Каква е връзката между това да стартирате собствен бизнес и вкусната, прясно изпечена храна

  • 17 717
  • 822
  •   1
Отговори
# 30
  • Пловдив
  • Мнения: 515
Обожавам ги!!!!! Любими са на семейството. Обичаме с топено сирене, със сирене и кашкавал, пица. Абе май всички вкусове обичаме.

# 31
  • Пловдив
  • Мнения: 1 558
Да, разбира се. Децата ги обожават. Единият харесва с топено сирене, другият със сладко. Аз харесвам всичките Simple Smile

# 32
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 670
Обожавам всички видове форнети.Любими са ми пица и топено сирене.За жалост вече не се намират толкова много......

# 33
  • Мнения: 1 197
Любими са ми всички!

# 34
  • Мнения: 409
Опитвала съм. Харесвам един вид с вкус на пица, но напоследък не ги срещам в нашия град.

# 35
  • Мнения: 744
Харесвам форнетите и често ги похапвам ,любими сами са вкус на пица

# 36
  • Мнения: 441
Не съм опитвала всички видове, но любими са ми тези със сирене.

# 37
  • Мнения: 1 149
Да, опитвала съм. Харесвам повече сладичките и най-вече тези с шоколад

# 38
  • Мнения: 109
Опитвала съм. Харесвам един вид с вкус на пица, но напоследък не ги срещам в нашия град.

Здравейте,

В кой град живеете?

# 39
  • Мнения: 221
Опитвала съм почти всички видове. Моите любими са с шоколад, а на децата с топено сирене.

# 40
  • Мнения: 164
Любимите са ми с топено сирене от солените,а от сладките с кайсия. 😋

# 41
  • Мнения: 5 679
И на мен дадения линк не ми се отваря.

Бих искала да попитам в какъв уред се пекат форнетите? Някой специален ли или тип фурна?

Иначе лично аз харесвам солените форнети, а синът ми най-вече тези с вкус пица.

# 42
  • Мнения: 2 485
Когато бях студентка, често купувах точно за бързо хапване. Но не съм взимала от мнооого време. Спомням си едни с вишни - много вкусни Simple Smile

# 43
  • Мнения: 309
Да, опитвала съм. Любим вкус - с пица.

# 44
  • Montana, Bulgaria
  • Мнения: 564
Много са вкусни. Любимите са ми с пица, топено сирене, кашкавал, вишна, кайсия... май всички. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт