Живот само зад компютъра, а съм почти на 30... много зле

  • 11 616
  • 113
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 20 028
Ти не си у ред, Бг-татко!
Да сменяш никнеймовете, за да си кажеш мнението.

Авторе, в кои игри си толкова добър сред "милиони". Дай заглавия? Дъщеря ми е заклет геймър, но ще те сдъвче между плуването, ходенето на училище, курсове за графичен дизайнер и срещи с гадже.Simple Smile Да видиш, че може да се живее и в реала и то не лошо.

# 61
  • София
  • Мнения: 1 395
Я си дай стийма. Ако някоя от бг-мамите те бие обаче в някоя от твоите игри, утре продаваш компа и отиваш в бюрото по труда, а джобс ще ползваш през телефона. Намериш ли постоянна работа, ще намериш компания, интереси, желание за нови неща, и то като страничен ефект, а не като цел.

# 62
  • София
  • Мнения: 17 851
Какво какво, авторът е бг татко ли Laughing
Не разбрах, просветлете ме

# 63
  • Мнения: 20 028
Тц, Тесла-та. Не си ли личи?

Авторът е или добър сленг драскащ или наистина много "зле", ама той си го знае.Smile

# 64
  • София
  • Мнения: 17 851
Не? Той май няма в речника си пич и не знае кой е Кристиано Роналдо, щото е над тия неща Mr. Green

# 65
  • Мнения: X
Страх го е от реалния живот, не виждате ли?
В игрите е сигурен и в безопасност.
А в реалността е като гол, без "защити", "брони" и "магии".
Затова отхвърля всички неща, които му се предлагат, под предлог, че не си струват или са му под нивото.

Съветвате го да прави разни работи, за които се иска един базов левъл, който той просто няма. Има да учи азбучни неща, а вие го карате да скача директно на Сървайвър и го плювате, че не го прави от днес за утре.

Всичко може да стане, авторе, просто ти трябва точната програма и да не се отказваш. Наистина Тесла те съветва правилно, че трябва да погледнеш на проблема си аналитично, а не емоционално.
Но мисля, че с професионална помощ ще ти е по-лесно и по-резултатно.

Последна редакция: сб, 09 мар 2019, 07:55 от Анонимен

# 66
  • Мнения: 14 966
Тесла не  е бг таткото Joy
Просто не пише в този подфорум, аз го зная от други теми, многословен е като бг таткото , но си е съвсем различен персонаж .

# 67
  • Мнения: X
Simple Smile Това е някакъв нов феномен. В една друга тема преди време бях оприличен на друг потребител Вайпар. Сега пък съм бг татко. Grinning Явно в мен живеят много личности.

# 68
  • Мнения: 20 028
Извинете, ако съм ви объркала. Но такава многословност, която подлежи на заспиване, ако се дочете, беше присъща на един друг потребител, който се фръцна и ни "изостави сиротни". Нищо лично, просто явно има мъжки потребители, които са склонни към дългоизлияния. Simple Smile

# 69
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 297
Я виж ти, тези дни тъкмо се чудех къде зачезна Бг- таткото, убягваха ми ферманите му, както и обръщението на Вие.
Btw, а Салсишата къде изчезна?
Доста липси има напоследък.

# 70
  • Мнения: X
Няма проблем, не съм се обидил. Grinning Явно имаме сходно мислене или изказ, за да ни бъркат. 

# 71
  • Мнения: 3 138
Авторе, личи си че жени си виждал само анимационни, в игрите. Идея си нямаш каква е истинската реалност. Ако наистина искаш да си помогнеш, вземи телефона, запиши час за психолог. Трябва ти сериозно лечение.

