Професионални серии за коса 129

  • 45 717
  • 778
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 587
Ей, ще ме навие те да пробвам Папино-то. Благодаря за споделеното мнение.
Да кажеш после дали и на теб са ти подействали така Simple Smile Само дето тази маска е огромно количество, а е супер икономична. Аз започнах да раздавам на приятелки, че има 5 години да я ползвам Joy

# 466
  • Мнения: 387
В началото, когато се запознах с проф.козметика за коса започнах с KAY PRO    от същия сайт с арган една серия и една макадамия. Също са страхотни и големи разфасовки Simple Smile Понеже съм обещала на моя мъж, че ще изхабя всичко и чак тогава ще купувам и за черен петък няма да купувам нищо. След време пак ще  взема KAY PRO.

# 467
  • Мнения: 1 666
Аз имам едно олио на KAY PRO с арганово масло и копринени протеини от фризьорката ми. Бях го забутала в шкафа, но наскоро го преоткрих и всъщност е много хубаво - не оставя мазни следи по косата и мирише разкошно Blush

# 468
  • Мнения: 1 725
Аз преди ползвах Ш и М на Кау Про пак от големите количества и не го обикнах. Стоеше ми като обикновена дрогериена козметика. Иначе като цена са супер достъпни.

# 469
  • Мнения: 587
Аз все повече взех да се замислям дали “магията, когато фризьора ти измие косата” не се крие точно в тези невзрачни литровки, които са предназначени само за салонна употреба. Може би са с по-концентрирани съставки или... не знам. Но сякаш са разработени така, че винаги да си с уау коса след фризьор.
Доста марки се сещам, коити имат по 10 серии за различните типове коса, предназначени да си ги купиш за поддръжка вкъщи, но имат и по една, която се води техническа, за ежедневна употреба в салона, която не се предлага в малки опаковки.

# 470
  • Варна
  • Мнения: 7 699
 Това последното е голяма заблуда. Аз съм от лудите,които купуват литрови шампоани и маски по половин кило,които са предназначени за салоните. Марокан,Керастаз,Шу Уемура, Алтерна...и отговорно твърдя,че разлика с тия в нормалните разфасовки няма. Имам доволно голям опит за да си позволя да го твърдя поне за високите марки за другите не знам.

# 471
  • Мнения: 75
Преди години купих сума ти кератинови и против косопад ампули на KAY PRO, но се оказаха с парабени и ги изхвърлих. Вече много внимавам какво купувам онлайн, защото не си пишат състава, а за мен е безсмислено да давам парите за професионална козметика, пълна с много химия. Затова и за ЧП ще взема само продукти на Напура и Алтерна (поне им знам съставките).

# 472
  • Варна
  • Мнения: 7 699
Shu Uemura  Pokemon,за които писа Магнолия са вече в Европа.

https://www.hagel-shop.de/alle-marken/shu-uemura/shu-uemura-haar … kemon-200-ml.html

 Ванеса  Praynig моля те изрови,читав магазин,който ги предлага. Доколкото разбирам са лимитка и се страхувам,че бързо ще зачезнат.

# 473
  • Мнения: 2 439
Тея Покемон отдавна ги гледам,но ми звучеше нещо като за деца с това име Grinning Ще се разровя и ще кача каквото намеря

# 474
  • Мнения: 587
Това последното е голяма заблуда. Аз съм от лудите,които купуват литрови шампоани и маски по половин кило,които са предназначени за салоните. Марокан,Керастаз,Шу Уемура, Алтерна...и отговорно твърдя,че разлика с тия в нормалните разфасовки няма. Имам доволно голям опит за да си позволя да го твърдя поне за високите марки за другите не знам.
Аз не говоря за големите разфасовки по принцип, а за тези, които се произвеждат САМО в големи разфасовки и ги няма в малки, като Inoa Post и Loreal PRO Classics. Обикновено ги няма и по онлайн магазините.
Аз не знам Алтерна и Марокан да имат такава серия..

Последна редакция: пн, 18 ное 2019, 10:31 от Bonitta22

# 475
  • Мнения: 2 439
Значи за Покемона,не съм гледала тази серия,а Супер Марио,няма значение.Та по сайтовете бедна работа,най-изгодно излиза тук,като цяла серия.
https://www.basler-beauty.de/index.php?lang=0&cl=search& … hu+uemura+pokemon
В Хагел шоп с код 10HAGE има 10% отстъпка,но нямат шампоана,а и пак излизат на същите пари.Но пък може да ви свърши работа за други продукти.
В ибей маската и олиото са доста по-евтини,но пак не намерих шампоана
https://www.ebay.de/itm/Shu-Uemura-Pokemon-Essence-Absolue-Nouri … :h~sAAOSwD0dd0FM4
На ЧП може и още да ги намалят,а и да пуснат и по другите сайтове.

# 476
  • Мнения: X
Не знам дали сте писали, но в kosa.bg има доста намалени неща.

# 477
  • Мнения: 83
Момичета, повреди ми се сешоара. Досега 10години използвах Parlux и искам да взема същата марка. Но изобщо не съм ги проучвала през тези години, защото моят си работеше перфектно.
Единственият недостатък е, че е много тежък. По-напред в темата препоръчвате някакъв лек вариант, но моята коса е много дебела и изисква силна и гореща струя, за да я изсуша добре и не знам тези леките, дали са с достатъчно добри резултати.
Може ли за препоръки за оптимален вариант. Освен в Нотино, къде другаде мога да разгледам сешоари?

lili_78, от две седмици имам този:

https://www.arlen.bg/product/9873/profesionalen-seshoar-s-yoni-k … r-tech-2250w.html

Много съм доволна. Купих го точно от арлен. Прочетох, че щерката на принцесата ползва същия... Принцеса, сигурно ми е тъп въпроса, но тоя сешоар има всичко на всичко три копчета: едно за силата на струята, едно за степента на топлината и едно за студен въздух. Мисълта ми е т. нар. "йонизираща функция" сама ли си действа при самото използване на сешоара, защото аз отделен бутон за включване на йонизация не виждам, а при някои модели има такъв? Иначе съм изключително доволна от сешоара. Аз си правя само прав сешоар - сега ми се получава като детска игра, и сравнение не може да става с предишния ми таралясник.

# 478
  • Мнения: 1 666
А този Парлукс има ли дифузер към него?

# 479
  • Мнения: 31 128
Купува се отделно.

Общи условия

Активация на акаунт