Отговори
# 15
# 16
  • Мнения: X
уффф то било продължение на пързалка темата....

# 17
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
Пълнолетен със работа но нямаш право да напуснеш дома.. нормално ли е според вас?

Здравейте на всички, имам един малък въпрос Simple Smile искам да знам нормално ли е да имаш навършени 18г , да работиш за добри пари и да решиш че си готов да се изнесеш и да излезеш самостоятелно (в случаят със още един човек) на квартира а родителите ти да не те пускат и да правят проблеми?
В България ли живееш?

# 18
  • Мнения: 11 400
Ами ако мерака е да се отделиш на 18 и да живееш с 27 годишна жена то вашите бой може да ти теглят Simple Smile

# 19
  • Мнения: 11
Защо останах с впечатление, че момче-циганче от институция иска да излезе оттам...
Похвално е, но според мен избързваш. На 18, ученичка, пък с работа, шансът да изкарваш наистина добри пари е къде минусов. Май те тресе пуберски гняв към родителите. Хванала си Спасителя от Родителите, ама в училище. Топли отношения не значи да те лигавят като бебе, нито да сте така модерното напоследък приятели и да споделяте всичко. Нали не те тормозят, бият, обиждат? Рано е още за изнасяне.


Много се извинявам , но живея във чужбина и съм завършила средно образование Simple Smile работя за месечна заплата от 1200£ , а и също така от септември постъпвам във университет.. благодаря много за мнението

# 20
  • Мнения: 11
Вярвам в интуицията на родителите. Щом не те пускат значи има причина. С моят съпруг заживяхме заедно и отделно когато бях на 19 завършила, неработеща но студентка. Той говори с нашите за намеренията ни и те се съгласиха, но го и познаваха доста добре. Аз не съжалявам за избора си и все още сме заедно. Завърших и работя по специалноста и се чувствам пълноценен човек. Ти мислила ли си да продължиш да учиш? И дали ще ти позволи човека до теб, има доста въпроси които да си зададеш.
Пълнолетен със работа но нямаш право да напуснеш дома.. нормално ли е според вас?

Здравейте на всички, имам един малък въпрос Simple Smile искам да знам нормално ли е да имаш навършени 18г , да работиш за добри пари и да решиш че си готов да се изнесеш и да излезеш самостоятелно (в случаят със още един човек) на квартира а родителите ти да не те пускат и да правят проблеми?
В България ли живееш?

Здравей , живея във Лондон Simple Smile завършила съм средно образование тук и работя за 1200£ на месец обърнати във левове 2500 лева на месец .. записала съм се във университет от Септември месец и съм успешно приета Simple Smile приятелят ми също работи и взема със 600 паунда повече от мен защото работи по професия Simple Smile

# 21
  • Мнения: X
Аз май не съм в час, но това не са ли малко пари за живот под наем в Лондон?
И не ги обръщай в левове, идиотско е. Не си в България, не ги харчиш тук.

# 22
  • Мнения: 22 471
В Лондон квартирите са много сериозна сума да не говорим за дължимите наеми още преди да се наеме апартамента. След като ще започваш в университет кой ще плаща таксите? Със стипендия ли ще си? И нали се сещаш че ще ти е много трудно да работиш тогава. Това не е като образованието в БГ.
Говоря от пряк поглед над племенника.

# 23
  • Мнения: 11
В Лондон квартирите са много сериозна сума да не говорим за дължимите наеми още преди да се наеме апартамента. След като ще започваш в университет кой ще плаща таксите? Със стипендия ли ще си? И нали се сещаш че ще ти е много трудно да работиш тогава. Това не е като образованието в БГ.
Говоря от пряк поглед над племенника.


Брат ми е агент във брокерска фирма , препратите за наем за изключени а едностаенния апартамент във който мислим да се нанасяме е от сума на 700£ на месец със включени сметки 900£ общо заплатата на приятеля ми плюс моята е 3000£ на месец Simple Smile също така ще съм със стипендия и обучението ми е 3 пъти седмично което не би попречило на работата ми Simple Smile благодаря все пак за мнението!

# 24
  • Мнения: 11 400
И до къде ще стигнете с 2000 Лири на месец в Лондон за двама? Това си е жива мизерия ...
Все едно си с 200 лв. в София.

# 25
  • Мнения: 11
И до къде ще стигнете с 2000 Лири на месец в Лондон за двама? Това си е жива мизерия ...
Все едно си с 200 лв. в София.


Брат ми е агент във брокерска фирма , препратите за наем за изключени а едностаенния апартамент във който мислим да се нанасяме е от сума на 700£ на месец със включени сметки 900£ общо заплатата на приятеля ми плюс моята е 3000£ на месец Simple Smile също така ще съм със стипендия и обучението ми е 3 пъти седмично което не би попречило на работата ми Simple Smile благодаря все пак за мнението!
Без да съм си направила сметките не бих поела този риск Simple Smile

# 26
  • Мнения: 25 709
Приятелят същият ли е от предишната тема?
Ако да – така и не каза защо родителите ти не го харесват. А това е важно. Не от клюкарска гледна точка, а от родителска.

# 27
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
И до къде ще стигнете с 2000 Лири на месец в Лондон за двама? Това си е жива мизерия ...
Все едно си с 200 лв. в София.
Вие защо им берете дерта до къде ще стигнат?Големи са ще се оправят.

# 28
  • Мнения: X
Вие защо им берете дерта до къде ще стигнат?Големи са ще се оправят.
Защото най-вероятно бодрите позитивни мисли няма да стигнат. Ще се спънат и ще останат на ниво 'социален отпадък', уайт траш по английски.
Преди месец, като пусна другата си тема, това момиче не работеше. Сега е взела първа заплата, пръснала я е за глупости, защото няма големи лични разходи като жилище, ток, вода и заеми, и е решила, че е финансово подкована за квартира.
Еми извинявай, ама големите хора са за това - да покажат на малките така щото последните да се поучат от чужда грешка, вместо сами да си счупят главата.

# 29
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
Айде пак уайт траша се подхвана.Как така решихте , че някой ще стане уайт траш и ще остане на това ниво.Много е модерно да се употребява този израз напоследък в бгмамата.Пак да питам колко от вас са виждали типичния уайт траш?Млади са и живота е пред тях.Виж сега , без да се пробва няма как да се разбере.Аз единствено бих посъветвала да се ползва добра контрацепция , щотоза бебета са много млади.

Общи условия

Активация на акаунт