# 72
  • В планината / На морето
  • Мнения: 1 011
Аз пък ти предлагам, като начало на социализацията ти, да си вземеш кученце. Грижи се добре за него, обучавай го, излизай да го разхождаш по няколко пъти на ден из улици, паркове и градинки
и ще видиш само колко бързо, с много хора и мъже, и жени ще се запознаеш.
Пък и то самото кученце ще ти е живо другарче, което много, много ще те обича  а не някакъв си виртуален,  призрак. Можеш да се запишеш и да следваш нещо, различно от компютърни науки, като например социология, история, археология и подобни, каквото те влече там или някаква професия се запиши да изучиш - до 30 години социалните предлагат и безплатни професионални курсове и програми и даже дават някакви месечти помощи докато учиш. Там ще срещнеш много нови приятели, които не са затъпели, екранни сухари, както са мнозинството "компютърни" студенти.
 "Почти на 30" изобщо не е много - не ги слушай свраките !
Животът ти още не започнал или както пее Удо Юргенс -
"Животът започва на 66, защото едва тогава човек знае какво иска"
Ето тук страницата на Агенцията по заетостта
https://www.az.government.bg/pages/direkcii-biura-po-truda/
там те чакат да те посъветват, аз водих 2 съседски момчета-братчета(почти на 30), които се щураха като теб, (съвсем не си единствен - много сте) затова знам
Ето и младежката им програма със заявление онлайн :
ОСНОВНА ЦЕЛ НА ПРОГРАМАТА
Основната цел на Програмата е да бъдат осигурени възможности за придобиване на трудов стаж на безработни младежи до 29,  завършили средно или висше образование, с цел улесняване на прехода между образование и заетост.
https://www.az.government.bg/pages/programa-start-na-karierata/

.

Последна редакция: сб, 09 мар 2019, 13:48 от RichiRich

# 73
  • Мнения: 4 622
В моето обкръжение повечето 30-годишни са си инфантилни. Та, не бих казала, че е чак толкова сбъркан авторът. То е малко относително кое е нормално и кое не. Но е факт, че поне всички работят и то не на лоши позиции. Кофти е, че няма за какво да се бориш в живота. Нямаш ли желание за семейство, поне? Това би трябвало да те мотивира да си стъпиш на краката и да търсиш стабилност. Защото при това положение наистина няма как да завържеш сериозни отношения. Не искам да те плаша, но с годините по-зле ще стане ако не се вземеш в ръце. Неотстранените проблеми с времето се задълбочават много. Реално сега е времето да си опечеш нещата, така да се каже. Че като станеш на 40-50 и си доникъде... На 60-70 не те виждам изобщо как ще я караш. Добре е човек да мисли за бъдещето, доколкото може. Че тези, които на младини нищо не изградиха в животите си, сега на дърти години са сами, бедни, алкохолизирани и крайно нещастни. Ти така ли виждаш живота си?

# 74
  • В планината / На морето
  • Мнения: 1 011
В моето обкръжение повечето 30-годишни са си инфантилни. Та, не бих казала, че е чак толкова сбъркан авторът. То е малко относително кое е нормално и кое не. Но е факт, че поне всички работят и то не на лоши позиции. Кофти е, че няма за какво да се бориш в живота. Нямаш ли желание за семейство, поне? Това би трябвало да те мотивира да си стъпиш на краката и да търсиш стабилност. Защото при това положение наистина няма как да завържеш сериозни отношения. Не искам да те плаша, но с годините по-зле ще стане ако не се вземеш в ръце. Неотстранените проблеми с времето се задълбочават много. Реално сега е времето да си опечеш нещата, така да се каже. Че като станеш на 40-50 и си доникъде... На 60-70 не те виждам изобщо как ще я караш. Добре е човек да мисли за бъдещето, доколкото може. Че тези, които на младини нищо не изградиха в животите си, сега на дърти години са сами, бедни, алкохолизирани и крайно нещастни. Ти така ли виждаш живота си?
глупости

Авторе, в кои игри си толкова добър сред "милиони". Дай заглавия? Дъщеря ми е заклет геймър, но ще те сдъвче между плуването, ходенето на училище, курсове за графичен дизайнер и срещи с гадже.Simple Smile Да видиш, че може да се живее и в реала и то не лошо.
[/quote

През януари един бивш съученик на сина ми, от езиково училище с 4 езика , вече 2 година студент по межд. икономика , който освен всичките неща, които прави дъщеря ти, беше винаги най-добрият в класа, свиреше на пиано, играеше театър, правеше сам филми, пееше в хора на Виенската филхармония, взе че се самоуби.
А беше прекрасно, някога много весело, много общително дете, с много добри родители от здраво семейство...
Та никога не знаеме, какво животът утре ще ни поднесе ...кой ще е нагоре, кой ще е надолу ...

Последна редакция: сб, 09 мар 2019, 14:09 от RichiRich

Общи условия

Активация на акаунт