Мъжете в женски форуми

  • 8 933
  • 230
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 18 364
Кетчи, не водя под отчет всички мъже или групи мъже във форума. Казах кои са ми симпатични, никой не ме дразни особено с нищо. Честно да ти кажа, и от двата пола потребители на сайта, никой не ме дразни особено с нищо. Нямам вражда с никого (поне аз не знам да имам Smiley).

# 91
  • Мнения: X
Скрит текст:
Аз съм си винаги директен и принципен. Възмущенията ти са като на соц лелка в градския транспорт.
За да не ми извъртиш един шамар, както мислиш, че е редно, ще ти направя джентълменска услуга
и няма да списвам повече в раздела СО. Wink
А дано!Ама надали!

# 92
  • София
  • Мнения: 17 869
Ами, и мен не ме дразни. Казах с каква цел е темата и съм се опитала леко хумористично да ги напиша. То наистина си е смешно понякога.
"Дразня" е силна дума за хора, на които можеш да цъкнеш хикса, като нещо чак толкова нен ти изнася. : )

# 93
  • Мнения: 20 116
Това с картинката от аватара не винаги е показателно. За да се проследи образа и характера на даден потребител, най-добре е да се четат мненията му по различни теми.
По същата логика, аз може да съм дребна кривокрака лелка, защото харесвам цветни или пък хумористични, забавни аватари.
Ама защо очаквате да обиждате мъжете-потребители и те да отговарят с джентълменски поклон, че и да слушат даже.  Laughing

Аз не съм предубедена към общуването във форуми. Още повече, че с моя любим, с когото съм вече над 10 години, се запознахме чрез форум. Innocent Просто човек си изгражда критерий и цедка, както в реала, така и тук.

# 94
  • Мнения: X
Това с картинката от аватара не винаги е показателно. За да се проследи образа и характера на даден потребител, най-добре е да се четат мненията му по различни теми.
По същата логика, аз може да съм дребна кривокрака лелка, защото харесвам цветни или пък хумористични, забавни аватари.
Ама защо очаквате да обиждате мъжете-потребители и те да отговарят с джентълменски поклон, че и да слушат даже.  Laughing

Аз не съм предубедена към общуването във форуми. Още повече, че с моя любим, с когото съм вече над 10 години, се запознахме чрез форум. Innocent Просто човек си изгражда критерий и цедка, както в реала, така и тук.

Доста резонно мнение, както и на google76.

# 95
  • Мнения: 48 052
Да драсна още нещо, че някак си днес изоставам с мненията Joy
Да кажем- досега не се е случвало да ми направи впечатления мъж тук със супер полезните си мнения.
Има много дами, които са технически факири, или експерти в други области, но от мъжете- не се е случвало някой да ми направи изключително приятно и добро впечатление, или мнението му да е много полезно
Тоест форумът и да е полезен за мъжете, с многото информация, то мъжете не са ми били полезни във форума.

# 96
  • София
  • Мнения: 17 869
Дай още малко де, до 30000 Flowers Hibiscus

Наистина не е целта да се дракаме, но ми прави впечатление, че няколко потребителки, които изконно защитават определени потребители, никога не са казали "ей, не се заяждайте така с еди- коя си жена". Защото е имало доста груби влитания доста преди някоя да спомене нещо за някого. Не знам на какво се дължи.

Аз затова съм писала, че това е един от критериите, по които отсявам приятните потребители от мъжки пол. Рядко ще ги завариш да се дърпат с някоя по този начин. Няма общо с разточителността, както Лорелада се опита да го представи, а с подхода. Ако ти редят аргументи, дори да са смешни, странни или неадекватни за теб, е окей. Просто друга гледна точка. Ама да влезнеш в някоя тема, в която се обсъждат принципни положения, с "вие сте много капризни/меркантилни/не завиждам на мъжете ви/всякакви подобни" е ниска летва. И откровено заяждане.

