Делта Хил, Кладница

  • 27 472
  • 169
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 19 854
Не е вила, хижа е и е част от туристически маршрут. По пътя има и симпатичен заслон.

# 151
  • Мнения: 19 485
Екстра значи! Благодаря за инфото, набелязвам си маршрута!

# 152
  • София
  • Мнения: 3 167
Босилка, ходила ли си скоро? Сега като се замислих, последният път не работеше. Ама то с тези несигурни времена, не бях изненадана.

# 153
  • Мнения: 19 854
До хижата не стигам, че аз ходя през ден в планината и ми идва множко. Но срещам доста хора, запътени натам. Стигам до заслона. Но мисля, че си действа.

# 154
# 155
  • София
  • Мнения: 405
Привет. От няколко години искаме да се измъкнем от центъра на София в някоя къща до София/Пловдив, но нещо не можем да открием нашето място. Или ще са в някакви ниви, или инфраструктурата в селото ще е по-зле от бомбандираните села в Украйна и т.н.

Та в тоя ред на мисли, някой с малки деца може ли да сподели как е животът в Делта Хил? Като цяло много ни допада идеята им. Не искаме затворен комплекс от тия ония казарми, които в момента строят до Лозен, но искаме нещо с някаква прилична инфраструктура. Та до колкото четох в Делта Хил има добър баланс. Имаш собствен двор, плащаш за охрана, но е типичният затворен комплекс, в който ме задължават да садя точно 1 вид храст в градината си(ако съществува такава) и нищо друго...

# 156
  • Мнения: 10 992
типичният затворен комплекс, в който ме задължават да садя точно 1 вид храст в градината си(ако съществува такава) и нищо друго...
глупости

# 157
  • София
  • Мнения: 405
типичният затворен комплекс, в който ме задължават да садя точно 1 вид храст в градината си(ако съществува такава) и нищо друго...
глупости

Мерси. Много полезно мнение!

# 158
# 159
  • Мнения: 19 485
Е щом ще трябва и личен автомобил да се ползва, заплатата е доста неатрактивна според мен.

# 160
  • Мнения: 10 992
Да, предполагам, че изискването е, защото няма градски транспорт до Делта Хил. На богаташите им трябва обслужващ персонал, но няма автобуси дотам.
Е, за тази работа не се изисква някакъв ценз, може и с основно, и със средно образование да е жената. А ако живее в близките села, или в Перник... не е чак толкова неудобно да ходи с колата.

Въпросното лично съобщение важи не за тук, а за фейсбук обявата, на ФБ страницата.

# 161
  • Мнения: 23
Здравейте, може ли някой да даде скорошно мнение за Делта Хил?

# 162
  • Мнения: 10 992
В какъв смисъл “скорошно”? Мнение за какво? Няма разлика в транспорта. Къщите да си същите, хранителните  магазини също.

# 163
  • Мнения: 23
Наскоро разбрах, че доста 'сериозни, високи, хора в държава' живеят там, преди не знаехме, защото не сме се интересували от комплекса.

Хора от типа на Слави Трифонов, Любена Петрова - бившата на Пепи еврото, и разни други хора  живеят или имат къщи там, няма нужда да се изреждат всички.

Дали е опасен живота там и има ли от какво да се притесняваме?

# 164
  • Мнения: 5 898
Слави Трифонов много отдавна не живее там. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт