В момента чета ... 62

  • 45 546
  • 741
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 9 570
Тарти, аз вече я чета. След като каза веднага я дръпнах Grinning

# 571
  • Мнения: 13 799
Тарти, аз вече я чета. След като каза веднага я дръпнах Grinning

Осмичка
Моля за помощ, не знам къде да я намеря. Само на руски успях да я открия . Предварително благодаря!

Последна редакция: пт, 27 дек 2019, 09:39 от _re_ge

# 572
  • Мнения: 9 570
Тарти, аз вече я чета. След като каза веднага я дръпнах Grinning

Памучна
Моля за помощ, не знам къде да я намеря. Само на руски успях да я открия . Предварително благодаря!
Помолих една приятелка да ми я издири и аз не я намерих сама. Не знам откъде е. Пиши ми на лс мейл да ти я пусна.

# 573
  • Мнения: 960
Здравейте!
Споменахте Забрави децата си. Преди време я взех от библиотеката и след няколко страници си спомних, че съм я чела . Малко плоска ми се видя.

Имам доста купени книги, които ме чакат. Така и не започнах Каин и Авел, ще си я оставя за по-нататък.
А преди Коледа попаднах на тези в библиотеката и попитах жената дали наистина мога да взема всичките, като се отказах от още 3 книги . То направо ме досрамя от алчност.Simple Smile
Започнах Чудовището на Владимир Зарев. Малко тягостна книга за празниците, но съм още в началото.
Птиците умират сами така и не съм я чела. Имам някакви спомени от филм за забранена любов и толкова.Дошло й е времето. Чакаше ме заедно с останалите в купчинката от върнати книги.

# 574
  • Русе
  • Мнения: 996
Тарти, аз вече я чета. След като каза веднага я дръпнах Grinning

Памучна
Моля за помощ, не знам къде да я намеря. Само на руски успях да я открия . Предварително благодаря!
Помолих една приятелка да ми я издири и аз не я намерих сама. Не знам откъде е. Пиши ми на лс мейл да ти я пусна.
Може ли и аз да помоля да ми изпратите файл с книгата.Не я откривам никъде за теглене
Благодаря предварително!
zornica22@mail.bg

# 575
  • Мнения: 13 799
Благодаря на Осмичка, вчера подхванах Кажи на вълците. Първите 50 стр не ги усетих.
Зори - пратих ти я.

Споменахте Забрави децата си. Преди време я взех от библиотеката и след няколко страници си спомних, че съм я чела . Малко плоска ми се видя.
Дам , но не съм преживявала тематиката а тя се оказва е доста актуална .. Сигурно има хора на които им е повече от близка.

# 576
  • Мнения: 960
Не се изразих правилно. Още като ученичка четох Не без дъщеря ми и ми направи силно впечатление. След това четох и други книги със същата тема-Още сълзи...., не помня точно заглавието. Но Забрави децата си ми се стори претупана на фона на предишните.

# 577
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Приключих "Черната къща" - Питър Мей. Хареса ми, ще чета и останалите издадени от поредицата.
Започнах "Ефектът на близнака" - Джереми Робинсън. Четеше ми се нещо фантасмагорично, но без кораби и извънземни. Още съм в началото, но мисля добре потръгна.

# 578
  • Мнения: 2 466
Здравейте!
В момента чета "Гласът на Любовта" на Мия Шеридан. В началото съм, но засега е интересна. Някой чел ли е другите книги на авторката и дали са хубави?
Получих ваучер и си набелязвам какво да си взема.
Някой да е чел новата книга на Елиф Шафак - "10 минути и 38 секунди в този странен свят"? Звучи ми интересна, но "Любов" много ме разочарова.
Както и "Сто парченца от мен" Люси Дилън?

Весели празници на всички!

# 579
  • В един копнеж!
  • Мнения: 2 407
Чета "На пет стъпки от теб" от Рейчъл Липинкот-история за двама тийнейджъри- момче и момиче, с тежки диагнози. Тежко ми върви.

Прочетох я, поплаках си. Хареса ми!
Започнах " Да защитаваш Джейкъб". Още съм в началото и нищо не мога да кажа.
Чета Ви стриктно! Отбелязвам си книги, които на база на ваши коментари, съм се впечатлила и аз, след което ги зачитам.  Не ви смогваааам! Вече имам натрупани 33 книги отбелязани за четене.

# 580
  • Мнения: 2 024
Започнах "Жената в каюта 10". Започна обещаващо, пък да видим.

# 581
  • Мнения: 9 570
Аз чета "Великолепната жена" на  Греъм Симсън. Симпатична книжка е Simple Smile

# 582
  • Мнения: 1 091
МАРИ 77 ,а аз още се чудя дали да се запиша на библиотека ,при положение че от поне 5 години чета само електронни книги.
Хем ми е иска да хвана книга в ръцете си ,хем се чудя ако чета книжна какво да ги правя тези книги в таблета ми.
Преди години ,когато бях в майчинство ,вземах по 10 книги за месец ,че не ми и стигаха.
Голяма лакомия за книги имам.
Имам толкова много книги набелязани за четене ,а малко време. 😞
В момента чета Филип Пулман - "Северно сияние"
За сега е много интересна и се надявам нататък да е така.
Бях започнала Глад на Алма Катцу ,не ми хареса и я зарязах. Не е моята книга.

# 583
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 269
Прочетох "Три седмици да се сбогуваш", хареса ми много. През цялото време имах буца в гърлото си.
Сега чета "Татуировчикът от Аушвиц".

# 584
  • Мнения: 1 646
Вчера завърших "Портретът на Дориан Грей" - хиляди излишни описания, малко ми дотегна даже. Давам и 3/5 точки.
Започнах друга книга, която ми подариха - "Човек на име Уве". Малко е странен стилът на писане, но ще видим натам.

Общи условия

Активация на акаунт