Фермата сезон 5 тема 3

  • 27 343
  • 981
  •   1
Отговори
# 495
  • London
  • Мнения: 6 732
И аз пропуснах да се възмутя от Митко 2....това с Веселка беше голяма простотия. Гледам го свикнал е да се оаква и после какво му пречи да мине с едно извинявай, на няколко пъти така става, имаше случка и със Сами неотдавна. Не влага според мен смисъл в извинението, намерил е начин да замита всяка простотия с извинения и после наново. В това няма градация и смисъл, човек обиждащ така жена е минал покраЙ интелигентните хора.....

# 496
  • София
  • Мнения: 1 365
Опитвам се да харесам Ивайло, защото все гледам да намеря нещо добро в хората, но не става.
Вярно, че е сръчен, но с обидите, които си позволява, агресивния език /това често го виждам в т.нар. патриоти/ заличават добрите му страни. Снощи пак доста глупости наговори Scream Жалко
Аз не бих общувала с такъв човек доброволно.

# 497
  • София
  • Мнения: 20 120
Ивайло дори и да уморен физически, е нахъсан повече от всякога да победи Митко и да излезе прав. Направо ще хвърчи по арената Grinning
Само че дори и да победи, това няма да го направи прав, защото не е.

Джоли, за мен е ПаУлина. Така я изписват, значи така й е името.  Simple Smile

# 498
  • Мнения: 14 830
Абе сръчен бил Ивайло. Ами то и Краси е сръчен, и Стани. Е може и да не са издялкали фигурки за шах, но пък с каквото се захванат го правят майсторски. Самият гуру на сръчните Шопски, даже ги похвали. Колкото и да е сръчен Иво, ако ще всичко до което се докосне да става на злато, с тоя характер  обезличава всичко.

# 499
  • Мнения: 11 550
Ох, този шах! Да ви кажа честно по- нескопосани фигури не съм виждала. Даже да се беше старал да ги издялка по- зле, нямаше да може.

# 500
  • Мнения: 6 493
Иво поне при предаването на щафета на Сами се държа прилично.И препоръката за вратичка на кокошарника беше правилна. Но Венци ме развесели като му отвърна - "Сега за съжаление си прав" Smiley

# 501
  • София
  • Мнения: 11 611
То Краси и Станислав може и по-добър шах да направят, но нямаха шанс да пробват. Повечето неща, които Иво прави, не бяха, докато другите си почиват, а докато другите мъже правят седмичните задачи.

# 502
  • Варна
  • Мнения: 1 685
Мед ми капе на сърцето как го коментирате тоя прословут шах, ще се въздържа обаче от злобни коментари просто, защото Ивайло със старание ги издялка тия нескопосани фигури и сантимент вложи. Уважавам труда му, понеже зарази сина си го издялка тоя ръбещ и опасен трески да ти се набият в пръстите шах... обаче... все пак с любов и сантиментална стойност издялкан. Скандал грандиозен вдигна на Караиванов онзи ден, че легнал да си почине, след като си свършил задачите, а не си дава сметка за тоя издялкал грубата с теслата шах, че също е оползотворил време. И единият и другият си свършили задачите, останало им свободно време - първият сътворил там нещо като карикатура на шах-матни фигури, вторият решил пълноценно да подремне няколко минути. Ядоса се Ивайло искрено и започна контра да му играе на Караиванов, но и втория хич не се дава и на въпроса "Коя точно задача не свърших?" Ивайло просто остана като с пръст в уста. Аз ако бях на мястото на Митака бих го попитала и предизвикала той кооооолко точно време отдели в изработването на нещо нескопосано и дали не трябваше и той лекичко така да си полегне вместо да ми се прави на големия фалшив герой - патрЕот. Аман вече от такива патрЕоти, които грам никво КПД не демонстрират...

# 503
  • Мнения: 260
То Краси и Станислав може и по-добър шах да направят, но нямаха шанс да пробват. Повечето неща, които Иво прави, не бяха, докато другите си почиват, а докато другите мъже правят седмичните задачи.
Не мисля, че е точно така. Вярно е, че Ивайло има по особен характер, който му носи повече негативи отколкото позитиви, но и не мога да си изкривя душата и да кажа, че е скатавка, напротив. Замислих се и друго - ако не беше Ивайло, Митко с какво щеше да ме впечатли. Миии.. май, май с нищо. Освен "задявките" между двамата, Митко не ми направи впечатление с нищо /изключвам битката му като фермер за кошница, но пък под негово ръководство взеха по малко и причината беше той/. Предвид това, не съм сигурна дали Митко искам да победи и да се върне

# 504
  • София
  • Мнения: 11 611
Аз не казвам, че Иво е скатавка, работи здраво, но забравих за кои подобрения бяха, но дадоха разговор как се разбраха, едните действат по задачите, а Иво да свърши това, за да им е по-удобно. Т.е. всички си бачкаха здраво през това време, но различни неща.

