Мнения за неелитни училища след седми клас в София- Тема 2

  • 64 097
  • 799
  •   1
Отговори
# 765
  • Мнения: 6 926
Районът е хубав вече. Не е за да не щъкат Simple Smile, а именно защото е еврейско, това са мерки за сигурност.

# 766
  • Мнения: 15 572
А какъв е проблема, че е еврейско? Извинявам се, но наистина не съм в час с тези неща

# 767
  • Мнения: 6 926
Евреите просто си държат на сигурността.

# 768
  • София
  • Мнения: 2 855
Не помните ли последния атентат срещу евреите на летище Бургас през 2012? Риск винаги има, чест им прави, че вземат такива мерки.

# 769
  • софия
  • Мнения: 94
Мнения за Джон Атанасов, Ломоносов - компютърната паралелка и ПГ по телекомуникации. За две от училищата чух и прочетох противоречиви неща, само за Ломоносов за сега има само положителни мнения. Гледах и ДЗИ, като Ломоносов доста "дърпа" между 2019 и 2020 пред ПГ по телекомуникации. За съжаление детето най-много иска Системно програмиране или Приложно програмиране, каквито паралелки няма в Ломоносов и за това мислим да го пишем назад в заявлението.
Предварително благодаря за отговорите!
Побутвам запитването! Нашият инетерес е за същите у-ща. Благодаря.
.  Синът ми е "Системно програмиране" в ДА. За тази година съм сравнително доволна. Имам предвид първия срок. ДО през втория - още от първия ден започнаха с изпитвания, отсъствия, забележки, оценки. Да, има преподаватели, които не се справиха с технологиите, но са малцинство. И двамата сме доволни и от съучениците, и от преподавателите. Две близки дечица са в КТТ на Ломоносов - завършиха 8 и 9 клас. Едното е съвестно и ученолюбиво дете, което е много доволно и се справя отлично. Другото - не му е приоритет ученето. Но, и базата,и средата, и голяма част от преподавателите са добри. Да, има и "зрънца", развалящи дисциплината, но ги държат под контрол. За Телекомуникациите....на приятелката ми синът ѝ завърши 8 клас. Доколкото разбрах от нея, ДО е било на почти кота 0,  не съм чула за проблеми с дисциплина и среда. По нейно мнение, преподавателите са на високо ниво.

# 770
  • In the jungle out there..
  • Мнения: 1 252
Здравейте!
Моля за мнения за 81 СУ "Виктор Юго", синът ми е приет там на второ класиране Хуманитарна паралелка. На първо класиране - в 36 СУ с Италиански. Трябва да изберем между двете...

# 771
  • Мнения: 21 455
Не можете да избирате.

# 772
  • София
  • Мнения: 1 326
Здравейте!
Моля за мнения за 81 СУ "Виктор Юго", синът ми е приет там на второ класиране Хуманитарна паралелка. На първо класиране - в 36 СУ с Италиански. Трябва да изберем между двете...
Боя се, че нямате много възможности за избор. Записвате на мястото по 2 класиране и/или чакате 3 класиране без запазване на мястото.
Обмислете го внимателно.

# 773
  • София
  • Мнения: 12 554
Синът ми е приет в "Компютърна техника" на  "Ломоносов". Много искаше точно тази специалност. Отиваме да се записваме. Има ли други приети там?

# 774
  • София
  • Мнения: 109
Синът ми е приет в "Компютърна техника" на  "Ломоносов". Много искаше точно тази специалност. Отиваме да се записваме. Има ли други приети там?

Моят също е приет в Ломоносов, но паралелката с кинотехника. Намерих основно положителни отзиви. Надявам се да е добро училище.

# 775
  • In the jungle out there..
  • Мнения: 1 252
Не можете да избирате.
Да, всъщност, съвсем изтъпях...Disappointed Relieved

# 776
  • София
  • Мнения: 3
Синът ми е приет в "Компютърна техника" на  "Ломоносов". Много искаше точно тази специалност. Отиваме да се записваме. Има ли други приети там?

Моят също е приет в Ломоносов, но паралелката с кинотехника. Намерих основно положителни отзиви. Надявам се да е добро училище.
Моят син също е приет в Ломоносов, паралелка  с кинотехника. Успех на всички!

# 777
  • Мнения: 197
Синът ми е приет в "Компютърна техника" на  "Ломоносов". Много искаше точно тази специалност. Отиваме да се записваме. Има ли други приети там?

Моят също е приет в Ломоносов, но паралелката с кинотехника. Намерих основно положителни отзиви. Надявам се да е добро училище.
Моят син също е приет в Ломоносов, паралелка  с кинотехника. Успех на всички!
И моят е приет кинотехника, от компютърната на първо класиране ни деляха 6,5точки.За жалост не успя и остава кинотехника.

# 778
  • Sofia
  • Мнения: 143
Приет е Комуникационни с-ми в ПГ по Телекомуникации, доволен е, записваме се утре. Ако има и други ще се радвам да се запознаем.
Успех на всички и нека лятото започне сега Simple Smile

# 779
  • София
  • Мнения: 109
За Ломоносов гледах програмата за миналата година и видях, че всички започват от 8:30. Знаете ли, това означава ли, че са само първа смяна?

Общи условия

Активация на акаунт