Magniflex отговаря на вашите въпроси, свързани със съня. Попитайте ни сега!

  • 57 680
  • 2 248
  •   2
Отговори
# 2 145
  • София
  • Мнения: 272
Не съм се замисляла за това, но искам да ми е удобен. Бих се доверила на консултантите и бих ги изслушала внимателно преди да избера.

# 2 146
  • Мнения: 681
За нас е важно да има Simple Smile

# 2 147
  • Мнения: 464
Не, не е задължително. Най-важно е матракът да ми е удобен.

# 2 148
  • БГ
  • Мнения: 1 162
Не е задължително  но ако това ще допринесе за по-голям комфорт и спокоен сън, нямам нищо против наличието на мемоари пяна както в матрака, така и във възглавниците ни.  Wink

# 2 149
  • Мнения: 25
Според мен е важно да има мемори пяна, за да не се натоварва гръбначния стълб и да е удобен.

# 2 150
  • Мнения: 13 424
Време е и за нашия нов въпрос към вас. Той е:
Когато търсите матрак, задължително ли е за вас той да е с мемори пяна в калъфа или ядрото?


Очакваме и вашите въпроси към нашите консултанти, за да можем да ви бъдем максимално полезни.
Не го смятам за задължително, но пък и нямам опит с такъв матрак вкъщи. Инцидентни случаи да спя на такъв някъде другаде не ги броя, тъй като винаги има период на привикване преди различно легло да ми стане удобно, от тях няма как да преценя.

# 2 151
  • Мнения: 471
Не е задължително, но желателно Simple Smile

# 2 152
  • Пловдив
  • Мнения: 680
Да задължително е,защото са ни по удобни.

# 2 153
  • Враца
  • Мнения: 1 428
Не е задължително, сегашният ни матрак е без мемори пяна, но имаме топ матрак с мемори и е доста по удобен.

# 2 154
  • Мнения: 813
Да, задължително е.

# 2 155
  • Мнения: 1 563
Не езадължително, а препоръчително. Доста по-удобни са от другите видове матраци.

# 2 156
  • Пловдив
  • Мнения: 691
Да, задължително! Удобството ми е на първо място.

# 2 157
  • Мнения: 15 960
Не, не ми е задължително.

# 2 158
  • Мнения: 672
Когато търсите матрак, задължително ли е за вас той да е с мемори пяна в калъфа или ядрото?
Да, задължително е!

# 2 159
  • Пловдив
  • Мнения: 1 312
Не е задължително.

Общи условия

Активация на акаунт