Каква е връзката между това да стартирате собствен бизнес и вкусната, прясно изпечена храна

  • 17 732
  • 822
  •   1
Отговори
# 765
  • Мнения: 215
За закуска приготвям баница, сандвичи или палачинки - в зависимост от наличното време.

# 766
  • София
  • Мнения: 13 127
Гофрети, палачинки, пържени филийки.

# 767
  • Sofia, Младост 3
  • Мнения: 674
Дъщеря ми обича за закуска попара, сандвичи, палачинки, мляко с ориз, плодове или плодови кремчета.

# 768
  • Мнения: 996
За закуска приготвям нещо набързо,а и ми се е случвало да взема "Форнети" за по-лесно.🙂

# 769
  • Бургас
  • Мнения: 1 637
Палачинки, бухтички... обичаме топла и нездравословна храна Simple Smile

# 770
  • Мнения: 996
Приготвям кус-кус, палачинки, кифлички със сирене и айрян, бисквити с кисело мляко, зърнени закуски с кисело мляко, кексове и други печива. Понякога мъжът ми прави принцеси с кашкавал или филийки с яйце и сирене.
Засега ми е лесно, защото съм в майчинство, имам време, а каката през седмицата е на градина и закусва там.

# 771
  • in Wonderland
  • Мнения: 6 047
Попара, овесени ядки с банан и кисело мляко, принцеси с яйце и сирене 😀

# 772
  • Мнения: 57
За закуска обикновено приготвям омлет с препечени филийки или овесена каша.

# 773
  • София
  • Мнения: 1 358
Банички, кус-кус, сандвичи

# 774
  • Мнения: 485
Синът ни много харесва зърнена закуска с кисело мляко, а дъщеря ни - препечена филия с масло. Когато имам време, правя баница, мекичета, палачинки.

# 775
  • Мнения: 913
Кисело мляко с плодове и мюсли.

# 776
  • Враца
  • Мнения: 2 640
Макарони, мюсли, пържени филийки.

# 777
  • Мнения: 382
Закуската на децата ми е предимно филийка с масло,или с кашкавал,или с пастет,или с крема сирене или сирене,саламче...

# 778
  • Мнения: 714
За закуска на децата приготвям палачини, макарони с масло и сирене .Сандвичи с яйце и сирене.

# 779
  • Мнения: 98

Мекици,палачинки, баница,бутерки,мъфини,принцеси и сандвичи с различна плънка

Общи условия

Активация на акаунт