# 97
  • Варна
  • Мнения: 14 554
Най - дразнещото на мъжете е, че не вникват в отделните тези. Обобщават като програмирани, а жените не са уравнение, с едно решение. Често се налага да разяснявам какво реално съм имала предвид. Нелепо е да разубеждавам вменени мнения и дори, противоположни на мислите си. " Ти си такава, ти мислиш така" - изключително грешен подход , предпоставка за конфликти. Не е нужно да сме на една вълна, с еднакви възгледи и вкусове. Полезно е да сме по - толерантни и широкоскроени , особено към непознати.

Последна редакция: пн, 21 окт 2019, 16:17 от Viviana91

# 98
  • Мнения: 1 308
Да драсна още нещо, че някак си днес изоставам с мненията Joy
Да кажем- досега не се е случвало да ми направи впечатления мъж тук със супер полезните си мнения.
Има много дами, които са технически факири, или експерти в други области, но от мъжете- не се е случвало някой да ми направи изключително приятно и добро впечатление, или мнението му да е много полезно
Тоест форумът и да е полезен за мъжете, с многото информация, то мъжете не са ми били полезни във форума.
И кой те пита дали са ти били полезни? Значи ти искаш всички пишещи във форума да ти дават информация и да те впечатляват с нещо, което не знаеш. Но не допускаш, че може и други да са влезли за да научат нещо, а не да дават съвети.

# 99
  • София
  • Мнения: 17 869
Има много дами, които са технически факири, или експерти в други области, но от мъжете- не се е случвало някой да ми направи изключително приятно и добро впечатление, или мнението му да е много полезно
И кой те пита дали са ти били полезни? Значи ти искаш...
Аз.


Много е правилно мнението на Вивиана. Често св случва някоя потребителка да се обяснява или да развенчава нещо си. Това не е готина динамика на равнопоставен диспут.

# 100
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Мъжете във форума са като тези в реала - все пак каквито са в реала, такива идват и тук. Има ги всякакви. Към типовете, които Кетчи е изброила, ще добавя още един: Възпитателят.
Намъква се с тук мисълта, че призванието му като мъж е да поучава и назидава жените, изказва се тежко, със самочувствието, че само и единствено той знае какви са жените и какви трябва да бъдат, като му опонират, се опитва да се изказва със снизхождението на мъдрец, разбрал и побрал в себе си цялата горчилка и мъдрост на вселената и живота. И същевременно промрънква по един или друг повод и начин колко гадни били жените, защото е заклещил сам себе си и съзнанието си в своите рамки и не приема друг поглед върху нещата.

# 101
  • Мнения: 1 308
но от мъжете- не се е случвало някой да ми направи изключително приятно и добро впечатление, или мнението му да е много полезно. Тоест форумът и да е полезен за мъжете, с многото информация, то мъжете не са ми били полезни във форума.
Тя (HAPPY) е най-важна. Мъжете или трябва да са ѝ полезни с нещо или са нежелани. Даже като четящи сигурно са на неподходящо място. Добре е да уточним женски форум целият bg-mamma ли е или разделите, където се обсъждат женски теми? Защото смисълът на темата е за всичко в bg-mamma, а доводите са като за определени теми.

# 102
  • Мнения: 48 052
Ми нали мъжете влизали тук за информацията? Която е написана главно от жени, като мен Simple Smile

# 103
  • Sofia
  • Мнения: 15 583
Ето един супер готин потребител от мъжки пол – martibb.

Пфу, да кажа и аз веднъж добра дума за някой господин в тоя форум. Laughing

# 104
  • Мнения: 1 308
Ми нали мъжете влизали тук за информацията? Която е написана главно от жени, като мен Simple Smile
Информацията може да е написана от жени, но не точно като теб. Тия с по 29000 мнения освен да се заяждат и да се правят на интересни друго не правят по форумите. Така че задръж си ценната информация и малко се приземи.

Общи условия

Активация на акаунт