Мъжете в женски форуми

  • 8 990
  • 230
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 2 478
Не знам Capi какъв пол е, но се асоциирам с точка 2 от разсъжденията.

Мисля, че написаното от Google76 e ясно за всеки над средно интелигентен. Естествено, че психологията, социологията, нагласите и тенденциите в обществото и света, са интересни за всеки.
Другото за клюкарстване и т.н., не, не ме влече. Плюс това няма и какво, и за какво. Така че, няма какво да "признавам".

МоaрейнД ме подсети за филмите и киното, като цяло, енциклопедия съм. Последните 10-15 години съм изгледал всичко, каквото трябва да се гледа, естествено имам си любими актьори, актриси, филми и т.н., но не съм влизал и писал в темите за кино и филми, както и хардуер, компютри, телефони, защото в друг форум има повече информация и хора по тези теми, или просто така се е случило, не го мисля.Simple Smile

Това за "забиването", нищо не е целево, особено тук във форум, а както дойде. Прави ми впечатление нещо, реагирам и отбелязвам, както и към мен, съвсем нормални неща.
Да не забравяме, че хората тук, са и като хората в реала - някои по притеснителни, други затворени, трети одухотворени, четвърти супер ухилени и майтапчии, пети сдуханяци с проблеми от всякакъв характер, шести не толкова интелигентни, други сравнително неграмотни и/или пишещи с краката си, нищо че форумът е "кежуъл", неформално общуване.

Последна редакция: пн, 21 окт 2019, 20:50 от FragranceFanatic

# 136
  • Мнения: 71
Не знам Capi какъв пол е, но се асоциирам с точка 2 от разсъжденията.

Мисля, че написаното от Google76 e ясно за всеки над средно интелигентен. Естествено, че психологията, социологията, нагласите и тенденциите са интересни за всеки.
Другото за клюкарстване и т.н., не, не ме влече. Плюс това няма и какво и за какво. Така че няма какво да "признавам".

МоaрейнДме подсети за филмите и киното, като цяло, енциклопедия съм. Последните 10-15 години съм изгледал всичко, каквото трябва да се гледа, естествено имам си любими актьори, актриси, филми и т.н., но не съм влизал и писал в темите за кино и филми, както и хардуер, компютри, телефони, защото в друг форум има повече информация и хора по тези теми, или просто така се е случило, не го мисля.Simple Smile
Това за "забиването", нищо не е целево, особено тук във форум, а както дойде. Прави ми впечатление нещо, реагирам и отбелязвам, както и към мен, съвсем нормални неща.

Мъж съм....Simple Smile

# 137
  • Мнения: 120
Ехааа колко много мъже имало във форума Sweat Smile
На мен до тук са ми били интересни постовете на един единствен мъж, но или си е сменил ника и снимката или вече не пише в него. Казваше се Labrador или нещо такова не поня вече, Четях му постовете преди години....Grin

# 138
  • Мнения: X
Аз съм си винаги директен и принципен. Възмущенията ти са като на соц лелка в градския транспорт.
За да не ми извъртиш един шамар, както мислиш, че е редно, ще ти направя джентълменска услуга и няма да списвам повече в раздела СО. Wink


Ама да не те видим след една-две седмици пак тука? Grin Joy

# 139
  • Мнения: 2 361
Братане, ти си викинг, който го е страх от косми, не обиждай на лелка да не ти заплющи.

Редактирам. Докато отговоря сте изписали 5 страници, бляхти бързите сте.

Последна редакция: пн, 21 окт 2019, 23:26 от Хапка

# 140
  • Мнения: 1 308
В интерес на истината, мъжки форум ме насочи към този сайт. Коментираха фрапантни вулгаризми и фантазии,плод на женски изводи. Нямаше крайни квалификации или цинизми, а сърдечно удивление и ирония. Grinning
А ти как посмя да надничаш в мъжките форуми? Като чета тая тема, явно всяка жаба трябва да си знае гьола. Иначе пак тук можем да прочетем доста мърморене как мъжете не искали да споделят задълженията на жените си. Странна избирателност. Всъщност не е странна де - знаем кое как е.

# 141
  • София
  • Мнения: 17 944
Значи не можеш да четеш. Целта на темата не е да пита дали е окей мъжете да пишат тук, макар че доста хора отговориха на този въпрос (и то ппложително), а да се посмеем с мъжкия образ така, както се смеем за ССФ.

