Каква е връзката между това да стартирате собствен бизнес и вкусната, прясно изпечена храна

  • 19 614
  • 822
  •   1
Отговори
# 630
  • София
  • Мнения: 1 326
Има ли нещо, коeто ви липсва и бихте искали да видите в асортимента на Fornetti? - бих опитала някой нов и по-интересен вкус.. сладко-солен например. В момента любимите са ми топено сирене, както и шунката. Наистина се топят в устата..особено когато ги уцеля топлички. Може да се комбинират в една по-голяма и вкусна форнетка.

# 631
  • Мнения: 1 392
Пикантни форнети биха били добър вариант.

# 632
  • Мнения: 1 939
Форнети със синьо сирине, форнети с чили.

# 633
  • Мнения: 3 023
Тази седмица в томбола за раница за пикник ще участват всички потребители, които отговорят на въпроса "Има ли нещо, коeто ви липсва и бихте искали да видите в асортимента на Fornetti?" и/или зададат в темата своите въпроси към консултантите на Fornetti.[/b][/size][/color]

Форнети с крем брюле или шампанско. Другия вариант, който би ми харесал е с плънка от рода на орехи и захар, ябълки може да се добави.

# 634
  • Мнения: 409
Къде мога да видя списък с работещите обекти на Форнети - напримвр във Варна?

# 635
  • Мнения: 1 406
Липсва ми, или по скоро би ми харесало да опитам форнети, със синьо сирене и боровинки.

# 636
  • София
  • Мнения: 13 261
Бих искала да има форнети с ванилов крем и форнети от пълнозърнесто тесто.

# 637
  • Мнения: 2 074
Форнети със сирене и боровинково сладко и с маслинова паста.

# 638
  • Мнения: 455
Бих се радвала ако в асортимента си предложите многозърнести форнети, форнети със семена или форнети с моцарела, розмарин и домат.

# 639
  • Мнения: 2 124
Фурнети с кайсиево сладко

# 640
  • Мнения: 11 768
Още един глас за Форнети с боровинки и крема сирене.

# 641
  • Мнения: 132
може би нещо пикантно би се харесало.

# 642
  • София
  • Мнения: 670
С вкус на ябълка и канела, нещо като мини ябълков пай.

# 643
  • Мнения: 109
Къде мога да видя списък с работещите обекти на Форнети - напримвр във Варна?

Здравейте,
 За кой район Ви интересува?

# 644
  • Мнения: 409
Къде мога да видя списък с работещите обекти на Форнети - напримвр във Варна?

Здравейте,
 За кой район Ви интересува?


Да кажем в централната част на града, без кварталите. Но всъщност, защо не и в целия град, все пак едва ли се интересувам само аз Simple Smile Би било полезно да имате такава карта за всеки по-голям град, според мен.

Общи условия

Активация на акаунт