Обсъждане на имотни обяви-10

  • 32 593
  • 787
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 234

Имот за ценители, какво да кажа. Не съм дорасла да оценя фината естетика.
Сигурно ако се изрине до основи целият "барок", може да се направи нещо с апартаментчето, лошото е, че този панаир е включен в цената. 2100 евро на квадрат за зона Б-18... Най-интересното е, че щом се е намерил кой да го обзаведе така, току-виж се намерил и ценител да го купи?

# 421
  • Мнения: 19 518
Коментирали сме подобни изпълнения. Аз няма да ги нарека кич, защото ще дойде пак някой да раздава мъдрост.
Има и богати цигани в България, нека има и жилища "до ключ" и за тях.
Заболя ме главата като погледнах

# 422
  • Мнения: X
"Прекрасен дизайнерски апартамент с невероятно изискан интериор" TrollfaceTrollfaceTrollface

# 423
  • Мнения: 41 242
Това си е кич. Виж онова барок ли беше, Луи VXI ли беше, не беше кич само по себе си. Беше направено скъпо и качествено, ама проблемът беше, че е като на свинче звънче. То и диамантена тиара сама по себе си не е кич, ама ако си я сложи някоя лелка като излиза до пазара нещата се променят Joy

# 424
  • Мнения: 10 212
Имот за ценители, които искат мебели Версаче и им е важно да имат близка спирка на метрото. 😂 Кичът е брутален, презентацията - двойно. Някои брокери определено не мислят с главите си.

# 425
  • Мнения: 501
Адски брутално....

# 426
  • Мнения: 969
Интересно разпределение на етажа: https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?act=5&adv=1b15602402638638 … k=4n0gyh&f1=1
Само гарсониери и боксониери. Предполагам се чакат хора като Румка да го изкупят, с надежди за наеми ... Целият проект разчита на това. Не станаха ли прекалено много подобни "инвестиционни" проекти. В Студентски град висят едни подобни обяви над година вече ...

# 427
  • София
  • Мнения: 5 984
Нито имам подходяща прическа, нито подходящи дрехи да се нанеса в този интериор. ...

Извън майтапа, кой изобщо ще отиде на оглед и кой изобщо ще купи туй нещо... ?
Обезобразили са жилището.... пък правили, правили, сега сами собствениците гледат да се оттърват... Grinning
Нещо налудно има в това... Thinking

# 428
  • Мнения: 1 717
Интересно разпределение на етажа: https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?act=5&adv=1b15602402638638 … k=4n0gyh&f1=1
Само гарсониери и боксониери. Предполагам се чакат хора като Румка да го изкупят, с надежди за наеми ... Целият проект разчита на това. Не станаха ли прекалено много подобни "инвестиционни" проекти. В Студентски град висят едни подобни обяви над година вече ...
Абсолютно. Къде ги очакват чак пък толкова много мигранти, които да живеят под наем в столицата ни, не знам. Ще почнат да гърмят по някое време.

# 429
  • София
  • Мнения: 4 133

Направо ме втресе това чудо на "изкуството". УЖАС! Никога не бих го купила дори и пари да ми дават. Прекален КИЧ за толкова пари.

# 430
  • Мнения: X
Много кич събран на малко кв.м. Поне да имаше простор, а то набутано в кибритена кутийка.

# 431
  • Мнения: 969
Интересно е някой специалист икономист да се изкаже. 10-годишен цикъл, нали така?! Кризата удари 2008, сега сме 2019. Явно нещо ново се случва, непредвидимо просто със смятаме на цикли. Е, икономисти?!
То ако беше точна наука, сичкото да сме милионер!!!
Освен това циклите или цикловете😉 не са само на 10 години. Има и на 30 - едрички. Най - страшни са месечните.
Питането ми е, защото нещо не е наред, цикличността е "повредена". Което може да означава нещо много лошо след малко повече време. Някой знае ли колко пари като процент от паричната маса се наляха по време на кризата 2008г?
ЕЦБ промени плановете си за вдигане на лихвения процент. Нещо много яко мирише, но не съм икономист, не мога да засека на какво точно е миризмата.

# 432
  • София, Bulgaria
  • Мнения: 2 715
Всички реновирани сгради тип общежития, рано или късно пак си стават Общежития с всичките произтичащи негативи от това, където и да се намират. Особено в райони, където единственият плюс е метрото. 
Аз никога не бих посъветвала  покупката на такъв имот, още повече, ако и локацията не е Уау..и още повече, където гарантирано огромен процент ще са наематели. За мен, вероятността такава сграда да западне, дори не толкова на външен вид, а по-скоро от контингента обитатели, никак не е за подценяване. Което ще доведе до спадане на наемите или дори да не спаднат, то потенциалните наематели, дали няма да са такива, които " да не са ти в къщата".

Това е мое мнение, дано да съм лош пророк.

# 433
  • Мнения: 30
Ами не е скъпо, не е и лошо, все пак обзавеждането е Версаче !!!
Ако не ти е фурната Версаче, как кажете ми ще си сготвите свинско с кисело зеле "А ла Версаче" ???

# 434
  • Мнения: 33
Интересно е някой специалист икономист да се изкаже. 10-годишен цикъл, нали така?! Кризата удари 2008, сега сме 2019. Явно нещо ново се случва, непредвидимо просто със смятаме на цикли. Е, икономисти?!
То ако беше точна наука, сичкото да сме милионер!!!
Освен това циклите или цикловете😉 не са само на 10 години. Има и на 30 - едрички. Най - страшни са месечните.
Питането ми е, защото нещо не е наред, цикличността е "повредена". Което може да означава нещо много лошо след малко повече време. Някой знае ли колко пари като процент от паричната маса се наляха по време на кризата 2008г?
ЕЦБ промени плановете си за вдигане на лихвения процент. Нещо много яко мирише, но не съм икономист, не мога да засека на какво точно е миризмата.
Това, че задържаха с една година вдигането на лихвите според мен ще изиграе лоша шега на много хора, според мен. Също така наблюдавам, че цените на зелено и на готови апартаменти са изравнени. Това не е ли нелогичност ма пазара на имоти?

Общи условия

Активация на акаунт