Magniflex отговаря на вашите въпроси, свързани със съня. Попитайте ни сега!

  • 56 171
  • 2 248
  •   1
Отговори
# 1 365
  • Мнения: 349


При свободния достъп до разнообразна информация онлайн вероятно сте попадали на всякакви интересни факти, митове или други данни, свързани с матраците. Наред с всичко това обаче има и някои важни аспекти на матраците и материалите, използвани в тях, които не се познават достатъчно или се пренебрегват.
Прочетете кои са те ТУК.

# 1 366
  • Мнения: 241
Матрака е за сън . Освен удобство- на първо място !!! Важно си е цена , практичност и поддръжка.

# 1 367
  • Мнения: 18
лесна поддръжка

# 1 368
  • Мнения: 441
Качествен и на изгодна цена.

# 1 369
  • София
  • Мнения: 5 617
Удобство, качество, изгодна цена. Освен това да бъде антибактериален, хипоалергенен и двулицев.

# 1 370
  • Мнения: 349
Здравейте!
И аз се интересувам как да изберем най-добрият и подходящ матрак за новородено бебче?

Здравейте,

в статията ни Бебешкият матрак - как да го изберем можете да прочетете, кое е най-важното за бебешките матрак и възглавница Blush

Поздрави,
Юлия



# 1 371
  • Мнения: 349
Ние купихме Магнифлекс преди един месец за детската стая, малката още е малка, но за в бъдеще направихме стаята. Все още не сме закупили възглавница, сменяли сме доста със съпруга ми, но все ни боли врата от тях, дори си закупихме ортопедични на доста голяма стойност, и се оказа че и те не са много наред. Бих изпробвала възхлавницата на Магнифлекс , интересно ми е когато се спи дълго на нея потъва ли самата възглавница и смачква ли се пуха вътре?

Здравейте,

сърцевината на възглавниците на Magniflex е от пяна. Те не се деформират с времето и не променят формата си.

Мемори пяната приема формата на главата и врата докато спите, но след това възвръща първоначалната си такава. Същото се отнася и за Гел пяната на Magniflex.

В статията ни Как да изберете възглавница можете да получите допълнителни съвети относно избора, материалите и формата на възглавниците.

Поздрави,
Криси

# 1 372
  • Мнения: 349
Здравейте,от скоро сме на квартира матрака ни е много стар,предстой ни покупка на нов. Как да избера най-подходящ,каква е разликата ? За какво трябва да внимаваме? Благодаря

Здравейте,

в статията ни Как да изберете матрак? ще намерите полезна информация за това как да направите правилния избор.

Поздрави,
Юлия

# 1 373
  • В градината...
  • Мнения: 15 930
Да не спарва, да не е твърд, нито много мек.

# 1 374
  • Мнения: 2 558
Да е на приемлива цена и да има свалящ се калъф.

# 1 375
  • Мнения: 629
Здравейте!
И аз се интересувам как да изберем най-добрият и подходящ матрак за новородено бебче?

Здравейте,

в статията ни Бебешкият матрак - как да го изберем можете да прочетете, кое е най-важното за бебешките матрак и възглавница Blush

Поздрави,
Юлия





Благодаря! ☺🤗

# 1 376
  • София
  • Мнения: 821
Здравейте!
Важна е цената и да е двулицев и антибактериален.

# 1 377
  • Мнения: 6 529
Да е удобен

# 1 378
  • Мнения: 556
Цена, качество, издържливост

# 1 379
  • Мнения: 349


Тази седмица Ви питаме:
Доколко е важно за Вас матракът и възглавницата Ви да са с терморегулиращ текстил?

Общи условия

Активация на акаунт