Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Затворени жилищни комплекси близо до София

• 13 755
  • 64
  •   1
Отговори

Анкета

Кой комплекс бихте избрали за семейството си?

Опции:

* Може да изберете максимум 2 опции.

# 60
Здравейте. Тази седмица ми попаднаха 1-2 информации в медиите, че са започнали строежа на този комплекс Морени. Някой знае ли нещо повече?

# 61
  • Sofia
Тези комплекси с къщите с какви договори са? Позволяват ли да се променя двора? Да се засаждат дървета и растения по избор? Или трябва да е само райграс и толкова. ВИждам, че някой нямат и реални огради помежду си, какво става ако искам да си изградя ограда, дали е позволено?

# 62
Цените  на къщите почват от 390 хил евро - https://moreniclub.bg/

Според мен са абсурдно високи... имам усещането че ще стане ривър парк 2, който 10 години вися недовършен и много инвеститори се набълбукаха. Към момента, предвид риска, дългото време за строеж и довършване и цените мисля че не си струва .

# 63
Тези комплекси с къщите с какви договори са? Позволяват ли да се променя двора? Да се засаждат дървета и растения по избор? Или трябва да е само райграс и толкова. ВИждам, че някой нямат и реални огради помежду си, какво става ако искам да си изградя ограда, дали е позволено?

Не се бях замисляла за това. Със сигурност би било добре човек да има възможност да "твори" в двора си. Макар аз да не съм голяма градинарка. Но кой знае - един ден, може да имам желание. Relieved
Всъщност на мен идеята за къща/апартамент с двор в голям комплекс ме привлича заради това, че (предполагам?!) има обща поддръжка на общите зони. Което би ме разтоварило от такъв ангажимент..
Не съм сигурна дали е така, де... :-/

# 64
Тези комплекси са своеобразен тест за
 интелигентност, но за ваша сметка.

Общи условия

Активация на акаунт