Моля, помогнете да спася детето си!

  • 327 906
  • 2 559
  •   1
Отговори
# 1 125
  • Мнения: 15 032
Момичета,  колко пари ни остават да съберем?

# 1 126
  • Мнения: 758
Видях обявата за медалите, просълзих се...
 Има надежда, хора!
След нас идват добри Човеци!
Благодаря на детето, на майката възпитала го, на всички, които влагат сърце и време и чувство за Джони!
На малката шампионка желая още много медали!
На всички вас здраве!
На купилата ги ❤❤❤

А аз настръхвам и се просълзявам всеки път, като вляза в темата и видя настървението, с което Вие и още две-три дами(признавам не съм я чела цялата и може да сте повече) организирате, пишете неуморно...и си мисля: "Боже, те роднини ли са, нима е възможно чужди хора така яростно да се борят не за тяхното дете?" И сълзите ми сами текват. Щом има такива като вас, светът не е загубен...Бъдете благословени всички!

Последна редакция: нд, 12 яну 2020, 11:49 от ednausmivka

# 1 127
  • Мнения: 6 450
Момичета,  колко пари ни остават да съберем?
Още около 4 хиляди еврo.

Самокоригирам се. Остават още около 5 хил. евро.

Последна редакция: нд, 12 яну 2020, 13:31 от Mößbauer-Effekt

# 1 128
  • Мнения: 15 032
Съвсем близо сме до целта. За още 2-3 дни ще сме готови!

# 1 129
  • Мнения: 6 450
Дано успеем навреме.

# 1 130
  • София
  • Мнения: 17 775
Ще стане. Остават само 4к. 15вече са събрани за по- малко от седмица. Споделих и с колегите, няколко от тях ще дарят в понеделник добри суми. Simple Smile

Дано да е за последно. Това малко човече много преживя, а родителите сигурно са се стопили от нерви и притеснения.

# 1 131
  • На брега на реката
  • Мнения: 7 685
Видях обявата за медалите, просълзих се...
 Има надежда, хора!
След нас идват добри Човеци!
Благодаря на детето, на майката възпитала го, на всички, които влагат сърце и време и чувство за Джони!
На малката шампионка желая още много медали!
На всички вас здраве!
На купилата ги ❤❤❤

Мисля, че на Моканина бяха думите: "Боже, колко мъка има по тоя свят, боже!".

В този случай обаче, аз бих перифразирала : "Боже, колко ДОБРОТА има по тоя свят, боже!".

Аз нямам ФБ, но прочетеното тук ме рзплака. Искрено се надявам да има повече такива  хора, като това дете и дамата, откупила медалите, но предложила му да си ги задържи! Респект и поклон, пред такива големи човеци!!! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 1 132
  • Мнения: 4 270
Момичета, неверооятни сте! Да сте живи и здрави, за да дарявате добротата си под всякаква форма. Поклон и пред дамите в базара, нямам ФБ, но настръхвам само като чета!
Джони, сладур малък, всичко ще бъде наред, Толкова си хубав, толкова добри неща заслужаваш и така ще бъде!
Шугър, не спирай да вярваш в чудеса! Ще успеем с парите!

# 1 133
  • София
  • Мнения: 17 775
Да, и аз видях поста на детето с медалите. Браво, все още се възпиават Човеци Simple Smile

# 1 134
  • Мнения: 39 318
Радвам се, че базара върви с пълна сила. Вярвам, че до два три дни сумата ще е налична.

# 1 135
  • София
  • Мнения: 1 869
Към момента в ХелпКарма имаме 12412 евро , а в сметката в петък последно бяха към 4 хил. лв., остават ни съвсем малко още... Heart

И от мен огромен респект за всички толкова отдадени на кампанията и за всички включили се по какъвто и да било начин Heart От лятото насам не бях виждала толкова хора, обединени от една цел, няма известна личност, която да не е била помолена да сподели и просто няма начин да не ги съберем тези пари! Heart
И остава само да ни ремонтират малкия герой и всичко да остане в миналото! Heart

# 1 136
  • Canada
  • Мнения: 3 460
Огромно благодаря и от мен за всички, които полагат толкова много усилия и които подкрепиха кампанията Heart

Не искам думите ми да бъдат тълкувани погрешно, мисля, че като се поуспокоят нещата ще е хубаво да имаме малко повече информация за шънта. Дават ли гаранции от клиниката, че ще функционира добре, за определен период след операцията ли ще го носи Джони, контролни прегледи, които предстоят...
Така ще знаем накъде отиваме Blush

Последна редакция: нд, 12 яну 2020, 18:52 от Foncé

# 1 137
  • София
  • Мнения: 1 869
Фонс,
от всички консултации, които направи Деси за жалост никой не гарантира нищо, нито прогнозира. Операцията за премахването на тумора му беше мнооого инвазивна, тоест никой не може да ни обещае как ще се справя той занапред.
Но беше факт, че напредваше доста добре докато не даде назад, което беше поводът за консултациите. Новият вид шънт, който ще поставят е регулируем, докато сегашният не е, тоест може да не функционира добре, а новият ще може да се управлява без последващи операции. Поне това ще даде комфорт на мозъка му да се развива и подобрява занапред.
Прегледите ще си продължат - тоест ще продължи да се проследява според схемата след премахването на тумора.

# 1 138
  • Canada
  • Мнения: 3 460
Разбирам, Мери, благодаря  Hug

На този етап най-важно е шънта да бъде подменен успешно, дръжте ни в течение и за последващите контролни прегледи и нужди на Джони и Деси за да сме в готовност и да им осигурим максимално спокойствие и комфорт поне от финансова гледна точка  Hug

# 1 139
  • Мнения: 12 992
Добро утро, момичета и момчета:)

Редактирам се! Сега прати Деси извлечение в банката са вече 5900лева! Сега са отразени явно преводите от уикенда !🥰

В момента чисто в ХК 12700€
В сметка 5900 лева.
Грубо остатък за събиране 3000 €.
Пиша го така, защото в ХК илиза с натрупване.
Още малко!


Джони ви поздравява с песничка и босо краче:)❤



Последна редакция: пн, 13 яну 2020, 11:27 от JACKLIN*

Общи условия

Активация на акаунт