Обсъждане на имотни обяви-10

  • 32 549
  • 787
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 500
Какво мислите за този апартамент?
https://m.imot.bg/details/1c153123909602156

Строителят е СМ инженеринг. Понеже не съм карала в този район през зимата, може ли малко инфо ако някой знае как е пътя през зимата, почиства ли се?

# 361
  • Мнения: 34
Ще бъда благодарна за мнение за следната оферта - както за локация и състояние, така и за цената. Доколко кореспондират
https://m.imot.bg/details/1b155835887604600
За живеене търсех, но по към пожарната по-скоро. Това е почти до Витиня

# 362
  • Мнения: 3 371
Мястото е хубаво, не е далече от пожарната. За състоянието си е тотална щета, цената на мен ми се вижда висока. И станцията на метрото няма да е чак толкова близо.

# 363
  • Мнения: 1 715
Панел, Сухата река, близо 80к евро за двустаен, а и е за тотално изриване. На мен ми се вижда доста надценено.

# 364
  • Мнения: 2 315
Добра е офертата.

# 365
  • Мнения: 9 883
И на мен ми е много, даже ми е МНОГО

# 366
  • Мнения: 34
Благодаря. А каква цена според вас би била реална за този панел?

# 367
  • София
  • Мнения: 878
Благодаря. А каква цена според вас би била реална за този панел?
Аз бих обърнал внимание, че за панелка в Редута искат доста надолу: https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?act=5&adv=1b15578776915412 … k=4mgi5y&f1=1   обявата е от Мирела и трябва да си е напълно реална. Може да е на последен етаж ама е в Редута и последния етаж не е чак пък толкова голям проблем.

# 368
  • Мнения: 9 807
Чакам Томева да сподели.
Пък може забавянето да значи, че имаме сделка Satisfied

# 369
  • Мнения: X
И на мен ми е интересно Томева да сподели, офертата е интересна. Е, не знам дали има сделка, предполагам, че си има и друга работа, освен да пише тук Simple Smile

# 370
  • Мнения: X
Ще бъда благодарна за мнение за следната оферта - както за локация и състояние, така и за цената.
Като видите от черните контакти, допрени към пода,
то част от ел. инсталацията ви е в пода, който е сгур и замазка.
Направата на нова ел. инсталация е трудоемка и скъпа.
Рязане на канали с фреза по стените, които са бетон.
Скрит текст:

Подът също трябва да се изрине (сгур),
защото в повечето случаи е компрометиран и да се направи нова замазка.

# 371
  • София, Bulgaria
  • Мнения: 2 709
Апартаментът на ул. Цанко Церковски е с голям потенциал, много хубаво разпределение, бих казала перфектното. Състояние за основен ремонт. Спалните са светли, дневната по-тъмна..., но това се очакваше, заради етажа. Само че не можем да преценим дали не помагат и мръсните прозорци, през които се виждаше все едно на вън има мъгла. Таванът е чудесен плюс, направо си е ателие наистина и може да стане страхотно местенце, има и голям прозорец с гледка над покривите и Витоша насреща.
Обмисляме го, много го обмисляме, но имаме да видим още 3 имота със сходни характеристики и ще преценим.
Цената трябва да се бори, гаражът е с отделна цена, ако успеем да го включим в цената на апартамента ще е добре...
Локацията много натежава... много...

Последна редакция: ср, 05 юни 2019, 11:14 от tomeva

# 372
  • Мнения: X
Томева, мерси! Локацията е супер, наистина си струва. Има ли проблеми в докумнетите или всичко е добре там?
За мен етажът е голям компромис, ниско е. Има и на 3 етаж решетки в Лозенец, но те лесно се махат, на 3 етаж няма нужда от тях, но тук си има, защото е лесно да се прескочи от балкона. А състояние се сменя с пари, но етаж не се сменя.  
Успех!
Томева, колко агенции го предлагат този имот, всъщност - като гледам, поне 3 са.

Последна редакция: ср, 05 юни 2019, 11:23 от Анонимен

# 373
  • София
  • Мнения: 878
на 3 етаж няма нужда от тях
Подценявате софийските разбойници ...  бивши съседи имаха посещение през балкона на трети етаж.

# 374
  • София, Bulgaria
  • Мнения: 2 709
Томева, мерси! Локацията е супер, наистина си струва. Има ли проблеми в докумнетите или всичко е добре там?
За мен етажът е голям компромис, ниско е. Има и на 3 етаж решетки в Лозенец, но те лесно се махат, на 3 етаж няма нужда от тях, но тук си има, защото е лесно да се прескочи от балкона. А състояние се сменя с пари, но етаж не се сменя.  
Успех!
Томева, колко агенции го предлагат този имот, всъщност - като гледам, поне 3 са.
Решетките са най-малкият проблем, те ще изчезнат заедно с дограмата. Има много естетични решения за обезопасяване, ако реши човек. Те крадците до 5-я етаж се качват по балконите...Купувачите трябва да си преценят дали дневната е достатъчно светла по техните разбирания. По моите е тъмна...потискащо беше, но то и целия имот е в тъмни цветове и тия мъглясали прозорци не помагаха въобще...въображение трябва тук.
Аз видях 2 агенции, може и да са 3... за документите... на приказки всичко било изрядно, но аз докато не видя не вярвам... Не бързам да правя проверки, докато не решат купувачите ми, че това е имота. Напоследък от няколко колеги разбирам, че им правят проверки по регистрацията в Агенцията по вписване и ги карат да обясняват за всяко влизане, какво и защо са проверявали. За това се въздържам без основание да ровя.

Общи условия

Активация на акаунт