Фермата сезон 5 тема 3

  • 27 296
  • 981
  •   1
Отговори
# 930
  • Мнения: 14 830
Шопски продължава да плюе по БТВ

# 931
  • ново
  • Мнения: 5 962
Продължава и в тази събота и неделя 😀 Срамува се от загубата си очевидно, но отново не спира да сипе жлъч.

# 932
  • Мнения: 10 802
Агитката на Шопски бяха само от отбора на сиромасите(изключая Поля), отиде той за 2 дни там, та им е приказкал захаросани простотии и са се подлъгали, докато другите са прекарали достатъчно време с него, за да го разберат какъв е, това е моето мнение.
Абсолютно са се подлъгали по приказките му.
Все пак доста често точно Станислав и Венци мрънкаха колко е труден живота на сиромасите вътре и навън най-вече. Отиват при чорбаджиите, виждат Митко, милионера, някак си обран, спокоен, може да си мислят, че има високо самочувствие, знам ли... Виждат и Ивайло - патриота, той дава мило и драго за родината, прави популистки изказвания през 30 секунди, той е за равенството, той е за бедните... До една степен ги разбирам защо седнаха на неговата пейка. 100% някак си по-близък са го усетили по бит и култура.

# 933
  • Мнения: 14 830
Те добре бяха седнали на пейката на Шопски, ама защо ли. Дали за да не е празна. Някаква подкрепа да чухте. Освен Паулина, другите седяха като мумии. Докато агитката на Митко беше страшна.

# 934
  • Мнения: 10 802
Да, не викаха, обаче като не го подкрепят защо стоят там, станало им е жал, че е сам? И преди писах според мен или са седнали, защото ги е страх от гнева му , ако се завърне или го харесват, но ги е срам от Митко и за това не викаха. Някак си виновни ми изглеждаха. Забелязах Веселка, че отиде да поздрави Митко и изглеждаше с някаква траурна, гузна физиономия.

# 935
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 204

от къв зор се пали огъня в каруцата? тъпо е.
А ей този въпрос го задавам вече пети сезон.Не мога да схвана каква е разликата дали каруцата ще е горяща или не.И да вземат наистина да я махнат накрая тази битка,че е повече от отвратителна.Ама,пуст сеир... ooooh!
битката не е лоша ако се направи както трябва. играчите трябва да са обхванати през раменете и краката , а не през корема. така ще се види кой е по-силен каквато е и идеята. колан само през корема е да ти държи гащите, а не да дърпаш  hahaha

# 936
  • София
  • Мнения: 2 658
Скрит текст:
Ивайло може да е кофти човек,но Митко не е по-добър от него и сега се видя.Уж е спокоен и балансиран,а всъщност е ехиден  и умишлено провокира. Сигурно е имало доста такива моменти,които не сме видели и заради това се породи такава омраза между тях.
Човек с такива свинки очички като Митьо е много лукав, двуличен и винаги ще забие нож в гърба

Не мога да повярвам, че по физически дадености се съди за такива на характера. 🙄
Аз не мога да повярвам,че не си чула,че баш по физическите дадености  може да се съди по характера ти-
Има такава наука ,казва се Физиогномиката

Благодаря за тая вметка за наука, развила се в древна Гърция и Средновековието и умряла и отречена в 19-ти век. Добре дошла в 21-ви век, където не съдим за човек по размера на очите му.

# 937
  • Мнения: 487
За мен битката с каруцата е абсолютно безумие. Толкова е вредна за тялото. Някой може да получи:

1 - инфаркт - като ги гледах и двамата как са опулили очи и се напъват и задъхват, плувнали в пот. И 5 битки - кому е нужно? Разделиха точките на Алманаха, не могат да ги разделят на тази ужасна битка?!
2 - дископатия и подобните и.
3 - пропадане на бъбреците - това не е майтап, член на семейството го получи при вдигане на тежести, следва тежка операция и цял живот не бива да правиш доста неща, които са нищо особено за другите хора.
4 - разтягане на сухожилия, скъсване на мускулни влакна и лигаменти/връзки.

Защо все още я правят тази битка!? Тя е опасна!

Последна редакция: нд, 20 окт 2019, 10:13 от Tahiti

# 938
  • Мнения: 2 220
За каруцата-нали опосумите са я махнали, ама за тоя дуел я върнали. Сеир да има.

# 939
  • Мнения: 968
Върнаха играта,защото са мислили,че любимеца им ще победи.Видя се,че в тичането го няма, но е с яки бицепси. Победи в държането на тежести,вярно срещу Сашко, но показа издръжливост. Митака не показа кой знае какво на предишните дуели и са решили приятелчето им да получи разгромна победа.Обаче уцелиха греда...и Шопски получи разгромна загуба.

# 940
  • Варна
  • Мнения: 10 557
Еее,стига де, живи и здрави са двамата, нищо им няма, мъже са все пак.

И колко "благородно " от страна на Митко за спонсорирането на следващата книга, пак си направи дървена реклама. Дори и да е искал, ми не го казвай, кво биеш тъпан.

# 941
  • Мнения: 1 008
И колко "благородно " от страна на Митко за спонсорирането на следващата книга, пак си направи дървена реклама. Дори и да е искал, ми не го казвай, кво биеш тъпан.

Ако това е биене на тъпан, не знам какво да кажем за постоянното натякване на Ивайловите патриотични напъни.

# 942
  • Варна
  • Мнения: 10 557
Е,не съм го чула да обяснява как ще спонсорира нещо или някой. Нали разбираш, че това означава:"Гласувайте за мен, дръжте за мен. "
Мълчи си, трай си, би го, ти се връщаш, той си тръгва.

# 943
  • Мнения: 14 830
А защо да не го каже Митко за спонсорството. За разлика от Ивайло той изтъкна и положителна черта в опонента си, оценил е нещата с който се занимава.
Иво как пък едно хубаво нещо не каза. Щеше да се удави от злоба.

# 944
  • Варна
  • Мнения: 10 557
Напротив, днес сутринта каза, а и вчера също, айде стига, прекалявате. Представям си ако беше обратното какви неща щях да прочета.

Общи условия

Активация на акаунт