Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори

Анкета

Имате ли кредитна карта и за какво най-често я използвате?

Опции:

* Гласуването приключва: ср, 06 ное 2019, 14:09

# 225
Използвам само дебитна карта за по-големи покупки.

# 226
Най-често използвам дебитната си карта, когато пазарувам в супермаркети.

# 227
Използвам дебитна  за всякакви плащания, избягвам да нося и да плащам кеш. За онлайн пазаруване използвам виртуална карта и токен за по-голяма сигурност. Все още проучвам условията на банките за кредитна карта.

# 228
От днешния ни пост ще научите какви цели си поставят богатите хора и как те влияят върху успеха и финансовата стабилност.

Каква е връзката между целите, които си поставяме и финансовата стабилност?

Оказва се, че повечето богати хора не вярват много в късмета, а разчитат на себе си. Голяма част от тях, участвали в проучване за милионерите и техните постижения, споделят, че си поставят 5 и 10-годишни цели и работят целеустремено за изпълнението им. Именно финансово стабилните хора са тези, които отделят най-много време на работата си и планират в детайли разходите си.

# 229

Изтеглени са късметлиите, които печелят награди от играта на UniCredit.

Брандирана точилка и дъска за рязане UniCredit Bulbank печели:

Ambrosia*

Брандирана дъска за рязане UniCredit Bulbank печелят:

Sonnenlicht
mina.k.p

Честито! Tada

Очакваме печелившите да се свържат с нас до 14.10.2019 г. на e-mail: igra@bg-mamma.com, като упоменат, че са победители в играта на UniCredit и напишат потребителското си име, електронната поща, с която са регистрирани във форума и координати за получаване на наградата (три имена, адрес и телефон за връзка).

Благодарим на всички потребители за участието!

# 230
  • София
Аз използвам дебитна карта Debit Mastercard от УББ, която е доста удобна, защото се приема навсякъде. Към същата сметка имам издадена и Visa Electron. Само веднъж на един банкомат не ми беше приета MC и използвах Visa.

Когато пътувам в чужбина си ги нося и двете, но всекидневно (включително и онлайн) се доверявам на Mastercard.

# 231
Здравейте!
Днес споделяме с вас информация за предстоящо събитие, което може би ще бъде интересно за някои от вас.

На 22 октомври 2019 г. безплатната академия за майки WoMum ще проведе обучение на тема "Me Inc.: Управление на личния бранд“.
Лектор на събитието ще бъде Виктория Блажева, директор „Връзки с обществеността и комуникации" на УниКредит Булбанк и Diversity manager на банката.
Тя ще сподели на какво е важно да обръщаме внимание при изграждането на личен бранд, кои са добрите и лошите практики и как да бъдем полезни на самите себе си.

Обучението ще се проведе от 10:00 ч. на 22 октомври в Учебния център на УниКредит Булбанк на пл. „Св. Неделя“ 7, ет. 6 и ще продължи около 2 часа.

Безплатна регистрация за участие в предстоящото обучение: ТУК.

Ще се радваме да споделите кои теми представляват интерес за Вас и кои са областите, които вие лично бихте искали да надградите.
За допълнителна информация относно академията и следващите обучения може да се свържете с нас на email: MumAcademy@UniCreditGroup.BG

# 232
Кои са навиците, които губят от времето ни на работното място? Вижте в днешния ни пост.

Как губим пари, продуктивност и мотивация?

Знаете ли, че заради прекъсвания и разсейване губим до 60 часа месечно от работното си време?
Непрекъснатото взиране в екрана на телефона и пристрастеността ни към социалните мрежи не ни вършат по-добра услуга.
Опитайте се да намалите влиянието на външните фактори около Вас по време на работа. Така ще намалите стреса, ще спрете да си губите времето и ще работите по-мотивирано.

Лесно ли се разсейвате и смятате ли, че това се отразява на живота ви негативно?

# 233
Имаше период, в който бях много разсеяна,мислих  за много неща едновременно, и това не ми се отразяваше добре. Взех решение от раз,че това трябва да се промени.Наложих си го и успях! Към днешна дата,нещо ангажирало ли ми е вниманието,много трудно някой (нещо)може да ме разконцентрира!

# 234
Аз от известно време съм разсеяна и забравям доста. Определено това се отразява негативно на живота ми.

# 235
Поради проблемите, които ме връхлетяха последната година, съм доста разсеяна и хаотична. Надявам се скоро да се оправят лека полека нещата, за да си бъда отново предишната концентрирана дама.

# 236
Да, лесно.

# 237
  • София
Не, не се разсейвам.

# 238
Не се разсейвам лесно.

# 239
не се разсейвам лесно

Общи условия

Активация на акаунт