СПГЕ Джон Атанасов - приети 2019

  • 14 181
  • 110
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 22
Утре отивам да го запиша.
Както обещах, ще питам от колко часа започва първа смяна, че ние сме далече и ни е важно. Ще пътува с нещо до Сточна гара и оттам тролей 11.
Ще питам и за родителска среща - гледам, че по другите теми вече имат информация.
Децата от КТТ имат ли група във ФБ? Или поне випуска? Че моя няма да тръгне да търси такава, но ще е полезна.
А родителска група има ли?
Ще чакам инфо... А дали ще са първа смяна първия срок?

# 31
  • Мнения: 22
Няма ли някой друг родител от Системно програмиране да се включи?🙂

# 32
  • София
  • Мнения: 2 271
Така.. Записах младежа КТТ (учителките го наричат Ка Те Те) 🙂
Ако някой не е ходил още, необходими документи са: Копие на Акта за раждане и оригинал за сверка, оригинал на Дипломата, оригинал на Медицинското (изрично погледнаха, дали има отразено цветоусещане) и служебна бележка с входящия номер. Другото са заявления и декларации, които се попълнят на място.
Осми клас ще започнат първа смяна, която започва от 7:30 ч. 😳

Първата родителска среща ще е след началото на учебната година.
Който е завършил седми клас с отличен успех, ще получава стипендия първия срок.

На мен училището ми хареса, на детето - също.

# 33
  • София
  • Мнения: 2 271
Искам да помоля, ако някой има познати деца от горните класове, да попита, дали имат работещ физкултурен салон и дали учениците имат лични шкафчета.

# 34
  • София
  • Мнения: 6 238
Много ти благодаря за подробната информация и споделеното лично мнение!

Нашият младеж ще бъде записан в понеделник. Simple Smile

Искам да помоля, ако някой има познати деца от горните класове, да попита, дали имат работещ физкултурен салон и дали учениците имат лични шкафчета.
Съфорумка от друга тема има син сега ще е 9ти клас, ще питам.

# 35
  • София
  • Мнения: 226
Няма ли някой друг родител от Системно програмиране да се включи?🙂
Има, има... сега виждам темата 😀.
Днес даже записах синчето в училището.

 

# 36
  • Мнения: 426
И аз тук Simple Smile Вчера записах младежа, приет е в МТ. Ще пътува от кв. Гоце Делчев. Има ли дете с което да си другаруват по пътя?

# 37
  • Мнения: 22
И аз тук Simple Smile Вчера записах младежа, приет е в МТ. Ще пътува от кв. Гоце Делчев. Има ли дете с което да си другаруват по пътя?
Синът ми ще пътува от Манастирски Ливади. Може да пътуват от бул. България с автобус 204.

# 38
  • Мнения: 22
Няма ли някой друг родител от Системно програмиране да се включи?🙂
Има, има... сега виждам темата 😀.
Днес даже записах синчето в училището.

 
Чудесна новина. Ще обменяме инфо. Може да са в един клас. 🙂

# 39
  • София
  • Мнения: 6 238
Ние сме в Хаджи Димитър, синът ще пътува с тролей 4.

# 40
  • София
  • Мнения: 2 271
 
Ние сме в Хаджи Димитър, синът ще пътува с тролей 4.
Понеже не познавам квартала, има ли къде да се направи връзка на 4-ката с автобус 100?

# 41
  • София
  • Мнения: 6 238
На пазара на Макгахан, от едната страна на улицата спират тролеите и 85, 285, а от другата - 100. На друго място май не се засичат.

От къде се идва със 100-чката?

# 42
  • Мнения: 426
И аз тук Simple Smile Вчера записах младежа, приет е в МТ. Ще пътува от кв. Гоце Делчев. Има ли дете с което да си другаруват по пътя?
Синът ми ще пътува от Манастирски Ливади. Може да пътуват от бул. България с автобус 204.
Супер! С 204 не се ли обикаля доста? Вчера установих че с  76 се стига за 25 мин., а с тролей 8 се върнахме за 45 мин.

# 43
  • София
  • Мнения: 2 271
На пазара на Макгахан, от едната страна на улицата спират тролеите и 85, 285, а от другата - 100. На друго място май не се засичат.

От къде се идва със 100-чката?
В кв. Бенковски сме.
Има и други варианти, но искам да обмисля всички възможни 🙂

# 44
  • София
  • Мнения: 6 238
Значи вероятно ще се засичат по пътя. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт