16.07 - 27.07.2019 СЕДМИ КЛАС Успех на второ класиране!

  • 112 945
  • 1 854
  •   1
Отговори
# 1 815
  • Sofia
  • Мнения: 722
Аз , когато бях седмокласничка избрах да уча в Хуманитарна гимназия История , а не в ПМГ . Даже заместник директорът на ПМГ-то/Бургас/ идва два пъти в къщи да ме моли. Аз , обаче , бях категорична .
Моят син пък сега сам си избра да учи в НПМГ , аз не съм вземала участие в избора му . Бях направила списък с желания , който пренареждах цяла седмица и когато той се върна от баба си , пренареди целия списък .

# 1 816
  • Мнения: 21 455
Чл. 72а. (Нов - ДВ, бр. 82 от 2018 г.) След реализиране на държавния план-прием по чл. 142, ал. 3 от ЗПУО директорът на училището до 20 септември уведомява писмено директорите на училищата, в които са се обучавали записаните ученици.
В текста е фиксиран краен срок, но е възможно информацията да се подава поетапно.

# 1 817
  • София
  • Мнения: 1 210
Следя ви, но в момента в душата и пред очите ми е  море, слънце, небе и спокойствие. Отбивам се само да кажа, че стискам палци на всички, които ще се борят на 3то. Специално искам да пожелая успех на тези, които ще се борят за 4те места в СМГ. Ние категорично отпадаме, не само защото сме доста далеч физически, но и дъщеря  ми не иска да поема риска. Сви й се под лъжичката като разбра за свободните места, но беше абсолютно убедена, че има какво да губи.
Ние  гледаме мача отстрани. Simple Smile

# 1 818
  • София
  • Мнения: 51
... пред очите ми е  море, слънце, небе и спокойствие ...
Благородно завиждам Wink

Oще 7 дена до похода с каяци по язовирите в Родопите.

# 1 819
  • Мнения: 561
Леле, ама ги няма баловете за трето. Ами сега! Flushed
Simple Smile

Релакс, бе, хора. Всичко ще е наред със системата, засега там бъгове не бяха засечени освен излишни нерви по очакване на допълнителни атрибути.
Дето викаше Дидева, по-малко инфо в системата = по-малко притеснения Simple Smile
Всичко ще е наред, в понеделник ще си излезе класирането нормално, съобразно балове и желания, а при евентуални грешки тук ще се разбере и ще реагираме. Simple Smile
Успех на джуркащите се!

# 1 820
  • София
  • Мнения: 7 063
В училищата, в които са били децата до сега, дали имат информация за учениците си - къде са приети, записани ли са разни такива неща?
Викаш, резонен въпрос е този. Joy
Добра причина да започнат да звънят на родителите, да ги "подсещат", че не са разходили отпусните, както се случи миналата година в някои училища. JoyJoy

# 1 821
  • Мнения: 896
И тази година ще ги разхождаме. Няма лошо - да се знае, че сме се отписали от 107-мо, иначе може да си помисли някой, че оставаме и в 8 клас там ...

# 1 822
  • София
  • Мнения: 1 397
Подобна статистика (кой къде е отишъл) училищата със сигурност имат, но не съм виждала някой да публикува. Само класните ръководители за своите класове си пишат в групите на децата и родителите. Аз за нашия клас си знам, но за другите от училището нямам никаква идея.

# 1 823
  • Мнения: 4 076
Седнах накрая и аз да опиша моето преживяване на НВО.
"Себеподобните" сте вие, мили мои виртуални сестри (и тук-таме братя) по съдба.
Беше незабравимо и вече малко ми липсва.
http://www.beznervi.com/%d0%b6%d0%b8%d0%b2%d0%be%d1%82-%d0%bf%d0 … 1%83%d1%80%d0%b8/

# 1 824
  • София
  • Мнения: 1 397
мартеа, имаме си още деца, няма да ни липсва дълго Simple Smile Може би с вторите деца да е по - леко и съвсем различно. Стига разбира се да не си допуснал грешката да родиш в четна година както аз...
Забавно е във форума, не може да се отрече.

# 1 825
  • Мнения: 1 812
мартеа, браааво, много точно  си пресъздала емоциите Two Hearts Ех, колко е хубаво, че преминах през тази година с хора като вас:hearts:

# 1 826
  • Мнения: 253
мартеа, усмихна ме, припознах се и започна вече да ми липсва. Благодаря на всички ви, с които бяхме заедно през това чудо НВО. На продължаващите трето и четвърто класиране успех и всичко да завърши с радостни деца накрая.

# 1 827
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 374
В училищата, в които са били децата до сега, дали имат информация за учениците си - къде са приети, записани ли са разни такива неща?
Викаш, резонен въпрос е този. Joy
Добра причина да започнат да звънят на родителите, да ги "подсещат", че не са разходили отпусните, както се случи миналата година в някои училища. JoyJoy

Притеснено ми е, заради познато дете, чиито родители по една или друга причина не са много в час. Смятат, че щом са говорили с директора, няма какво друго да се направи и детето е записано. А то е умно, но доста срамежливо и нямам пряка връзка с него. Не съм сигурна дали само би подало заявление и се опасявам да не е останало без училище до този момент. Не знам как/дали да помогна, то остана вече четвъртото класиране.
Ако имат информация в училището, сигурно биха ги потърсили и на тях определено вярват повече, отколкото на мен.

# 1 828
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 674
Мартеа, мен пък направо ме просълзи. Много добре си го описала. Припознавам се в думите ти, само липсва БЕЛо и червено и зелено. Един ден от пролетта малкия ме попита "Мамо, и аз ли ще трябва да хода на всичките уроци като кака?" - сви ми се сърцето. Представям си колко много го е страх да стане 7-ми клас.

# 1 829
  • Мнения: X
На мен пък хич ама хич няма да ми липсва НВОто и целия зор, разочарования, прахосано лято и мога още много да изреждам. И честно, чудя как може да се изпитва носталгия към едно разпределение за училища.
Единственото хуваво нещо в цялата история е, че открих този форум и "печенето на бавния огън" стана поносимо, дори забавно на моменти.
Ще посещавам форума и след това!

Общи условия

Активация на акаунт