# 505
  • London
  • Мнения: 6 732
То Краси и Станислав може и по-добър шах да направят, но нямаха шанс да пробват. Повечето неща, които Иво прави, не бяха, докато другите си почиват, а докато другите мъже правят седмичните задачи.
Не мисля, че е точно така. Вярно е, че Ивайло има по особен характер, който му носи повече негативи отколкото позитиви, но и не мога да си изкривя душата и да кажа, че е скатавка, напротив. Замислих се и друго - ако не беше Ивайло, Митко с какво щеше да ме впечатли. Миии.. май, май с нищо. Освен "задявките" между двамата, Митко не ми направи впечатление с нищо /изключвам битката му като фермер за кошница, но пък под негово ръководство взеха по малко и причината беше той/. Предвид това, не съм сигурна дали Митко искам да победи и да се върне

На мен ми е като надрусан тоя Митко, ни чуе, ни види..... именно и заради това кошниците бяха по-малко.

# 506
  • Мнения: 416
Не само Ивайло работи здраво. Красимир, Сами, Станислав също работят не по-малко от него. Ама ми навират само него в очите и само той се бие в гърдите какво е направил. Много ме дразнят такива хора. Като трябва нещо да се направи го правиш и толкова. Не е нужно да бием тъпана, че Ивайло е "преместил кофата", както го иронизираше Мариана.

# 507
  • Мнения: 968
    Аз си искам Митака да се върне, не ми се слушат повече патриотарските изпълнения на Шопски. Защото зад големите думи стои дребно меркантилно човече.  
    И да видим нещо повече от IT-то. Преди време писах, че " многомилионния" му бизнес е раздухана от продукцията реклама (както и снимките на Митко2 в залата с маса заобиколена от костюмари ). Но пък съм съгласна с него, че съвременния патриотизъм не е да забиеш поглед в миналото, а да си плащаш данъците.Бих допълнила и да осигуряваш подчинените си на пълните им заплати Mask България така и не стана нормална държава, крадат и разхищават наши и европейски пари, ама и народа да се посъбуди , пообразова и да задава въпроси. Запомних какво каза Бети, как получила отчет от общината какъв % от вноските и къде е отишъл.Тука кога ще стане това? Или кой бг милионер от известните ще направи такъв жест: " Семейството на френските милиардери Пино ще дари 100 милиона евро за реконструкцията на катедралата "Нотр Дам" ?????  Ово е патриот, както биха казали на запад от нас.Stuck Out Tongue Winking Eye
    Шопски едва ли се е изморил от двубоите с тия мощни противници Сашко и Веселка. По скоро си направи тренировката и се обигра, което е предимство.

    Последна редакция: пт, 18 окт 2019, 14:26 от Tary

    # 508
    • София
    • Мнения: 20 120
    Не само Ивайло работи здраво. Красимир, Сами, Станислав също работят не по-малко от него. Ама ми навират само него в очите и само той се бие в гърдите какво е направил. Много ме дразнят такива хора. Като трябва нещо да се направи го правиш и толкова. Не е нужно да бием тъпана, че Ивайло е "преместил кофата", както го иронизираше Мариана.
    Абсолютно вярно! Просто Ивайло е от тези нетърпими хора, които изискват цялото внимание върху себе си всяка секунда, изсмукват енергията на останалите и натоварват с вечното си дуднене - дали крясъци, дали хвалби, той задължително изисква внимание и търси поддръжници на тезите си. Все дърпа някого, налага му мнението си, изисква подкрепа... Нетърпим е!  Crazy

    # 509
    • London
    • Мнения: 6 732
    Мен пък слабо ме интересува на Митко Айти бизнеса, това е Фермата все пак. Ако иска реклама, да иде да си плати като хората. Така малко отишло дето се работи с кирката да ми обяснява за ноу хау и не знам си какво още примерно.

    Общи условия

    Активация на акаунт