Есенното слънце вече грее, а порасналото ЮНче гука в количка и на глас се смее - Тема 4

  • 16 649
  • 798
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 71
Аз смятам от 6 месец да започна със захранването, изчетох доста схеми в нета и най-много ми хареса от babysling, защото е по- плавно и не се замества кърмене.
За неакането и ние минахме от там, аз давах лактулоза, малко по-малко от препоръчаната доза до получаване на "подаръка" и след това 5 дни по половин или по- малко от дозата и от тогава само 2 пъти е закъснявала с по ден.

# 76
  • Мнения: 25
Аз вече захранвам. Четири месеца и десет дни. Захранвам от пет дни.
С какво започнахте

# 77
  • Мнения: 25
Някоя би ли споделила своята схем за захранване ден по ден ако има такива

# 78
  • София
  • Мнения: 3 098
Би било полезно наистина. Irinapa, ще покажеш ли тази на babysling?

# 79
  • Мнения: 71
https://-spam070-/2010/11/23/%d0%b7%d0%b0%d1%85%d1%80%d0%b0%d0%b … b0%d1%81%d1%82-2/ това е линк към страницата(незнам дали така се качва).

# 80
  • Мнения: 71
Явно не се качва така, сайта е -spam070-

# 81
  • Мнения: 71
Извинявайте, сайта е babysling-bg, в google ако се напише излиза.

# 82
  • София
  • Мнения: 4 011
Аз вече захранвам. Четири месеца и десет дни. Захранвам от пет дни.
С какво започнахте
Започнах с моров, от утре вкарвам и пащърнак, после мисля картоф, тиквичка и след това не съм решила. Май ще вкарам и тиква и започвам месо.
Milc choc има чудесна схема. Аз изобщо не съм си водила бележки и сега се подсещам по нейната.

# 83
  • Плевен/Пловдив
  • Мнения: 878
Хоп-троп ето ме и мен тук Simple Smile
Тръгнах на училище, тръгнах на градина и за финансова нестабилност родителски срещи две посетих 😂.
Бебка милата само стои и ни гледа цирка от страни.
На 27.09 сме на консултация, ще видим дали ще бием ваксини! Кака 2 е със сополи, мама е боли гърлото Sad . Много ни мъчат зъбчета купих Анафтин бебе и Бочко, успокояваме се някак, е на гърда е най- често 😁. Ака е си на 2-3 дена , коликите още не са минали.
Ще се захранваме на 6 месец и аз имам схема, но компютъра ми е на ремонт немога да вие кача, на този етап. Моля някой да сподели или да ми прати на лично, за да се подсетя, въпреки че има време.
Стефи се кърми, когато си иска. Трудно се приспиваме и все на ръце. В количка само 30-40 мин. и след това се дере.... хората се обръщат да ме гледат, и като видят и още две каки до мен виждам съжаление в очите им 😉. Като цяло сме много интерактивни пеем, въртим се, избутва се с дупата и на заден тръгва😂
Това от нас за сега весела седмица на всички малки и големи 🌹

# 84
  • Мнения: 272
Здравейте да мине и ние да се оплчем с бебе Гери как сме го зкъсали от вчера. От няколко дни леко покашляше но от снощи доста повече ходихме при преди и ми каза задна хрема или рфлукс е познайте. Пръска за всеки случай капки и сополите излязоха на вън, а аз се събудих с готини ротевирус. Възможно е да съм го прихванала от бебе че тя е с тази ваксина от четвърта. Много ни е забавно добре че батко то е на училище да не е цял ден с нас. Някой наясно ли е за повръщане и разтройство хапчета не пречещи на  кърменето.

# 85
  • Мнения: 439
Опитай първо с домашни лекове.. чайче, препечен филийка.. и наблегни на течностите. Ако имаш гьозум, направи отвара от него, много помага при гадене и повръщане. И може и като чай, и изстинал също да го пиеш. Стискам палци бързо да се оправите.
Между другото и нашето бебче е Гери Simple Smile

# 86
  • Мнения: 25
Объркана съм с какво да започна плодове или зеленчуци чета различно навсякъде

# 87
  • Мнения: 370
Добро утро мами! Simple Smile
Моята Ана днес става на 4-ри месеца. Поздрави от нас и лек ден 😊

# 88
  • Мнения: 262
Абе дали може някой да ми изпрати схема за захранване, че хич не съм наясно. Все викам има врме, ама то почти дойде времето, а аз не съм подготвена Grinning

# 89
  • Мнения: 262
Оле, Танче, да не се изправя вече?

Общи условия

Активация на акаунт