Отговори
# 660
  • София
  • Мнения: 333
Ортопедичен матрак

# 661
  • Мнения: 1 178
Спрях се на матрак Мемо Оптима, заради мекотата, която ще допринесе за допълнителен комфорт.

# 662
  • софия
  • Мнения: 2 922
Ползвам ортопедичния матрак на Тед.

# 663
  • София
  • Мнения: 670
И моят избор е ортопедичният матрак.

# 664
  • Мнения: 349
Избрах ортопедичен матрак на Тед, заради болки в гърба. Изключително съм доволна от него.

# 665
  • Мнения: 10 874
Матракът Aloe Spring ми допадна най-много заради тези характеристики:

- има 500 независими опорни точки на квадратен метър, които осигуряват не само по-добра опора, но и правилна ортопедична поддръжка на гръбначния стълб
- екстракт от Алое Вера, известен с отличното си успокояващо действие върху кожата
- термо-чувствителната пяна се адаптира изцяло по силуета на спящия

# 666
  • Мнения: 441
Моят избор е ортопедичен матрак, заради болки в гърба.

# 667
  • Мнения: 105
Здравейте,препоръчайте ми мемори матрак с максимална дебелина ,но все пак да не струва колкото двустаен апартамент в краен квартал:)


Simple Smile Здравейте! На по- предните страници сме написали, че матрак изцяло от мемори пяна няма. Не става въпрос за нашето портфолио само , а по принцип въобще. Мемори пяната създава невероятна мекота и удобство и добавена към конструкцията на матрака, придава изключителен комфорт, който спящите настрани, спящите по корем и въртящите се спящи много ценят. Но тя не осигурява нужната на тялото поддръжка по време на сън. Като материал мемори пяната се използва просто за внасянето на удобство и мекота.

Имаме модел от пяна, който е с 5 см. мемори пяна и лавандулов плат в състава си и съвсем скоро ще е на промоция, мисля, че цената му ще е достъпна за Вас. https://ted.bg/ted-bed/mattresses/lavender-memory

Имаме и луксозен модел с 5 см. мемори пяна, чието предимство е, че освен за комфорта и отпускането на тялото, сме се погрижили и за правилната, и ортопедична поддръжка на гръбначния стълб, чрез вградената мулти покет спринг система. Този матрак е с хибридна конструкция, което осигурява една добра вентилация в ядрото и много дълъг живот на продукта.  https://ted.bg/ted-bed/mattresses/memo-optima

# 668
  • Мнения: 105
Аз избрах МАТРАК MEMORY SILVER FLEX / МЕМОРИ СИЛВЪР ФЛЕКС /, ДВУЛИЦЕВ, защото, въпреки, че имам дискови хернии, моят гръб се чувства най-добре на матраци от мемори пяна. Този матрак ще поддържа извивката му на кръста, и ще се събуждам бодра, отпочинала и без болки.

Радвам се, че сте намерила подходящия за Вас матрак сред продуктите ни. Най- важни са личните предпочитания за комфорт. Вашият модел матрак е с пяна с добра плътност, а мемори пяната добавя екстра удобство. Като експерт обаче, съм длъжна да отбележа, че като клиент с дискова херния ще усетите и най малкото изменение във формата на пяната, която неизбежно ще слегне- дори да е с 1 см.- с времето. Случи ли се това - след 4-5 години да речем, започнете ли да се събуждате с болки в гърба, си купете топера ни с мини- покетчета https://ted.bg/ted-bed/toppers/top-i-springs, който ще поеме гръбначния стълб стабилно и ще удължи живота на матрака.

Последна редакция: чт, 02 май 2019, 10:17 от ТED - матраци, легла и всичко за спалнята

# 669
  • Мнения: 105
Матракът ни е на Тед, купуване преди 3 години, но не зная точно как се казва моделът - ами, не сме доволни! На места хлътна, не ни е и удобен. Скоро мислим да го сменяме, но мъжът ми вече е скептичен към Вашите матраци:neutral_face:

Благодарим за обратната връзка, със сигурност би ни била още по- полезна, ако знаем модела, на който спите. Понякога хората водени от цената първо, а и като няма кой да ги посъветва, не избират правилния матрак според нуждите си. Възможно е и да става дума за фабричен дефект - не е изключено. Имаме гаранционно обслужване за тази цел. За да е удобен матрака дълго време, много неща са важни - какъв е начина Ви на живот и как експлоатирате матрака, върху какво е поставен матрака, как предпочитате да спите, имате ли специфични нужни, какви са килограмите Ви и така нататък.
Продаваме матраци не само в България, а и в още над 30 държави по света. Всяка година от производството ни излизат стотици хиляди матраци, и на този фон, 1% общ брой на рекламациите е постижение за нас. Разбира се, неудовлетворените клиенти са нормално събитие за всеки бизнес. Уважаваме негативния опит и винаги сме готови да си вземем поука, ако имаме по- конкретни данни - какви са били клиентите и начина им на живот, и съответствал ли е той с продукта, и как е бил ползван продукта.
Съветите, които даваме тук обаче, са подходящи при търсенето на матрак въобще, така, че на която и марка да се спрете вбъдеще - надяваме се поне тук, в темата, да сме били полезни за Вас Simple Smile

# 670
  • Мнения: 105
Аз си харесах този: https://ted.bg/ted-bed/mattresses/exclusive-memory-silver. Заради всичките му функционалности.

