Мъжете в женски форуми

  • 8 930
  • 230
  •   1
Отговори
# 45
  • Down south
  • Мнения: 7 732
Този с фармацията и наема са един и същ.
Shocked от двамата мъже, които си спомням да съм чела, остана един.

# 46
  • Мнения: 20 111
bgtatko81 ми беше симпатичен до едно време. У него има една пасивна агресийка и злобно захапване, придружено с подскачане като ощипан при несъгласие с неговото мнение, които не са на място. Хем мен лично никога не ме е нападал. Иначе пишеше интелигентно и понякога мнението му удряше право в десятката. Аз и имам слабост към философстване та трябваше да ми е любимец на теория. Grinning
Същото. Под напрежение и когато е притиснат изкарваше някаква "дамска злобливост" и подскокливост, емоционалност. Но също смятам, че е интелигентен събеседник при все странности, които показа (но всички ние си имаме по някоя изчанченост).

# 47
  • Мнения: 3 716
Този с фармацията и наема са един и същ.
Shocked от двамата мъже, които си спомням да съм чела, остана един.
Интересно ми е да разбера какво е мнението на БГмамите за мен.

# 48
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 312
Наш семеен приятел редовно влиза тук,ама само чете.Няма много време ,трябва да работи.
Човекът е вдовец и сам си гледа детето,няма баби и дядовци ,които да му помагат.
Предполагам,че има и други като него.

Другият тип -мъже разполагащи с много свободно време.
Защото ,за да седиш денонощно тук ,значи нямаш какво друго да правиш.

Третият тип-нормални мъже,влизащи тук за разнообразие.

И тролове има,както навсякъде.

# 49
  • Мнения: 7 959
Едни от най-хубавите думи, които съм чула/прочела за себе си, бяха написани от татко Мецан тук, във форума. Не на лс, а в една тема - без задни мисли, просто думи на подкрепа, когато имах огромна нужда. Няма да ги забравя.
Заради един хахавел, който искаше да прави секс с мен и с дъщеря ми в коридора на апартамента ми, си закрих предишния профил. За един ден беше успял да ми прати около 30 съобщения, включително и как да съобщя на мъжа си, че трябва да се разкара и да освободи терена (коридора вероятно визираше).
Така че за мъжете тук мисля, че са като навсякъде - от свестни до пълни извратеняци.

# 50
  • Мнения: 6 978
A, да, Татко Мецан го бях забравила. Аз съм си писала с него. Доста трезво мислещ и земен човек.

# 51
  • Мнения: 19 181
bgtatko81 ми беше симпатичен до едно време. У него има една пасивна агресийка и злобно захапване, придружено с подскачане като ощипан при несъгласие с неговото мнение, които не са на място. Хем мен лично никога не ме е нападал. Иначе пишеше интелигентно и понякога мнението му удряше право в десятката. Аз и имам слабост към философстване та трябваше да ми е любимец на теория. Grinning

Да, имаше си ги тези особености, но пишеше аргументирано и прегледно, захапваше злобно на момента, ни бе беше злопаметен. Аз даже не можах да схвана защо бяха подмятанията за дължината на постовете му. Те бяха дълги, понеже се опитваше да каже много наведнъж, да изкоментира постовете от тема, в която вече са изписани поне 20 страници. На фона на претенциозни персони, пишещи, че са предубедени, когато очевадно искат да кажат, че са убедени, Бг-таткото ми беше лесен и приятен за четене, дори и в по-заядливите си коментари.

# 52
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
БгТатко-то ми е от доста симпатичните мъже в този форум. Както и няколко, които пишат в хумористичните темички.

# 53
  • Мнения: 2 478
Този с фармацията и наема са един и същ.
Shocked от двамата мъже, които си спомням да съм чела, остана един.
Интересно ми е да разбера какво е мнението на БГмамите за мен.
Предполагам това с нотка бъзик си го написал.
На мен пък ми е все едно. Знам кой съм, какъв съм и къде се намирам. Данък обществено мнение не плащам. Е са ще седна да умувам или анализирам кой какво.
Споделяш, коментираш, помагаш, ако можеш с мнение, съвет, насоки. Когато има майтапи, чудесно, забавляваме се, ама чак пък да се вталяваме.
Замислих се за личните съобщения - интересно на потребителките, които най-харесвам никога не съм им писал, интересно защо. Сякаш всичко, каквото има да се казва, съм го казвал в темите, и сме се разбирали с две думи.
Иначе, както аз, така и на мен са ми писали с питания за съдействие с нещо, насоки, което е чудесно. Това е един от смисълът на тези платформи.
Иначе двама души, ако имат химия и им е готино заедно, не виждам причина да не се "кънектнат", или единия да инициира "размяна" на съобщения, а вече другият как ще реагира и/или дали е свободен(single), или не, след N на брой съобщения всеки си казва кое какво и всичко точно.
В допълнение, има си хора не търсят нищо и не искат, отново ок, всеки си живее живота.
Иначе съм сигурен, че ако нещо ме интересува и пиша на някой конкретно за нещо, смятам, че ще получа съдействие, насока, както правя аз.
Свалките и закачките са, както навсякъде. Дали онлайн или оффлайн, все тая.
И още нещо - каквото има да се случва, то се случва от само себе си, непринудено и без напрежение.

Последна редакция: нд, 20 окт 2019, 11:26 от FragranceFanatic

# 54
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
Сетих се - Куркума ми харесва като мъжко форумно присъствие.

# 55
  • Мнения: 15 619
Спокойно, деца! Каквито жените, такива и мъжете списващи тук.

# 56
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Спокойно, деца! Каквито жените, такива и мъжете списващи тук.
Значи - всякакви.
Форумът отдавна не е само женски. Не е само за бебета и кърмене или за разни лакове и червила.

# 57
  • Мнения: 20 111
Цитат
Форумът отдавна не е само женски. Не е само за бебета и кърмене или за разни лакове и червила.
Абсолютно. Трябва да се преименува на бг-всичко. Smile

Цитат
Когато има майтапи, чудесно, забавляваме се, ама чак пък да се вталяваме.
А, аз нямам против нито да се вталявам, нито някой друг да се втелява. Simple Smile Извинявай, стана ми смешно, казано в този контекст, не целя да те поправям, FragranceFanatic. Smile

# 58
  • Мнения: 17
Е трябва и петел да има

# 59
  • Мнения: X
Изключая мъжете, които пишат САМО в профилирани теми, останалите или си търсят бройки, или начин да СИ докажат колко са вървежни. Щото в реала са незабележими най - вероятно....

Общи условия

Активация на акаунт