Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 17 ноем. 2019, 23:16 ч.

ДНЕВНИКЪТ - тема 100 - Да отслабнем всички заедно!

• 6 911
  • 172
  •   1
Отговори
# 165
  • Varna
Аз си поддържам килцата. Предстоят празнични трапези и ще ми е много трудно да спазя режима си, но ще се боря. И 10 дни  ще сме на гости, та съвсем...

# 166
Аз съм вече 87.В от два дена пия сутрин преди кафето една чаша с вода от сварени лимони.Другата седмица чакам и превод,с който ще си купя Л-карнитин.

# 167
Пх, стоя си 64кг, свалените 2 се върнаха и туйто, пак бетон. Знам си проблема, карам 5 дни добре и на 6-тия ям глупости, съответно на следващия не мога веднага да вляза в час... Имаше нещо за режим д 1 ден въгл. зареждане, тотално не работи при мен, зареждането ми връща всичко свалено. Постоянство трябва, вътрешно убеждение, че нямаш нужда от друга храна, но понякога забравям Stuck Out Tongue Winking Eye

# 168
  • София
Parfait, и при мен грам не работи! За един ден наваксвам всичко постигнато за 10 дни.
Niya, следя те с интерес как върви моното. Помня, че имаше доста добри постижения с него.
Не съм особено настроена в момента за нещо подобно, но ми седи в главата като вариант подходящ за мен по принцип.

# 169
  • София
Франи, благодаря ти за подкрепата. Моното ще го изкарам, но не знам дали съм мотивирана достатъчно и след това със задържането, то е по-трудната и важна част.
Килограмите днес са 57.0 кг. Но вече нищо не ми е вкусно, да не кажа, че всичко ми е противно. Добре, че ще я правя само до събота. Утре ще слагам мед на тиквата.
Отчитам минус 14 кг от март досега, това ме мотивира да продължавам.

# 170
Браво, Ния  bouquet Сериозно постижение си е твоя резултат.
Идват празници наистина, но ще се стараем колкото можем. Много пъти съм се замисляла за моно, но не се престрашавам. При силни рестрикции след това компенсирам с много и от всичко, та по-добре по-лежерно да я карам. Ако се справя с постоянството, ще съм супер, ама да видим.
Отчитам вчера и днес:
Скрит текст:
Сряда
С- 2 бронирани кафета, чай
О- пица с блат от кайма, блокче черен шоколад 70% от Лидл
междинка- няколко слайса салам
В- салата маруля с риба тон и домат, зехтин, лимон; малка ракийка ; пил пържоли от бутче с кашкавал и ементал на фурна; 1 варена царевица
Четвъртък
С- 2 бронирани кафета
О- парче агнешко, парче пица с блат от кайма, туршия дива ферментация; 1 райска ябълка
В- супа топчета; десерт сандвич от 10гр масло и блокче 70% шоколад от Лидл + 30гр сурови орехи

За вчера не знам колко са крачките, но са малко, днес- 9200.

# 171
Връщам се в редиците  Simple Smile Поръчах си режим от Любо Иванов, нямам търпение да го видя и започна  Simple Smile
Хем знам как да се храня, хем изпускам юздите. Затова дай си парите и изпълнявай  hahaha

# 172
Аз съм 85кг вече.За 20 дена свалих 5кг.Доволна съм.

Общи условия

Активация на акаунт