Това е един от най-продаваните ни модели Simple Smile

# 671
  • Мнения: 105
Моето мнение не знам дали е реклама или не точно, но от 20 години спим на един и същ матрак ТЕД и още сме доволни от него.
Награда за  толкова древни и лоялни потребители няма ли?

Радваме се, че сте доволни, ние сме щастливи, когато спите добре. Със сигурност този така дълъг живот на продукта се дължи на пружинките в ядрото, които са материал, който не старее. Вие най- вероятно имате  матрак хибридна конструкция покет пружинки и пяна. Вероятно заради пружинките Вие не може да усетите слягане вече толкова години. Като експерт и загрижена за Вашия добър и здравословен сън обаче съм длъжна да напомня, че пяната е материал, който се износва с времето, сляга и натрупва прах, бактерии и акари /неминуемо за 20 години това се случва/, губи своите комфортни свойства, плата се захабява.
Повярвайте ми, време е за смяна на матрака. Човек трудно се разделя с удобството, но новите ни модели също ще Ви дадат този комфорт.
Ако пазите фактурата си за закупуване на матрака, представете ни я и ще Ви дадем 5 допълнителни процента към вече обявените отстъпки на сайта ни ted.bg
Ще се радваме да Ви консултираме за новия Ви модел.

# 672
  • Мнения: 105
Не знам защо в съзнанието на хората се е насадила нагласата, че обзавеждането на спалнята е нещо евтино в сравнение с останалите помещения в жилището. Предполагам, че е заради ниския клас обзавеждане, предлагано по хипермаркетите. От почти пет години спим на хубав матрак на Тед (не помня модел) и от почти четири години сме с хубава подматрачна рамка (стабилна дървесина, подсилена греда в средата, повече ребра на рамката). За съжаление обзавеждането в спалнята не е перфектният/нашият избор, а е наследство от предишните собственици на жилището. Когато наближи моментът за промяна, със сигурност ще наблегна на хубавия матрак.
Без да съм тествала на живо матрак Маттерра ми допада на пръв поглед. (За сравнение толкова пари за телефон и телевизор не бих дала, но за комфорт - бих). Съпругът ми ще има повече право на глас и бих се съобразила с неговия избор, тъй като той е с дискова херния.

Маттерра е подходящ избор за хора с дискова херния. Това е патентован модел, единствен по рода си в света, с вградена защита срещу радиоактивните геопатогенни зони. Матрак за истински здравословен сън. Сигурни сме, че ще останете доволна.

# 673
  • Мнения: 105
Като гледам на първо четене ми привлякоха вниманието два матрака:

https://ted.bg/nord-star

https://ted.bg/cydonia

За съжаление не можах да прочета каква степен на твърдост имат.


Това са скъпи модели, но имайте предвид, че предлагаме схеми на изплащане- работим с TBI и Уникредит

Матрак Nord Star

    Луксозен модел
    Изискан дизайн
    Матрак тип boxsping - сложна изработка с множество различни материали
    HR слоеве пяна и кокосов слой допълват пищната и богата конструкция на матрака
    Влагоустойчив
    Висок мултипокет пружинен пакет с повече опорни точки
    Нано покет пружинки за нежна, но здрава и прецизна поддръжка
    Вграден топ матрак
    Пяна с екстракт от нероли и слой латекс допринасят за изключителната еластичност на матрака
    Текстил от най-висок клас от органичен памук
    Лятна и зимна страна
Висока степен на твърдост
35 см. +-1 см. височина
15 години гаранция
Ръчно произведено в България
Безплатна доставка[/list]

Матрак Cydonia

    Луксозен модел
    Изискан дизайн
    Матрак американски тип
    Екстра височина
    Пищна конструкция
    7 зоново проектиране на покет пакета
    Мултипокет пружинен пакет с повече опорни точки
    Високоеластична пяна за допълнително укрепване и повече комфорт
    Цели 2 вградени топ матрака - и от двете страни
    Текстил от най-висок клас от органичен памук
    Лятна и зимна страна
Висока степен на твърдост
34 см. +-1 см. височина
15 години гаранция
Ръчно произведено в България
Безплатна доставка[/list]

# 674

Общи условия

Активация на акаунт