнения: 118
Момичета, поради големия интерес към жената, за която писах, че всичко познава/ тя е и медиум/  , много ми писаха на лични, да дам контактите и, аз   все пак и писах. като я питах дали може да  казвам за нея, че много хора се интересуват и имат нужда от помощ....и  тя ми каза, че няма проблем, спокойно мога да я предлагам   Hug  Така че ,  тези които ми писаха и вече са имали консултация с нея,  моля ви, споделете  отзивите си тук, за това, дали сте доволни.  Ще е полезно за всички четящи  тук Peace аз също мисля скоро да я потърся пак, относно  някои лични неща, и ще споделя в темата. Обещавам!  Mr. Green

Лека нощ!  bouquet

Аз се свързах с нея и утре след консултацията ще дам отзиви

Обезателно дай!  Успех утре, дано си доволна!   Hug



И аз се свързах с нея моята консултация е на 17.06 ще пиша и аз щом  мине консумацията

Последна редакция: нд, 09 юни 2019, 14:25 от kdspsn4o

# 723
  • Мнения: 3 674
Момичета, поради големия интерес към жената, за която писах, че всичко познава/ тя е и медиум/  , много ми писаха на лични, да дам контактите и, аз   все пак и писах. като я питах дали може да  казвам за нея, че много хора се интересуват и имат нужда от помощ....и  тя ми каза, че няма проблем, спокойно мога да я предлагам   Hug  Така че ,  тези които ми писаха и вече са имали консултация с нея,  моля ви, споделете  отзивите си тук, за това, дали сте доволни.  Ще е полезно за всички четящи  тук Peace аз също мисля скоро да я потърся пак, относно  някои лични неща, и ще споделя в темата. Обещавам!  Mr. Green

Лека нощ!  bouquet

Аз се свързах с нея и утре след консултацията ще дам отзиви

Обезателно дай!  Успех утре, дано си доволна!   Hug



И аз се свързах с нея моята консумация е на 17.06 ще пиша и аз щом  мине консумацията

 Сигурно искаш да кажеш, консултация  Mr. Green  Ще стискам палци!  Hug

# 724
  • Мнения: 21
Има ли човек в групата ,който е посещавал Анифе от село Черница (до Сунгурларе) ? Някакви отзиви за нея

# 725
  • Мнения: 87
Както обещах, давам обратна връзка за жената, предложена от
roza66. Лично аз не съм доволна - опитва се да налучква нещата, но най-голямото ми разочарование дойде от факта, че тези препоръки не идват от независим член на форума. Не знам защо се усъмних и попитах roza66 дали тя е въпросната ясновидка. Първоначално отрече, след това излезе с извиненето, че това е било сестра й. Вече не знам дали може да се вярва на някое от мненията тук. Вече няколко пъти се подлъгвам така. Дано да съм била полезна

# 726
  • Мнения: 144
Както обещах, давам обратна връзка за жената, предложена от
roza66. Лично аз не съм доволна - опитва се да налучква нещата, но най-голямото ми разочарование дойде от факта, че тези препоръки не идват от независим член на форума. Не знам защо се усъмних и попитах roza66 дали тя е въпросната ясновидка. Първоначално отрече, след това излезе с извиненето, че това е било сестра й. Вече не знам дали може да се вярва на някое от мненията тук. Вече няколко пъти се подлъгвам така. Дано да съм била полезна
Много грозна история... затова вече изобщо не ходя при нови "звезди"...

# 727
  • Мнения: 16
Ще опитам да се изразя кратко и ясно. Днес имах консултация със жената предложена от тук. Еми позна, как да кажа обратното. Не ми каза това което се надявах(какво съм се надявала е едно, каква е реалността е друго), но ми казва истината. Правете разликата, моля ви!

# 728
  • Мнения: 87
Ще опитам да се изразя кратко и ясно. Днес имах консултация със жената предложена от тук. Еми позна, как да кажа обратното. Не ми каза това което се надявах(какво съм се надявала е едно, каква е реалността е друго), но ми казва истината. Правете разликата, моля ви!
Много се радвам, но при мен имаше повече налучкване. Относно предсказанията ще видим дали ще се случат и разбира се тук всички знаем за надеждите и реалността. Не искам да се заяждам ама толкова скоро ли се случиха при Вас предсказанията?

# 729
  • Мнения: 27
Здравейте бихте ли казали мнение за Богдана от Перник.. ако някой е ходил при нея? Simple Smile А също и ако се сетите за някоя друга жена от този район. Simple Smile

# 730
  • Мнения: 16
Ще опитам да се изразя кратко и ясно. Днес имах консултация със жената предложена от тук. Еми позна, как да кажа обратното. Не ми каза това което се надявах(какво съм се надявала е едно, каква е реалността е друго), но ми казва истината. Правете разликата, моля ви!
Много се радвам, но при мен имаше повече налучкване. Относно предсказанията ще видим дали ще се случат и разбира се тук всички знаем за надеждите и реалността. Не искам да се заяждам ама толкова скоро ли се случиха при Вас предсказанията?
Чакай малко, предсказанията са едно (писах, че консултацията беше днес). Аз говоря, че това което ми се каза от жената си беше точно, като описание и всичко. Предсказанията са си предсказания, а изборите са си избори. Много са нишките и факторите на това какво следва. Надявам се ме разбирате. Simple Smile 
Лека вечер! Simple Smile

# 731
  • Мнения: 1 193
Аз пък не разбрах. Хем познала обратното, пък после било всичко точно.

# 732
  • Мнения: 110
Както обещах, давам обратна връзка за жената, предложена от
roza66. Лично аз не съм доволна - опитва се да налучква нещата, но най-голямото ми разочарование дойде от факта, че тези препоръки не идват от независим член на форума. Не знам защо се усъмних и попитах roza66 дали тя е въпросната ясновидка. Първоначално отрече, след това излезе с извиненето, че това е било сестра й. Вече не знам дали може да се вярва на някое от мненията тук. Вече няколко пъти се подлъгвам така. Дано да съм била полезна

Благодаря ти за мнението.
Тук е форум, в който споделяме опита си от подобен род консултации. Питаме за разни хора, а когато ги посетим си мълчим и не споделяме, къде от срам, че сме се излъгали, къде от страх, че като споделим, ще навредим на сбъдването на желанията си, както тези съветници/ясновидсци са ни предрекли...
Но е важно да споделяме, така отсяваме шарлатаните, а и коригираме очакванията си от тези хора.
КАзвам хоре, всички тези ясновидци/врачки преди всичко са хора, не свръхчовеци. За съжалене повечето от тях печелят пари за сметка на нашите проблеми, което е жалко. Хубавото е да споеделяме, така ще отсеем шарлатаните.
Нека не нападаме членовете на форума и да смятаме, че правят реклама. Дори и да е такак, всеки от нас решава за себе си на кого да се довери.
Все пак интернет пространството е пълно с флашиви новини, тук ние не правим изключение.

# 733
  • Мнения: 353
Препоръчайте ми ходжа, много съм объркана..
Някой беше питал за ходжата от Долни воден, но нямаше отзиви..

# 734
  • Мнения: 144
Melissa , може ли да ми препоръчате някои ясновидци около или не много далече от Бургас , или някого ,с когото мога да се консултирам по телефона.

Общи условия

Активация на акаунт