# 142
  • Варна
  • Мнения: 14 570
В интерес на истината, мъжки форум ме насочи към този сайт. Коментираха фрапантни вулгаризми и фантазии,плод на женски изводи. Нямаше крайни квалификации или цинизми, а сърдечно удивление и ирония. Grinning
А ти как посмя да надничаш в мъжките форуми? Като чета тая тема, явно всяка жаба трябва да си знае гьола. Иначе пак тук можем да прочетем доста мърморене как мъжете не искали да споделят задълженията на жените си. Странна избирателност. Всъщност не е странна де - знаем кое как е.
Причините са комични. Исках да направя подарък на роднина, фен на риболова.Други форуми, са ми препоръчани от мъже, за забавление. Нормално е да се интересувам от теми, в които съм лаик. Аз и от психопати и серийни убийци се интересувам, без да се асоциирам с тях. По тази логика и трезвеничка надниква в ракия ком.JoyJoyJoy

Последна редакция: вт, 22 окт 2019, 01:07 от Viviana91

# 143
  • Мнения: 22
От няколко дни търся тема "Жените в мъжки форум" и не намирам. Въпроса ми е: Вие жените пишете ли по мъжките форуми или само тук?

# 144
  • Мнения: 336
Аз освен бг-мама не знам друг женски форум. Предполагам в началото е бил форум за взаимопомощ от първа необходимост на майките при полагането на елементарни грижи за отглеждането на децата им. С времето обаче мирогледът се е разширил и са започнати да се коментират и други неща. Така търсейки други неща научих за сайта, тъй като има теми за почти всичко от заобикалящия ни живот.

Аз лично следя темите за филми и сериали, тъй като нямат аналог в интернет пространството и отскоро списвам за бг сапунките. Е чат пат се пускам по пързалката и по други теми, но рядко.

Кой, какво и как си мисли си е негова работа. Понякога клавиатурата казва повече отколкото на живо, друг път е обратното. Навремето следях активно форума на един спортен сайт, в който след 5 коментара за мача започваха да се дискутират интересни теми извън спорта. Потребителите, въпреки фенските си пристрастия, си организираха сбирки на живо, но след няколко изцепки на отделни индивиди, срещите секнаха и половината участници напуснаха форума

# 145
  • София
  • Мнения: 971
От няколко дни търся тема "Жените в мъжки форум" и не намирам. Въпроса ми е: Вие жените пишете ли по мъжките форуми или само тук?

Да, пиша. Но то с мъже кво да си говориш?! Коли, футбол, залози, компаньонки, колко са меркантилни жените, политика.... Забавно е с мъжете, но странно защо се усеща завист към жените?! Ей това не ми е приятно! Че също като тук се правят опити за обвиняване на жените във всичко и се търсят отговори защо подягодите не можем да сме безплатни, глупави, мили, с перфектни тела, добри домакини и да прощаваме кофти чертите им без да мрънкаме и да ги приемаме такива несъвършени, но да им повтаряме, колко са страхотни, единствени и неповторими и да не им изневеряваме.... Скука...

# 146
  • Мнения: 18 414
А ние искаме само да ни издържат финансово, домакинската работа 50 на 50, да няма проблем да качим 30 кг. (това винаги е от хормоните) и да са ок секс по веднъж годишно след раждането. Винаги сме били по-скромни, да...
Впрочем, ако някой мъж потвърди, че тези изисквания трябва да се спазват, ще го направим почетен член на форума със сигурност. Wink
Господа, вие сте, кой ще каже, че сме прави и ще грабне титлата? Ама не поотделно изискванията, а само заедно, приемането на 1-2 (което обикновено е налице в двойките) не е достатъчно за жените. Relieved

# 147
  • Мнения: 6 622
Винаги са ми били интересни подбудите на  жените адвокати на мъжете. Не съм виждала мъж никога така яростно и упорито да плюе по собствения си пол. Лорелада, не е конкретно към теб, и в реала съм виждала подобни жени. Обикновено това поведение цели да привлича мъжко внимание, защото те видиш ли не са като другите кокошки..

# 148
  • Мнения: 18 414
Лимонче, вредно е за продължителността на брака да имаме нереални възгледи. А описаните по-горе от мен са такива, нали? Или?

# 149
  • Мнения: 17 416
Обикновено нямат никаква нужда нито от мъжко, нито от женско внимание, въпреки че непрекъснато им се оказва такова.
Искрено съжалявам за лимончето и неговите неоправдани очаквания относно оплюването на човешки същества от противоположния пол. Жени сме, трябва да се държим, пък иначе всяка си знае работата.

Общи условия

Активация на акаунт