Подгответе се за прекрасна пролет с хранителните добавки на „Фитофарма“

  • 11 440
  • 262
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 819
Смяната на сезоните ми влияе отрицателно.Трудно се адаптирам към храната за сезона, организмът ми е отслабнал и се нуждая от добавки, за да преодолея климатичните промени.

# 61
  • Мнения: 668
Усещам отпадналост и спи ми се постоянно.

# 62
  • Мнения: 3 022
Нямам проблеми със смяната на сезоните. Даже съм по-енергична заради повечето слънчева светлина. Здравословно също съм добре, заради целогодишния прием на витамин Ц, който смятам, че ме предпазва от настинки, грипове и сривове на имунната система.

# 63
  • Пловдив
  • Мнения: 968
Усещам, че съм уморена, нямам енергияи съм отпаднала.

# 64
  • Мнения: 423
Уморена съм, без настроение, мързелива. В началото на пролетта, започвам прием на комбинирани хранителни добавки за повече енергия

# 65
  • Мнения: 1 523
Усещам умора и липса на желание за каквото й да е.

# 66
  • Мнения: 551
Напоследък се случват много резки промени в температурите, за ден - два те падат или се качват с по десет градуса! Това ми влияе ужасно - чувствам се отпаднала и сънлива, с ниска работоспособност. Може би трябва да пробвам такива таблетки, които да стимулират моята жизненост и енегрия !

# 67
  • Мнения: 910
При смяната на сезоните по-лесно хващам хрема и косата ми пада повече.

# 68
  • Мнения: 4 660
Единственото, с което се боря при смяна на сезоните, е сънливост.

# 69
  • София
  • Мнения: 6 193
Не ми влияе особено смяната на сезоните, освен че косата ми капе малко по- усилено.

# 70
  • Мнения: 394
Сънлива, уморена, мързи ме даже.

# 71
  • Мнения: 1 843
Чувствам се изморена и някак отпаднала. Отдавам го на честата смяна на температури и налягане, които ми влияят и на кръвното...

# 72
  • Мнения: 107
Смяната на сезони ми повлиява доста зле. Усещам умора, мързел, сънливост, отпадналост. Не ми се прави нищо! Косата ми капе повече от обикновено и се разболявам по-лесно.

# 73
  • Мнения: 2 024
При мен и децата всяка по-рязка промяна във времето ни носи сериозно предизвикателство да се опазим от простуда. Същото важи и за смяната на сезоните. От зима към пролет най-голям неприятел ни е вятърът, който обикновено си носи студа от зимата.

# 74
  • Мнения: 218
Чувствам се уморена, без енергия, не ми се прави нещо, все гледам да полегна.

Общи условия

Активация на акаунт